Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Ray_Allen

Nojus_Shadow

Recommended Posts

mr. Ray_Allen buvo vienintelis turintis kompetencijos ir žinių kalbant apie cheat tai pat labiausiai adekvatus iš visų esamų prižiūrėtojų. Žinoma pririnkt visokių kankorėžių į prižiūrėtojus kurie nėra gyvenime nieko stebėje grobime atneša "maksimalios" naudos projektui. Nestabdai NojusShadow su bratuha Bruno atlaikysit iki galo tvirtą.

  • Patinka 15
  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Labas dar kart,

 

kaip ir viską tau pasakiau privačiai, na bet pasikartosiu. Prieš šį pažeidimą tavo situacija su pareigomis nebuvo patenkinama, turėjai jau vieną įspėjimą (kuris turėjo pasinaikint po mėnesio). Tavo statistika kaip IV lygio administratoriaus buvo skurdžiausia, t.y atsakytų pagalbos prašymų kiekis nesiekė net 30-imties (kai kiti renka po 40-80 palei šiol), blokavimų skaičius buvo galbūt 6 (kai šiuo metu renka po 10-30) ir t.t, na trumpai tariant - situacija tikrai prasta. Dėl šios statistikos tau grėsė vienas įspėjimas, pokalbis su IV lygio administratoriais yra planuojamas rytoj, kadangi sekmadienį laukia valentino dienos renginys, tad labai abejoju, ar tu būtum situaciją pataisęs. Ir dar papildomai atsirado šis tavo pažeidimas. Taip, minėjai, jog IV lygio administratoriaus pareigos visiškai nesisieja su teisėsaugininko ginklų dalinimu mafijoms, bet tai tiesiog parodo tavo požiūrį ir rimtumą kaip asmens, užimančio pakankamai aukštas pareigas. Man pačiam, kaip vienam iš šių komandos lyderių nėra smagu turėti žmogų komandoje, kuris gali priimti akivaizdžiai draudžiamus ir nelogiškus sprendimus, tad dar vienas įspėjimas keliautų į tavo pusę. Bendroje sumoje jau turėtum tris įspėjimus, todėl tiesiog buvai nušalintas nuo pareigų.

 

Daltonas. Tikrai nenustebau, jog atsiras kažkokių pretenzijų ir priekaištų dėl šio žmogaus priėmimo į komandą. Visi remiasi jo praeitimi, taip pat ir tuo blokavimu dėl mokesčių apeidinėjimo, bet kaip ir visada - niekas nemato gerosios pusės. Paskutiniu metu buvo galima pastebėti jo tikrai nemažą daromą darbą, tiek su pagalba naujokams, tiek su cheat'erių pravalymu iš serverio, tiek su event'ų rengimu ir žaidėjų kasdieninės veiklos praskaidrinimu, todėl nusprendėme jį priimti į komandą ir atvesti dar vieną galimai perspektyvų žmogų į pareigas (ko dabar visame projekte labai ir trūksta), na ir pakolkas galime matyti tikrai teigiamus rezultatus, jo motyvaciją ir norą taisytis, bet kaip ir visada - yra kur tobulėti ir manau, jog čia yra tinkama vieta jam tą padaryti.

Redaguota . Redagavo Nojus_Shadow
  • Patinka 2
  • Dėkingas (-a) 1
  • Pasimetęs (-usi) 1
  • Nepatinka 10

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 1 valandą, Ray_Allen parašė:
  1. Peikiamo komandos nario Vardas_Pavardė?: Nojus_Shadow 
  2. Peikiamo komandos nario pareigos?: Projekto priežiūra
  3. Komandos nario nusižengimo paaiškinimas?: 
  4. Įrodymai, patvirtinantys komandos nario nusižengimą?:

 

 

Sveiki. Šiandien, 2021-02-12, buvau nušalintas nuo IV lygio administratoriaus pareigų dėl ginklų dalinimo mafijai, dirbant teisėsaugoje. Mafijoje baisus stygius ginklų, manęs paprašė, daviau 2k deaglo, ir 20k ak. Toks ginklų skaičius yra išnaudojamas per vieną ar du grobimus. Tai nebuvo masinis mafijos aprūpinimas ginklais, kad užtektų savaitei ir daugeliui veiksmų. Tai buvo tik, mano manymu, vidutinis BTT pažeidimas, už kurį galėjau būti išmestas iš darbo, ar galėjau gauti blist'ą. Toks poelgis yra visiškai nesusijęs su IV lygio administratoriaus pareigomis. Čia toks pats dalykas kaip atimti pareigas, padarius Relog grobimo metu. Visiškai nelogiška bausmė. Dalton_Rose. - gautas blokavimas dėl mokesčių apeidinėjimų, grubaus serverio taisyklės pažeidimo. Priimtas blokavimas Projekto Priežiūros ir lengvai gauna prižiūrėtojo pareigas. Mano pažeidimas, BTT pažeidimas, buvo net menkesnis, už kurį buvau net atblokuotas, prarandu pareigas. 

