Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Mantas_Sviderskas

Kalėdos 2020 | Išpildyk mano norą

Recommended Posts

xmas.png&key=a52f1775788739e7c13204631e8

Kalėdos - stebuklų metas, todėl RLS projekto administracija išpildys dalį jūsų norų.

Viskas ką reikia padaryti - parašyti savo norą kalėdų seneliui!

 

Q1fHwkE.png&key=12a5fa655271c486f6c628c3

 

Savo norus, laisva forma, galite rašyti kalėdų seneliui asmenine žinute @Kaledu_Senelis

Norus galite rašyti iki 2020.12.24 23:59.

  • Patinka 5
  • Dėkingas (-a) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Kalėdų senelis perdavė informaciją, jog:

Q1fHwkE.png&key=12a5fa655271c486f6c628c3

Tačiau kalėdų senelis, nori ne tik išpildyti šiuos visus norus, bet ir pasidalinti dviem labai gražiais laiškeliais, bei prisidėti prie šių dviejų svajonių išpildymo.

 

@Frank_Nortena

    Labas, senuk. Nemaniau, kad po 4 metų žaidimo pertraukos, vėl iš naujo atrasiu save ten pat, kur atradau prieš 7 metus - RLS.

Ten, kur praleista begalės laiko, tačiau, nei vienos minutės nesigailima...

Ten, kur sukuriami ryšiai, atvėjais, atrodo, truksiantys iki gyvenimo galo...

 

   Esu labai dėkingas šiam serveriui, kad supažindino mane su mano, nors ir ne kraujo, tačiau sielos broliais: Hipster_Limon, Alhreos_Toxic bei Intoxas_Samp. Geriau serveryje žinomais kaip "Kauje".

Tačiau, kad ir kaip bebūtų gaila, iš Kaujos, didžioji dauguma pasuko savais keliais. Pykti negalima, vis gi metai bėga, su jais bėgam ir mes, augam, keičiamės ir ne retai neatsigręžiam ten, kur iš dalies susiformavo mūsų asmenybės. 

 

   Neslėpsiu, teko sužinoti vieno iš brolių, t.y Hipster_Limon šių kalėdų norą. 

Su Hipsteriu, susipažinom praktiškai nuo pat žaidimo pradžios, t.y 2013-2014 metais ir esame kaip vienas kumštis iki šiol. Todėl noriu padėti jam vygdyti jo kalėdinę misiją - valyti RLS kelius. O kad tai padaryti, mum reikia atitinkamo transporto - sweeper. Jo jokiu būdų neparduosim, pasišvęsim savo pareigai atlikti, kad ne tik mes, bet ir RLS'iečiai būtų laimingi.

 

Kaip gi, paliksi broli vieną,

Kovoti prieš kelius baisius,

Kai sniegas tarsi plienas,

Baigia sulaužyt Elegy ratus,

 

Tik su sweeperio pagalba,

Įveiksim šiuos vargus,

Ir ne tik kalėdas švęsim.

Bet sutiksim ir naujus.

 

Todėl, seneli mielas,

Būk metais šiais dosnus,

Ir mūsų pažadas tik vienas -

RLS'as bus švarus.

 

@Hipster_Limon

Sveikas Kalėdų seneli, čia aš Lukas, taip, čia tikrai aš. Jau senai tau nerašiau, nežinau kaip pavadint šią pertrauką, brendimas? savęs atradimas? Būdamas mažu vaiku tau rašydavau laiškus ir šventai tikėjau tuo ką darau, šiek tiek paaugęs galvojau, kad tai kvaila, bet kai subrendau, supratau, kad kiekvienas žmogus turi kažkuo tikėti ir atrasti savyje tą mažą vaikutį, kuris tuo velniškai tiki. Šie metai nebuvo lengvi niekam ir būtent tikėjimas mus gelbėjo. Už visą gautą gėrį noriu atsidėkoti žmonėms ir jiems tarnauti, bet deja to padaryti kol kas negaliu. Nesenai labai pamilau švarą ir noriu, kad viskas aplink mane būtų švaru ; tvarkingas stalas, nuplautas automobilis, kasdieninis dušas ir... RLS keliai? Dalykas, kurio trokštu ir pasižadu, kad pasirūpinsiu juo yra sweeper automobilis. Šio automobilio nepadarysiu eiline preke tam, kad pasipelnyti, tarnausiu tautai, kad jie važinėtų švariais keliais! 

 

Eilėraštis tau, Seneli ;

 

Seneli, seneli, seneli,
Kiek pasauly dalykų gražių.
Seneli, seneli, seneli,
Bet tik vieno iš jų aš geidžiu.

 

Šis dalykas didingas,
Ir tai ne hotringas,
Tikrai ne sandkingas,
Jis tik vienas man reikalingas.

 

Seneli, tau turbūt aišku,
Iš konteksto šio laiško,
Kad mane domina darbas,
Esu šio gyvenimo vergas. 

 

Kaip gi dirbti savo mylimą darbą,
Be aprangos? be nieko?
Noras yra tik vienas,
Bet ir be jo aš lieku?

 

Minėjau tau jau, seneli mielas,
Noriu leist dirbdamas aš dienas,
Tam, kad dirbti galėčiau,
Reik, kad „Sweeper'į“ turėčiau!

 

Piešinys Kalėdų seneliui - https://imgur.com/a/tNjM8uM

 
Memes Kalėdų seneliui - https://imgur.com/a/x1iIdER

 

Anekdotas tau, seneli ;

Ateina į barą trys serverio savininkai Dovydas_Skrudžas, d0Nt ir Ridas_Rls bei ginčijasi, kurio žaidėjai prašydavo didžiausių nesąmonių.
Pirmasis sako Dovydas ; manęs prašydavo, kad perkeltume zonas iš /tpfc į ls.
Antrasis sako d0Nt ; čia dar nieko, mes perkėlėm zonas į ls, bet žaidėjai pradėjo prašyt grąžint jas atgal į /tpfc
Trečiasis savininkas atsistoja ir sako ; gerai vyrai, sėkmės jums, einu jau, reikia duot žaidėjui nežaidusiam 4 metus retą automobilį, kurio dar net serveryje nėra.

 
Taip pat seneli, padariau trumpą apklausą ko reikia žmonėms - https://imgur.com/a/QQtSDR6

 

Žinoma, seneli, jeigu būsi labai užsiėmęs ir negalėsi atnešti man to ko noriu aš nenusiminsiu, padarysiu išvadą, kad šiais metais buvau blogas, o, jeigu elfai negalės tau padėti atgabenti tokios didelės dovanos, visokios dovanos yra gerai.

 

Gero darbo ir šventų Kalėdų! ?

  • Patinka 7
  • Cha Cha 1
  • Pasimetęs (-usi) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.