Jump to content
Gyveni užsienyje? Informacija tau! ×

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Alan_Paradox

Darbo valdžios pažeidimai ir papeikimai

Recommended Posts

1424d50a5a1a41bf9eab93e548be5a05441.png

Pamačius direktorių ar pavaduotoją pažeidžiant taisykles, apie jo veiksmus galima pranešti šioje temoje ir visi direktoriaus arba pavaduotojo pažeidimai yra registruojami, po kurių yra sprendžiama ar darbo valdžios atstovas gali tęsti darbą savo pareigose.

 

Pagrindinė informacija ir taisyklės
 

 • Pažeidimai neturi skaitinės įspėjimų vertės. Po kiekvieno gauto papeikimo vertinama ar direktorius gali tęsti darbą.
 • Forumo slapyvardis privalo atitikti žaidimo slapyvardį, kitaip papeikimas bus atmestas;
 • Melagingi, padirbti, nesąmoningi, įžeidūs papeikimai - įrašymas į grubių pažeidimų sąrašus;
 • Į papeikimus gali atsakyti tik tos firmos direktorius bei pavaduotojas. Papildomą informaciją dėl papeikimo gali pateikti tretieji asmenys tik tokiu atveju, jeigu jie turi papeikimui vertingos informacijos.
 • Įrodymai galioja 24 valandas! 
 • Direktorius ar pavaduotojas turi teisę komentuoti vieną sykį kaip ginamąjį žodį. Norint kažką papildyti redaguokite savo pranešimą su žodžiu - Papildau:
 • Žaidėjas, kuris peikia direktorių ar pavaduotoją neturi teisės cituoti. Norint kažką papildyti redaguokite savo pranešimą su žodžiu - Papildau:
 • Žaidėjas, kuris prisideda prie papeikimo arba pateikia papildomos informacijos, neturi teisės cituoti. Norint kažką papildyti redaguokite savo pranešimą su žodžiu - Papildau:


 

Direktorių pažeidimų registras

 

Mechanikų direktorius Makis_Kopustas

Forumo temų kopijavimas (01.21)

 

Medikų direktorius Moon_Demon

Forumo temų kopijavimas (02.23)

 

Pavaduotojų pažeidimų registras

 

Direktoriaus/pavaduotojo papeikimo anketa

 • Jūsų Vardas_Pavardė:
 • Peikiamo direktoriaus arba pavaduotojo @Vardas_Pavardė, firma:
 • Už ką jį/ją peikiate?
 • Įrodymai [FOTO ar VIDEO]:
Redaguota . Redagavo Dzioraldas_Golden

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Direktoriaus/pavaduotojo papeikimo anketa

 • Jūsų Vardas_Pavardė: @Vikarijus_Finger
 • Peikiamo direktoriaus arba pavaduotojo @Vardas_Pavardė, firma: @Moon_Demon, medikai
 • Už ką jį/ją peikiate? ABSOLIUČIAI VISŲ DARBO TEMŲ NUKOPIJAVIMAS, SAVAVALIŠKAS JŲ PASISAVINIMAS. Visos darbo temos yra nukopijuotos nuo 2018-ųjų metų Gabi_Azart direktoriavimo. Kadangi pats buvau pavaduotojas pas direktorę, pastaroji dirbo daugiau žaidime, aš daugiau forume ties temų kūrimu, tad temas turiu išsisaugojęs ir kadangi šios temos yra 95% mano darbo, labai nemalonu ne vien dėl to, kad direktorius kopijuoja temas, bet labiau dėl to, kai realiai tau priklausančios temos yra tiesiog pasisavintos, nukopijuotos žodis į žodį. Nors iš tiesų kam konkrečiai priklauso temos ne esmė papeikime, prie to neužsibūnam, tiesiog faktas, kad temos nukopijuotos, išlieka tvirtas. Prieš Moon_Demon'ą, kaip prieš direktorių ar kaip prieš paprastą žmogų, neturiu nieko blogo. Direktorius, kaip direktorius, iš pradžių rašiau DP asmeniškai, bet toks poelgis tiesiog yra aukščiau visko ir jį reikia iškelti. Nežinau, gi ne šūdservyje žaidžiam kokiam, kad mūsų direktoriai nesugebėtų susikurti paprasčiausių, nesudėtingų darbo temų ir žodis į žodį, nieko nepakeisdami, kopijuotų svetimas. Net tokios lengvos temos, kaip tarkim papeikimai, yra nukopijuota.
 • Įrodymai [FOTO ar VIDEO]:

Darbo informacija nukopijuota nuo šios Gabi_Azart temos.

