Jump to content

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Jonas_Ray

Edva_Khalifa

Recommended Posts

1. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Edva_Khalifa
  2. Pažeidimo aprašymas: sw. nzn ar taip galima jailint ar ne. Krc mane pradejo Leo_Pre saudyti. Tada as ji visausi kad ji nusauti. Nu patys zinot kaip tai atsitinka. Ir Edva_Khalifa ji paeme. Tai automatiskau saudziau i masina. Ir khalifos nenuzudziau. Tada po kazkiek laiko nuzudziau Leo_Pre. Ir tada dar po kazkiek laiko tikrai praejo nemazai. Nuzudziau vel Leo_Pre. Ir man Edva parase i /sms jail? nu krc ir as to Leo nenuzudziau tegul laksto prisidirbs nusausiu. Ir as jo net nenusoves gavau jaila. Buvau pilnai nustojes atakuoti zaideja. Tai noriu irodymu kaip nusaunu 1 karta ir kaip nusaunu 2karta.
  3. Pažeidimo įrodymai (foto/video): https://imgur.com/a/Mqu08V2
  • Cha Cha 1
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Sveikas! Mes buvo apsaudyti prie pat ligonines) (prie duru) Lee buvo nusautas o man  buvo like minimaliai HP.  Todel gavai jaila uz masini)

• Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Dabar, Edva_Khalifa parašė:

Sveikas! Mes buvo apsaudyti prie pat ligonines) (prie duru) Lee buvo nusautas o man  buvo like minimaliai HP.  Todel gavai jaila uz masini)

Tai kur ird? Kad jis nusautas? As i ji saudziau bet kai pasakei kad jailinsi sustojau stovejau prie pat bet nenuzudziau. Tai va kur ird. 

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

As kai pasakiau jail , tu buvai jau nusoves ir nustojai saudyt tada kai beveik mane nuzudei. Man uzchrashino todel nespejau padaryt screen, bet Leo patvirtintu.

• Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

prieš 16 valandų, Edva_Khalifa parašė:

As kai pasakiau jail , tu buvai jau nusoves ir nustojai saudyt tada kai beveik mane nuzudei. Man uzchrashino todel nespejau padaryt screen, bet Leo patvirtintu.

As jo nenuzudziau. Jam butu buvus 1 kulka ir tada butu krites :DDDDD atsiciuhink zmogau. Ird kelk neverkes. Jokio tau crash nebuvo :DD tai kaip tu man uzcrashines jaila dejai?

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Gaila, kad nėra įrodymų. Įspėtas

Redaguota . Redagavo Torin_Riverdale

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.

Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.