Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Vladislav_Vinogradov

Čyt Eltruko_Legend

Recommended Posts

Pranešimo apie čyterį anketa:

 

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Vladislav_Vinogradov
2. Pažeidėjo @Vardas_Pavardė: @Eltruko_Legend
4. Kaip buvo čytinama: Tiksliai nežinau, bet turbūt bugino priekabas ar kažkas panašus...
5. Įrodymai (būtina): 


6. Papildomi komentarai (nebūtina): 

  • Patinka 1
  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Negali būt dėl pingo? Suprantu pingas normalus bet packet loss 2% virš. Beto man ir dažnai lagina nu nzn nzn. Ir pats esu gavęs baną už lagus bet buvau atbanintas atrodoo panaši situacija. Bet aišku ne man spręsti.

Spoiler

Packet loss is almost always bad when it occurs at the final destination. Packet loss happens when a packet doesn't make it there and back again. Anything over 2% packet loss over a period of time is a strong indicator of problems. Most internet protocols can correct for some packet loss, so you really shouldn't expect to see a lot of impact from packet loss until that loss starts to approach 5% and higher. Anything less than this is showing a possible problem, but one that is probably not impacting your experience significantly at present (unless you're an online gamer or something similar that requires 'twitch' reflexes).

 

Redaguota . Redagavo Macho_Pablo
  • Dėkingas (-a) 1
  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.