Rangų pasikėlimas nukopijuotas nuo čia.

Algų sistema nukopijuota nuo čia.

Darbo apmokymai nukopijuoti nuo čia (net ir užduotis apmokymų tokia pati palikta...)

Savaitės užduotis nukopijuota nuo čia.

Darbo rangai nukopijuoti nuo čia.

 

Ir nukopijuotos visos kitos temos, tik jau visko nebekelsiu. Manau užtenka viršuje esančių įrodymų. Berods tik atrankų tema nėra nukopijuota, nes pas direktorę tokios sistemos nebuvo, tačiau kad tai vienintelė nenukopijuota tema, matosi vien pažiūrėjus, kaip skiriasi raštas. Visose nukopijuotose temose nerasi nei klaidos, arba vos smulkią, o atrankų temoje, kurią, kaip žinia, kūrė pats direktorius, gramatinė klaida kiekviename sakinyje ir po kelis kartus.

 • Patinka 6
 • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
4 minutes ago, Vikarijus_Finger parašė:

 

Labas, Vikarijau!

Ačiū už papeikimą - jis bus galimybė pažvelgti į savo klaidas ir tobulėti. Taip, į tavo žinutę aš reagavau ir šiandien su Medikų direktoriumi turėsime pokalbį, kuriame situaciją aptarsime. Bet kokiu atveju, pažeidimas buvo, tai nėra toleruotinas dalykas. Šioje situacijoje direktorius turėjo atkreipti dėmesį į autorines temų teises (kad ir kokios jos bebūtų) ir turėti leidimą šias temas naudoti bei temos apačioje paminėti, kad dalis informacijos yra iš ten ir ten.

Moon_Demon tikrai dar atsakys į šį papeikimą, tačiau, kaip ir minėjau, šis pažeidimas užfiksuotas ir bus pažymėtas.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
On 2021-02-23 at 18:04, Moon_Demon parašė:

Taip pripažįstu jog tai dariau, daugiau taip nebepasikartos.

Džiaugiuosi, kad nepasikartos, bet gal reikėtų dėl klaidų ne tik atsiprašyti, bet ir taisyti savo padarytas klaidas bei perkurti darbo temas? Jau praėjo tikrai pakankamai laiko. Ar čia gal maždaug "aj, įspėjimą vis tiek jau užrašė, tai pasiliksiu tas pačias temas, neswarbu, kad jos pawogtos realej, antrąsyk už tą patį nenubaus gi tai pofik" tokia logika remiesi? 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Direktoriaus/pavaduotojo papeikimo anketa

 • Jūsų Vardas_Pavardė: Alan_Paradox
 • Peikiamo direktoriaus arba pavaduotojo @Vardas_Pavardė, firma: @Moon_Demon
 • Už ką jį/ją peikiate? Kaip ir buvo Vikarijaus komentaras, tik gal norėčiau užfiksuot kaip atskirą pažeidimą: kaip ir pripažintas pažeidimas, antradienį atsakyta. Praėjo trys dienos nuo pažeidimo užfiksavimo momento, nieko realaus nepadaryta, nežinau, gal patyliukais pabandyta "ai, gavau pizdi, užmirš, gyvenam toliau nieko nebuvo". Direktorius turi tendencijas savintis kitų darbą ir pateikti kaip savo, ką matėme praeitoje jo kandidatūroje į medikų direktorių, o dabar matome su darbo temomis. Kadangi direktorius atsisako būti atsakingu ir iki galo ištaisyti savo padarytą grubią klaidą, galbūt reikėtų kažkaip kitaip su juo bendraut šiuo klausimu? Trys dienos yra per akis tai sutvarkyti, o matoma, kad nuo to pažeidimo nelabai kas buvo paklibinta. x]
 • Įrodymai [FOTO ar VIDEO]: 

 

Papildau, kadangi pavaduotojas teigė, jog viskas praktiškai pakeista:

 

Darbo informacija dabar: https://prnt.sc/107vh4n 

Palyginus su darbo informacija papeikimo metu - nulis pokyčio.

