Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Bachuras_Erelis

peikiu servo priziuretojus

Recommended Posts

  1. Peikiamo komandos nario Vardas_Pavardė?: @Torin_Riverdale  @Linux_Kill
  2. Peikiamo komandos nario pareigos?: priziuretojai
  3. Komandos nario nusižengimo paaiškinimas?: per daugiau nei 24 valandas nesugeba nuimt akivaizdaus free bano, abiem nusiunciau i pm po laiska, bet nesieme jokiu veiksmu.
  4. Įrodymai, patvirtinantys komandos nario nusižengimą?:
    galit bet kas vvp paziuret va vidosas kas tingi eit
    , nezinau kur ponas izvelge cia mano cytinima
  • Patinka 4
  • Cha Cha 3
  • Nepatinka 3

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Labas,

 

Kartais vieni blokavimai yra tikrinami ilgiau dėl pačios situacijos neaiškumo. Tokiais atvejais mes atliekame kelis dalykus, pvž: situacijos pakartojimas > komandos diskusija > sprendimo priėmimas. Atsiprašom, kad šįsyk būtent taip ir įvyko. Sprendimas bus priimtas artimiausiu metu. 

Redaguota . Redagavo Torin_Riverdale
  • Patinka 1
  • Cha Cha 3
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Dabar, Bachuras_Erelis parašė:

tai gal pirma analizuokit ir tada baninkit kai jau bus aisku o ne banas ir poto aiskinames

Blokavimas buvo atliktas mūsų IV lygio administratoriaus, todėl apie blokavimą sužinom tik pamatę jį vvp ;). Pamatę - analizuojam blokavimą ir priimame sprendimą. 

  • Pasimetęs (-usi) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

48 minutes ago, Torin_Riverdale parašė:

Blokavimas buvo atliktas mūsų IV lygio administratoriaus, todėl apie blokavimą sužinom tik pamatę jį vvp ;). Pamatę - analizuojam blokavimą ir priimame sprendimą. 

Tik noriu priminti, norint IV lygio administratoriui užblokuoti žaidėją, pirmiausia jis turi pasitarti su komandos nariais. Šitoje situacijoje :D Deividosas pasielgė savivališkai ir užblokavo žaidėja be priežasties ir nepasitaręs su komanda. Turėtų būti nubaustas Deividosas, o ne jūs.

  • Patinka 2
  • Pasimetęs (-usi) 3
  • Nepatinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

taip beje kai parasiau deividosui uz ka uzbanino tai jis man dar akis draske ir sake. kad taresi su kazkuo is auskciau ir kad as cia jo laika tik gaistu bandydamas kazka aiskintis, tik neklausiau gaila su kuom jis ten taresi. Isvis nesuprantu ka cia tiek laiko sprest??? viskas vidose matosi, kokie cia pazeidimai mano buvo? tegul @Deividosas_Galaxyateina cia ir pasako koki as cyta pagal ji naudojau ir su kuo jis ten taresi kad mane banint :D  visiskai komanda ir adminai atsipute cia nesuprantu ar cia 2 dienu reikia tokiam dalykui issprest?

Redaguota . Redagavo Bachuras_Erelis
  • Cha Cha 2
  • Nepatinka 3

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

4 minutes ago, Bachuras_Erelis parašė:

taip beje kai parasiau deividosui uz ka uzbanino tai jis man dar akis draske ir sake. kad taresi su kazkuo is auskciau ir kad as cia jo laika tik gaistu bandydamas kazka aiskintis, tik neklausiau gaila su kuom jis ten taresi. Isvis nesuprantu ka cia tiek laiko sprest??? viskas vidose matosi, kokie cia pazeidimai mano buvo? tegul @Deividosas_Galaxyateina cia ir pasako koki as cyta pagal ji naudojau :D  visiskai komanda ir adminai atsipute cia nesuprantu ar cia 2 dienu reikia tokiam dalykui issprest?

Taip per greitai nusprendžiau užblokuoti tavę, bet gavom į /padmins nemažai skundu kad KAŽKAS dropina. Ir dropina vien teisėsauga. Tuo labiau, kad vos priėjai prie manęs ir dar vieno teisėsaugininko, mes abu mirėm. Nuo to pradėjau stebėti tavę , nes aplonk nebuvo daugiau įtartinų asmenų. Ir kaip blokavimo video įkeltam, matosi. Pareigūnas buvo surakines Ernį. Ir tik tau pasirodžius, pareigūnas vėl stebuklingai numirė. Gal ir klydau gal ir ne tavo tai buvo darbas. Bet kaip tu dingai - taip dingo ir skundai dėl dropų. 

  • Patinka 1
  • Nepatinka 3

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

4 minutes ago, Bachuras_Erelis parašė:

taip beje kai parasiau deividosui uz ka uzbanino tai jis man dar akis draske ir sake. kad taresi su kazkuo is auskciau ir kad as cia jo laika tik gaistu bandydamas kazka aiskintis, tik neklausiau gaila su kuom jis ten taresi. Isvis nesuprantu ka cia tiek laiko sprest??? viskas vidose matosi, kokie cia pazeidimai mano buvo? tegul @Deividosas_Galaxyateina cia ir pasako koki as cyta pagal ji naudojau :D  visiskai komanda ir adminai atsipute cia nesuprantu ar cia 2 dienu reikia tokiam dalykui issprest?

Situacija išspręsta. 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

o kur atsiprasymas bent? 2 dienas bane sedejau uz nieka ir dar deividosas akis draske negana to :D nu cia taip nesidaro vyrai

Redaguota . Redagavo Torin_Riverdale
Sori vyras, komanda kartais nepriima vieningo sprendimo.
  • Patinka 1
  • Nepatinka 4

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Administratoriai dėl blokavimų neprivalo tartis su projekto priežiūros nariais. Tą daryti jie gali, jei nenori užblokuoti netinkamai ar nėra įsitikinę, tačiau tai yra jų atsakomybė ir pasirinkimas. Adminsitratorių blokavimai nagrinėjami VVP, projekto priežiūros nariai neprivalo per 24 valandas pateikti sprendimą, ypač jei tam prireikia papildomų veiksmų, jog jis būtų teisingas.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.