Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Husq_Varna

Peikiu Justas_Ses

Recommended Posts

  1. Peikiamo komandos nario Vardas_Pavardė?: Justas_Ses
  2. Peikiamo komandos nario pareigos?: Forumo moderatorius
  3. Komandos nario nusižengimo paaiškinimas?: Trumpai ir aiškiai. Situacija buvo tokia. Aš vakar pakomentavau į kelių žmonių darbus(galerijas) kurios man patiko ir po jais palikau gerą komentarą, o Justas_Ses sugalvojo man duoti forumo įspėjimą (bereikšmiai komentarai/temos. Tai jo tokiu įspėjimu supratau, jog komentuoti išvis negalima. Tikrai nenorėjau niekada kažkam rašyti papeikimo, bet norisi teisybės. Norėčiau, kad gerai pagalvotumėte ir nuspręstumėte teisingai. Jeigu kažką supratau neteisingai, prašau mane pataisyti. 
  4. Įrodymai, patvirtinantys komandos nario nusižengimą? :https://ibb.co/d2t4gFT
    https://ibb.co/kGD5HPs https://ibb.co/kyrSQ56
Redaguota . Redagavo Husq_Varna
  • Patinka 8

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Taigi sveikas, norėčiau prisidėti prie papeikimo. Gavau įspėjimą už tai kad pagyriau žaidėją už jo sukurtą video apie projekto teisėsaugą.

 

74d7d0ac8eddfe20413d569aa641c5b3743.jpg

  • Patinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Sveiki ir vėl XD

 

Pradedant nuo Husq_Varna - nesuprantu, kam rašyti man į AŽ aiškintis situacijos, o po valandos rašyti papeikimą? Paspaudęs čia gali susipažinti su "Pasiūlymai serveriui" skilties taisyklėmis, kuriose aiškiai rašoma, jog - "Komentarai turi būti išsamūs ir argumentuoti, išreiškiantys jūsų požiūrį į pasiūlymą." Tavo parašytas pranešimas, tikrai nėra nei išsamus, nei argumentuotas :D  

 

Dėl Marozas_Legalus - gerai, kad nesugalvojai apie tai pranešti po mėnesio, o turbūt ir trumpesnio pranešimo negalėjai parašyti - https://imgur.com/a/EqfaaIt 

 

Redaguota . Redagavo Justas_Ses
  • Patinka 1
  • Pasimetęs (-usi) 1
  • Nepatinka 6

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Yoo swnorėčiau aš irgi " p1zd4k0" nuduoti šiam moderatoriui, kodėl šis, vakar kai užsiregistravau į forumą su Eimisline vardu, kodėl skyrė iškart įspėjimus ir užblokavo? Kaip tik norėjau tuo pat metu peržvelgti forumo taisykles, matosi jog čia naujokui, dėmesio 0, nežinau, bent jau atsakingas moderatorius būtų bent jau pranešęs apie nusižengimą į až, ir būčiau tuo metu pasikeitęs savo vardą_pavardę :(

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

10 minutes ago, Eimis_Line parašė:

Yoo swnorėčiau aš irgi " p1zd4k0" nuduoti šiam moderatoriui, kodėl šis, vakar kai užsiregistravau į forumą su Eimisline vardu, kodėl skyrė iškart įspėjimus ir užblokavo? Kaip tik norėjau tuo pat metu peržvelgti forumo taisykles, matosi jog čia naujokui, dėmesio 0, nežinau, bent jau atsakingas moderatorius būtų bent jau pranešęs apie nusižengimą į až, ir būčiau tuo metu pasikeitęs savo vardą_pavardę :(

Vardas_Pavarde mūsų forume neina pasikeisti, todėl jei ir būčiau pranešęs apie tavo nusižengimą, galutinis rezultatas tas pats, jog tavo paskyrą būtų užblokuota ir galiausiai ištrinta. Ir šiaip, kiekviename SA-MP (ne freeroam) serveryje naudojamas V_P formatas.

  • Patinka 1
  • Nepatinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

29 minutes ago, Justas_Ses parašė:

Vardas_Pavarde mūsų forume neina pasikeisti, todėl jei ir būčiau pranešęs apie tavo nusižengimą, galutinis rezultatas tas pats, jog tavo paskyrą būtų užblokuota ir galiausiai ištrinta. Ir šiaip, kiekviename SA-MP (ne freeroam) serveryje naudojamas V_P formatas.

Tai tada siūlyčiau padaryti taip, kad neitų registruotis tokiu vardu, taip pat ne kiekviename samp projekte naudojamas V_P :)

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.