 

Rangų pasikėlimas dabar: http://prntscr.com/107vip7

Kas pasikeitė, tai nutrinta dalis informacijos, įmesti rangų pavadinimai ir pakeisti "skaičiukai" rango pasikėlimui. Primena šitą: friend-copy-your-homework-sure-just-make-obvious-copied-meme-f702a9dafe2b669f-a0e2e43862860ddd.jpg

 

Darbo apmokymai dabar: http://prntscr.com/107vk6k

Nulis pokyčio, net palikta ta pati užduotis. 

 

Savaitės užduotį tikrai pakeitė, liko tik struktūra.

 

PAPILDAU 2 ( 02/27 01:51: )

 

Direktorius savo atsakyme teigia: 

 

Kelias dienas kurėm temas kartu su Aivaru, ištaisėme savaitės užduotį, rangų pasikėlimą, neaktyvumą, papeikimus. Dėl rangų pasikėlimo noriu pasisakyti jog Džioraldas sutiko su mano tema, jam siunčiau ar tokia rangų pasikėlimo tema tinka. Jis teigė jog yra keletas klaidų, jas ištaisiau ir patalpinau naują rango pasikėlimo temą. Neseniai atnaujinome apmokymus bei darbo informacija. Visko aišku dar nespėjome sukurti, kadangi galvojame apie kelias idėjas medikų darbui kurios greitu metu turėtu būtį įgyvendintos.

 

Kiek reikia laiko sutaisyti nukopijuojamas temas? Tai yra iš esmės tas pats, kas jas perkurti. Darbo Valdžios Taisyklėse X skiltyje 8 punkte nurodyta ši informacija: Direktorius privalo per 24 valandas nuo paskyrimo sukurti pagrindines savo forumo temas: darbo informaciją, papeikimus, t.t..

 

T.y. direktorius privalo sukurti naujas savo temas per 24 val nuo paskyrimo. Tau tereikėjo ištaisyti, kas trukti turėtų žymiai trumpiau, kai turi visą pagrindą, nu arba blogiausiu atveju perkurti iš naujo, kas iš esmės atitiktų terminą cituojamą tose taisyklėse. Lūkesčiai iš kiekvieno direktoriaus yra sugebėti susitvarkyti savo forumą iki adekvačios jo būsenos per 24 valandas. Nuo Vikarijaus papeikimo parašymo bei pažeidimo iki dabar užregistravimo praėjo 85 valandos, kas gerokai viršija tą minimą terminą. Nuo tavo atsakymo į papeikimą iki mano naujo papeikimo praėjo 77 valandos, kas taip pat gerokai viršija tą laiko tarpą. Žaidime tikrai esi aktyvus, kas reiškia, jog galėjai šiam reikalui tikrai skirti dėmesio ir susitvarkyti anksčiau.

 

Esminis mano klausimas:  Kodėl tai nebuvo padaryta iš karto, o temas suskubta tvarkyti tada, kai parašytas antras papeikimas dėl to pačio?

