Jump to content

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Rudy_Galaxy

Peikiu deividosa galaxy

Recommended Posts

1. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Deividosas_Galaxy
  2. Pažeidimo aprašymas: free banai, homofobija, aplaidumas
  3. Pažeidimo įrodymai (foto/video): Bandziau prisiregistruot naudodamas savo megstamiausio krepsininko Rudy_Gay slapyvardi ir gavau bana, kad netinka jam mano nickas, tada pagalvojau, kad reikia lietuviskai uzsirasyti, tada irgi banas. Nezinau kas siam jaunuoliui nepatiko mano nicke, jis visiskai normalus buvo, nezinau gal ji gejai vaikystei yra skriaude, bet ar uz tai as esu kaltas ? Dabar negaliu naudoti visiskai normalaus ir nieko neizedziancio nicko kuri naudojau visuose servuose ir niekam neuzkliuvo, labai apmaudu.

Irodymai
  • Patinka 3
  • Pasimetęs (-usi) 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Papeikimas atmestas.

Kadangi pats esu krepšininkas, suprantu tavo nuoskaudas, jog negali tokio nuostabaus krepšininko vardu naudotis, kai jis yra tikras. Tačiau samp erdvėje tikrai nebus leidžiamas toks pavadinimas, vien todėl, jog nepradėtų susikurti kitų accountų, su dažniausiai pažeminimais. Taip pat administratorius paminėjo asmeniškai, jog jis nieko prieš kitų pažiūrų žmones neturi, tačiau vis dėlto manė, jog toks pavadinimas neturėtų būti toleruotinas. 

Mano sprendimas toks vien dėl galimų įžeidinėjimų, kad taip stabdyti, nebus galimas toks nickas, net jeigu ir iš tiesų tokiu vardu ir pavarde žmogus egzistuoja.

• Patinka 3

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.

Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.