Jump to content
Gyveni užsienyje? Informacija tau! ×

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Lauras_Pro

Draugų nuotraukos konkursas!

Recommended Posts

n24Kwvf.jpg

Serveryje daugelis žaidėjų yra pasiskirstę į atskiras grupeles ir su jomis smagiai leidžia laisvąlaikį.

Iki 2021/02/12 galite kelti savo kompanijos nuotraukas. Jas vertins RLS komanda.

Geriausios nuotraukos autorius bus apdovanotas piniginiu prizu - 400'000 serverio valiutos
Nuotraukos temos nėra, svarbu, kad ji būtų kuo įdomesnė. (Pvz: pasidarote nuotrauką darbo bazėje, kurioje susipažinote + parašot istoriją chat'e)
Nuotrauka turi būti įkelta į 
https://imgur.com/
549YD3Z.png

Už gfx dėkoju - @Turbo_Butch

Redaguota . Redagavo Lauras_Pro
  • Patinka 2

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Ill_Bundem'o ir mano draugelio San_Aivaro Rls istorija🙉

Mes su Aivaru jau senai pažystami, tai geriau papasakosiu kaip mes čia išvis šitam serve atsiradom😁.  Taigi viskas prasidėjo kai Aivaras gavo pc, laptopą, nauja, baltą, axuieną laptopą, kuris vilkdavo "The Forest" ant 20 fps ant 800x600 on lowest graphics xddd. Tai gal buvo 2016 metais, jei neklystu. Tuo metu aš jau senai žaidžiau rls, buvau kaip "misteris" nickname'u Mister_Irmis. Tai sugalvojau jam įrašyt samp'ą, kad galėtume kartu palošt. Ir tas velnias ant tiek užsikabino ant rls, kad net iš namu nebeišlysdavo, ir nuo to laiko pradėjau gailėtis, kad jam samp'ą įrašiau😁. Anis pralenkė mane ir ant xp, ir ant šaibų, likau tas kuris prašydavo dažniau jo pagalbos, negu jis mano 😄. Ta prasme, jei ne aš, Aivaro čia nebūtų. Tas pats galioja ir man, zaraza pakviete prieš metus į servą (aš tuo metu buvau apleidęs sampą), turėjo planą chuligana kaip pinigų galimėjo užsikalt😆. Tai štai aš ir čia. Grįžau į servą nebe kaip "misteris", o kaip "bundemas".  Tai štai pora nuotrauku iš mūsų "crazy" rls gyvenimo.

Bundemas su Aivaru randa žolytės plantaciją, ir išbando kaseką😄:

jiR6Bhn.png

Matyt per galingas buvo:

jSwrxdK.png

Redaguota . Redagavo Ill_Bundem
  • Patinka 7

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Ši istorija trumpa...

Ši draugystės istorija prasidėjo kai Igoris parašė man į snapchat'ą. Nuo to laiko su Igoriu daug laiko praleidome discord'e. Supažindinau Igorį su žemaitukais. Labiau vieni su kitais pabendravę tapome viena, didelė draugų kompanija ir iki šiol dar ja esame

YMmA8Nf.png

ZMGFhA1.png

YMmA8Nf.png

YSx6gDO.png

Redaguota . Redagavo Salvis_Lolas
  • Patinka 5

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.