 • Patinka 7
 • Pasimetęs(-usi) 1
 • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Jūsų Vardas_Pavardė:Ernis_Mafas

Peikiamo direktoriaus arba pavaduotojo @Vardas_Pavardė, firma: @Ernis_Akmenrah

Už ką jį/ją peikiate?Pildžiau į taxi anketa pateikiau kaip priklauso dar net anksčiau ir visų pirma nustebau, kad nepatekau o direktorius kažkodėl net neparašė priežasties, kodėl. todėl nusprendžiau šiandien paklausti, o jo atsakymas man nelabai patiko ir pats pasakė, kad galiu rašyti papeikima štai mes čia :) atsakymas buvo todėl, kad jis paklausė kolektyvo ir kolektyvas manes darbe nenori tai nusprendė, kad nebūtų pykčių neprimti kiek žinau tokios taisyklės nėra ir tai manau didelis nusižengimas kaip yra diskriminuojami žaidėjai.

Įrodymai [FOTO ar VIDEO]:https://imgur.com/a/AlfypH7

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
13 minutes ago, Ernis_Mafas parašė:

Jūsų Vardas_Pavardė:Ernis_Mafas

Peikiamo direktoriaus arba pavaduotojo @Vardas_Pavardė, firma: @Ernis_Akmenrah

Už ką jį/ją peikiate?Pildžiau į taxi anketa pateikiau kaip priklauso dar net anksčiau ir visų pirma nustebau, kad nepatekau o direktorius kažkodėl net neparašė priežasties, kodėl. todėl nusprendžiau šiandien paklausti, o jo atsakymas man nelabai patiko ir pats pasakė, kad galiu rašyti papeikima štai mes čia :) atsakymas buvo todėl, kad jis paklausė kolektyvo ir kolektyvas manes darbe nenori tai nusprendė, kad nebūtų pykčių neprimti kiek žinau tokios taisyklės nėra ir tai manau didelis nusižengimas kaip yra diskriminuojami žaidėjai.

Įrodymai [FOTO ar VIDEO]:https://imgur.com/a/AlfypH7

Nelabai ir turiu ką bepridurti. Atsakymas aiškiai matosi tavo pateiktuose įrodymuose.

Laukiam DP sprendimo.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
31 minutes ago, Ernis_Mafas parašė:

Jūsų Vardas_Pavardė:Ernis_Mafas

Peikiamo direktoriaus arba pavaduotojo @Vardas_Pavardė, firma: @Ernis_Akmenrah

Už ką jį/ją peikiate?Pildžiau į taxi anketa pateikiau kaip priklauso dar net anksčiau ir visų pirma nustebau, kad nepatekau o direktorius kažkodėl net neparašė priežasties, kodėl. todėl nusprendžiau šiandien paklausti, o jo atsakymas man nelabai patiko ir pats pasakė, kad galiu rašyti papeikima štai mes čia :) atsakymas buvo todėl, kad jis paklausė kolektyvo ir kolektyvas manes darbe nenori tai nusprendė, kad nebūtų pykčių neprimti kiek žinau tokios taisyklės nėra ir tai manau didelis nusižengimas kaip yra diskriminuojami žaidėjai.

Įrodymai [FOTO ar VIDEO]:https://imgur.com/a/AlfypH7

Sveikas Ernestai. Esu dabartinis Taksi firmos pavaduotojas. Todėl norėčiau pasisakyti už šį ganėtinai įžeidžiantį papeikimą mūsų Taksistų gerbiamam Direktoriui.

Priežastys kodėl tavęs nenorėjome priimti į firmą:

Anketoje pasitaikė daug rašybos klaidų: https://prnt.sc/107x2i5  https://prnt.sc/107x3pu https://prnt.sc/107x4gq

Anketoje užduoti klausimai neatitinka atsakymo, arba yra nelogiški: https://prnt.sc/107x6l0 

Darbuotojai tavęs tiesiog nepageidavo darbe. Gerbiam darbuotojų žodį. Todėl pasitarę su ko gero visu kolektyvu, nusprendėme tavęs nepriimti į firmą. Tai būtų sukėlę tiesiog per daug pykčių, per daug racijos teršimo.

 

Klausimai anketoje nebuvo patys sunkiausi, bet kaip iš tokio amžiaus vyriškio tikėjomės tikrai daugiau. Sėkmės kitą kartą.

