Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Andrius_Crazy

peikiu servo pagalbinka sviderska

Recommended Posts

Anketa

  1. Peikiamo komandos nario Vardas_Pavardė?: mantas_sviderskas
  2. Peikiamo komandos nario pareigos?: pagalbininkas
  3. Komandos nario nusižengimo paaiškinimas?: nufotografavau 7 vietas vakar nezinau bicas gal nuoskaudos is seniau ar tiesiog karantino moodas pas zmogu ir depresijos apimtas nusprende man mano nuotraukos jam neveikia, nors patikrinau tiek pats tiek kitiem numeciau paziuret viskas kaip ir normaliai. zinoma as ir aplinkiniai manau suprantame kodel atsitiko tokia situacija, mantas sviderskas nuo kaitinimo serve turejo surengti oficialu serverio renginy kuriame dalyvavo 40 zmoniu, taio yra tikrai dideli skaiciai jis nera masina ar kompiuteris kad is 0 i 100 procentu darbo lygi pakiltu. siaip esu ziauriai palauztas po sio ivykio ir tikiuosi mantas su manimi pats oficialiai susisieks elektroniniu pastu kaimietisdarius@gmail.com (taip tikras gmail) ir zinoma laukiu nuosirdaus atsiprasymo, o jei dar koki rustleri duotu uz visus skausmus patirtus siame reikale manau butu tikrai grazu is rls komandos puses vis del to klaida ne paprasta o as laukes kaledu dienos del rls dovanu turiu galvoti gal vis del to esu nepasikeites zmogus ir del to man ir neatnese kaledu senelis dovanu, prasyciau daugiau tokiu juokeliu ant manes nekresti nes jei dar nesupratot esu jautrus zmogus. aciu uz jusu demesi tikiuosi mantas savo klaida isstaisys ir skirs man labai labai brangu priza beto as leidau zmogui valanda laiko surasti klaida ir ja istaisyti bet serve xp nepasikaitins as jo nekaltinu ir nesmerkiu tik skaudu matyti savo gimtajam serve kai taip su tavimi elgiasi.
  4. Įrodymai, patvirtinantys komandos nario nusižengimą?:

    oD53gCh.png
  • Patinka 7
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Mano anketa IRGI BUVO ISTRINT, o kodel taip padarei svidi?? as teisingas zmogus bent ne su vpn keiciau akauntus..

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Sveikas. Tikrinimo metu, vienos vietos nuoroda iš tavo pateiktų neveikė. todėl tavo pranešimas dovanos atsiėmimui buvo ištrintas. Vienintelę nuotrauką, kaip įrodymą, galiu pateikti dalį užrašų, kurie buvo pildomi tikrinimo metu (juose taip pat matoma, dėl kokios priežasties buvo ištrintas ir Toyo pranešimas).

hhElqA1.png

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

5 minutes ago, Mantas_Sviderskas parašė:

Sveikas. Tikrinimo metu, vienos vietos nuoroda iš tavo pateiktų neveikė. todėl tavo pranešimas dovanos atsiėmimui buvo ištrintas. Vienintelę nuotrauką, kaip įrodymą, galiu pateikti dalį užrašų, kurie buvo pildomi tikrinimo metu (juose taip pat matoma, dėl kokios priežasties buvo ištrintas ir Toyo pranešimas).

hhElqA1.png

Labas mantai tai kur parasyta uzh ka man istrynei???? alio

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

neredagavau pranesimo savo kaledu seneliui ta ir vid matot, o parasymas kad tau neveike irodymai nuliniai sakyciau, manau cia is pykcio man tai buvo tikiuosi svidis baigs pykti ant manes po sio papeikimo

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

5 minutes ago, Mantas_Sviderskas parašė:

Sveikas. Tikrinimo metu, vienos vietos nuoroda iš tavo pateiktų neveikė. todėl tavo pranešimas dovanos atsiėmimui buvo ištrintas. Vienintelę nuotrauką, kaip įrodymą, galiu pateikti dalį užrašų, kurie buvo pildomi tikrinimo metu (juose taip pat matoma, dėl kokios priežasties buvo ištrintas ir Toyo pranešimas).

hhElqA1.png

supratu my bad, o kode geju atkirtot is mane...?

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

@Mantas_Sviderskasatleisk kad isiterpsiu. @Andrius_CrazyTiesiog negaliu nepasisakyti.

Suprantu Andrių suprantu ir Manta, man tikrinant darbuotojų papeikimus, labai dažnai pradėjo nutikinėti tokie dalykai kaip cannot load picture/video. Dažniausiai tai pasitaikydavo su Imgur ir partu. 

Ar kitais linkais. 

Tikrai Andriau, dažnai atsitinka taip kad man nerodo Papeikimo o kitam rodo, ir kol neperkelia nuotraukų i kita linka tol papeikimo patikrinti negaliu. 

Manau čia turėtų įvykti zmogiškasis faktorius Andriau, nes turėtum suprasti ir Manta. O Mantas turėtų suprasti Andriu. 

  • Pasimetęs (-usi) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

1 minute ago, Armis_Elegy parašė:

@Mantas_Sviderskasatleisk kad isiterpsiu. @Andrius_CrazyTiesiog negaliu nepasisakyti.

Suprantu Andrių suprantu ir Manta, man tikrinant darbuotojų papeikimus, labai dažnai pradėjo nutikinėti tokie dalykai kaip cannot load picture/video. Dažniausiai tai pasitaikydavo su Imgur ir partu. 

Ar kitais linkais. 

Tikrai Andriau, dažnai atsitinka taip kad man nerodo Papeikimo o kitam rodo, ir kol neperkelia nuotraukų i kita linka tol papeikimo patikrinti negaliu. 

Manau čia turėtų įvykti zmogiškasis faktorius Andriau nes turėtum suprasti ir Manta. O Mantas turtu suprasti Andriu. 

tai snd parasiau jam ir valanda laiko leidau istaisyt savo klaida gerai cia ant galo parasei mantas turetu mane turtu suprast, koki sk nors lai duoda uz si skausma

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 7 valandų, Mantas_Sviderskas parašė:

Sveikas. Tikrinimo metu, vienos vietos nuoroda iš tavo pateiktų neveikė. todėl tavo pranešimas dovanos atsiėmimui buvo ištrintas. Vienintelę nuotrauką, kaip įrodymą, galiu pateikti dalį užrašų, kurie buvo pildomi tikrinimo metu (juose taip pat matoma, dėl kokios priežasties buvo ištrintas ir Toyo pranešimas).

hhElqA1.png

 sveikas mantai gali pasakyt kodel ir mano pranesimas buvo istrintas prasau aciu 

Redaguota . Redagavo Lukas_Monstr

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 4 valandų, Lukas_Monstr parašė:

 sveikas mantai gali pasakyt kodel ir mano pranesimas buvo istrintas prasau aciu 

Sveikas, Lukai. Pildei per dvi paskyras, todėl tavo pranešimas buvo ištrintas.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Manau buvo padaryta Manto klaida, ar kažko kito, todėl Andrius gaus dovanų iš manęs kaip kompensaciją už šią klaidą.

  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.