 

Redaguota . Redagavo Eddy_Electro
 • Patinka 5
 • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
prieš 12 valandų, Alan_Paradox parašė:

Direktoriaus/pavaduotojo papeikimo anketa

 • Jūsų Vardas_Pavardė: Alan_Paradox
 • Peikiamo direktoriaus arba pavaduotojo @Vardas_Pavardė, firma: @Moon_Demon
 • Už ką jį/ją peikiate? Kaip ir buvo Vikarijaus komentaras, tik gal norėčiau užfiksuot kaip atskirą pažeidimą: kaip ir pripažintas pažeidimas, antradienį atsakyta. Praėjo trys dienos nuo pažeidimo užfiksavimo momento, nieko realaus nepadaryta, nežinau, gal patyliukais pabandyta "ai, gavau pizdi, užmirš, gyvenam toliau nieko nebuvo". Direktorius turi tendencijas savintis kitų darbą ir pateikti kaip savo, ką matėme praeitoje jo kandidatūroje į medikų direktorių, o dabar matome su darbo temomis. Kadangi direktorius atsisako būti atsakingu ir iki galo ištaisyti savo padarytą grubią klaidą, galbūt reikėtų kažkaip kitaip su juo bendraut šiuo klausimu? Trys dienos yra per akis tai sutvarkyti, o matoma, kad nuo to pažeidimo nelabai kas buvo paklibinta. x]
 • Įrodymai [FOTO ar VIDEO]: 

 

Papildau, kadangi pavaduotojas teigė, jog viskas praktiškai pakeista:

 

Darbo informacija dabar: https://prnt.sc/107vh4n 

Palyginus su darbo informacija papeikimo metu - nulis pokyčio.

 

Rangų pasikėlimas dabar: http://prntscr.com/107vip7

Kas pasikeitė, tai nutrinta dalis informacijos, įmesti rangų pavadinimai ir pakeisti "skaičiukai" rango pasikėlimui. Primena šitą: friend-copy-your-homework-sure-just-make-obvious-copied-meme-f702a9dafe2b669f-a0e2e43862860ddd.jpg

 

Darbo apmokymai dabar: http://prntscr.com/107vk6k

Nulis pokyčio, net palikta ta pati užduotis. 

 

Savaitės užduotį tikrai pakeitė, liko tik struktūra.

 

 

Kelias dienas kurėm temas kartu su Aivaru, ištaisėme savaitės užduotį, rangų pasikėlimą, neaktyvumą, papeikimus. Dėl rangų pasikėlimo noriu pasisakyti jog Džioraldas sutiko su mano tema, jam siunčiau ar tokia rangų pasikėlimo tema tinka. Jis teigė jog yra keletas klaidų, jas ištaisiau ir patalpinau naują rango pasikėlimo temą. Neseniai atnaujinome apmokymus bei darbo informacija. Visko aišku dar nespėjome sukurti, kadangi galvojame apie kelias idėjas medikų darbui kurios greitu metu turėtu būtį įgyvendintos.   https://imgur.com/a/jGkwzKC

 

GSTXOBC.jpeg

Pildau 02-27 {11:20}

Temas turėjome susikūrę tačiau jos nebuvo tobulos, todėl bandėme jas padaryti iškart apgalvotas tačiau gavome papeikimą todėl suskubome jas įkelti.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
prieš 13 valandų, Alan_Paradox parašė:

Direktoriaus/pavaduotojo papeikimo anketa

 • Jūsų Vardas_Pavardė: Alan_Paradox
 • Peikiamo direktoriaus arba pavaduotojo @Vardas_Pavardė, firma: @Moon_Demon
 • Už ką jį/ją peikiate? Kaip ir buvo Vikarijaus komentaras, tik gal norėčiau užfiksuot kaip atskirą pažeidimą: kaip ir pripažintas pažeidimas, antradienį atsakyta. Praėjo trys dienos nuo pažeidimo užfiksavimo momento, nieko realaus nepadaryta, nežinau, gal patyliukais pabandyta "ai, gavau pizdi, užmirš, gyvenam toliau nieko nebuvo". Direktorius turi tendencijas savintis kitų darbą ir pateikti kaip savo, ką matėme praeitoje jo kandidatūroje į medikų direktorių, o dabar matome su darbo temomis. Kadangi direktorius atsisako būti atsakingu ir iki galo ištaisyti savo padarytą grubią klaidą, galbūt reikėtų kažkaip kitaip su juo bendraut šiuo klausimu? Trys dienos yra per akis tai sutvarkyti, o matoma, kad nuo to pažeidimo nelabai kas buvo paklibinta. x]

Ačiū už iškeltą klausimą. Šiuo metu, medikų skilties temose nerandu turinio, kuris būtų įklijuotas ir kažkieno turinį atitiktų pažodžiui. Galbūt tai buvo atlikta kiek vėliau nei buvo galima, tačiau Moon_Demon iškart po papeikimo kreipėsi į mane pagalbos temų klausimu, jos ir sulaukė. O tavo, Alanai, argumentas dėl taisyklės "Direktorius privalo per 24 valandas nuo paskyrimo sukurti pagrindines savo forumo temas: darbo informaciją, papeikimus, t.t.", tai ši taisyklė galioja būtent 24 valandų laikotarpiui nuo direktoriaus paskyrimo eiti pareigas. Kaip tai susiję su šiuo papeikimu? Turėtum suprasti tai.

Norėčiau, kad tokių atvejų netektų analizuoti tiek Moon'o, tiek kitų direktorių ateityje. Reikia pagalbos su temomis - rašot.

 

prieš 11 valandų, Ernis_Mafas parašė:

Jūsų Vardas_Pavardė:Ernis_Mafas

Peikiamo direktoriaus arba pavaduotojo @Vardas_Pavardė, firma: @Ernis_Akmenrah

Už ką jį/ją peikiate?Pildžiau į taxi anketa pateikiau kaip priklauso dar net anksčiau ir visų pirma nustebau, kad nepatekau o direktorius kažkodėl net neparašė priežasties, kodėl. todėl nusprendžiau šiandien paklausti, o jo atsakymas man nelabai patiko ir pats pasakė, kad galiu rašyti papeikima štai mes čia :) atsakymas buvo todėl, kad jis paklausė kolektyvo ir kolektyvas manes darbe nenori tai nusprendė, kad nebūtų pykčių neprimti kiek žinau tokios taisyklės nėra ir tai manau didelis nusižengimas kaip yra diskriminuojami žaidėjai.

Įrodymai [FOTO ar VIDEO]:https://imgur.com/a/AlfypH7

Direktorius yra darbo vadovas ir jis gali formuoti savo kolektyvą pagal kažkokius standartus. Dviprasmiška situacija, nes šioje atrankoje suveikė faktorius "ai, čia Mafas, neimam", kuris, kažin, ar gali būti pateisinimas. Tačiau taip, darbo valdžia formuoja savo kolektyvą pagal save (be abejo, kad nesikirstų su taisyklėmis).

 • Patinka 5
 • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
On 2020-12-19 at 20:32, Alan_Paradox parašė:

 

Redaguota . Redagavo Sun_Day

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
prieš 15 valandų, Sun_Day parašė:

 

Nematau taisyklės, kad būtų draudžiama tikrinti narkotikus kai žaidėjas yra afk būsenoje

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
9 minutes ago, Lukas_Zip parašė:

Nematau taisyklės, kad būtų draudžiama tikrinti narkotikus kai žaidėjas yra afk būsenoje

O afk žmones rakinti ir vešti į jailą?

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Prisijunk prie RLS forumo diskusijų!

Gali komentuoti dabar ir užsiregistruoti vėliau. Jei jau turite forumo paskyrą, prisijunkite, jog galėtumėte komentuoti.
Dėmesio: Naujiems forumo dalyviams bus reikalingas moderatorių patvirtinimas, norint išvengti brukalo.

Svečias
Atsakyti...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą..   Pašalinti teksto formatavimą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuoroda buvo įterpta automatiškai.   Įterpti kaip paprastą nuorodą

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Kraunasi...

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.