 

"Nors ir Alenas buvo pakankamai perspektyvus žmogus IV lygio administratoriaus pareigose, jo elgesys dalinant ginklus mafijozam iš A51 buvo neadekvatus ir taip šias pareigas užimantis žmogus elgtis neturėtų, to pasekoje Alenas šalinamas nuo pareigų.

 

"Pakankamai perspektyvus", bet gavau kosminę bausmę už BTT pažeidimą. Vėliau nOJUS teigė, jog mane jau norėjo rytoj šalinti, dėl mano silpnos statistikos. Savaitė net nesibaigė. Liko visas savaitgalis puikiai atlikti pareigas. 

 

Ponas Nojus įsijautė gavęs prižiūrėtojo vaidmenį, ne vieną kartą buvau pastebėjęs jog pats nesilaiko visų taisyklių, nusižengia BTT, buvo situacija jog parašiau, kad teisėsauga daro nesąmones ir šitas žaidėjas atėjęs į DISCORD platforma realiai išsityčiojo, gaila jog nesidarydavau įrodymų, bet dabar supratau jog tik pamačius Nojų per kilometro atstumą reikią jungt filmavimo programą OBS, nes toki škacukai kaip šis žlugdo GTA SAN ANDREAS MULTIPLAYER projektus.

Redaguota . Redagavo Ambroxol_Siromed
  • Patinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

5 minutes ago, Nojus_Shadow parašė:

Labas dar kart,

 

kaip ir viską tau pasakiau privačiai, na bet pasikartosiu. Prieš šį pažeidimą tavo situacija su pareigomis nebuvo patenkinama, turėjai jau vieną įspėjimą (kuris turėjo pasinaikint po mėnesio). Tavo statistika kaip IV lygio administratoriaus buvo skurdžiausia, t.y atsakytų pagalbos prašymų kiekis nesiekė net 30-imties (kai kiti renka po 40-80 palei šiol), blokavimų skaičius buvo galbūt 6 (kai šiuo metu renka po 10-30) ir t.t, na trumpai tariant - situacija tikrai prasta. Dėl šios statistikos tau grėsė vienas įspėjimas, pokalbis su IV lygio administratoriais yra planuojamas rytoj, kadangi sekmadienį laukia valentino dienos renginys, tad labai abejoju, ar tu būtum situaciją pataisęs. Ir dar papildomai atsirado šis tavo pažeidimas. Taip, minėjai, jog IV lygio administratoriaus pareigos visiškai nesisieja su teisėsaugininko ginklų dalinimu mafijoms, bet tai tiesiog parodo tavo požiūrį ir rimtumą kaip asmens, užimančio pakankamai aukštas pareigas. Man pačiam, kaip vienam iš šių komandos lyderių nėra smagu turėti žmogų komandoje, kuris gali priimti akivaizdžiai draudžiamus ir nelogiškus sprendimus, tad dar vienas įspėjimas keliautų į tavo pusę. Bendroje sumoje jau turėtum tris įspėjimus, todėl tiesiog buvai nušalintas nuo pareigų.

 

Daltonas. Tikrai nenustebau, jog atsiras kažkokių pretenzijų ir priekaištų dėl šio žmogaus priėmimo į komandą. Visi remiasi jo praeitimi, taip pat ir tuo blokavimu dėl mokesčių apeidinėjimo, bet kaip ir visada - niekas nemato gerosios pusės. Paskutiniu metu buvo galima pastebėti jo tikrai nemažą daromą darbą, tiek su pagalba naujokams, tiek su cheat'erių pravalymu iš serverio, tiek su event'ų rengimu ir žaidėjų kasdieninės veiklos praskaidrinimu, todėl nusprendėme jį priimti į komandą ir atvesti dar vieną galimai perspektyvų žmogų į pareigas (ko dabar visame projekte labai ir trūksta), na ir pakolkas galime matyti tikrai teigiamus rezultatus, jo motyvaciją ir norą, bet kaip ir visada - yra kur tobulėti ir manau, jog čia yra tinkama vieta jam tą padaryti.

O ar buvo pastebėta mano geroji pusė? Pagalba naujokams, event'ų rengimas žaidėjams, pritraukimas į veiklą, Stambių Crasherių gaudymas. Į tai pažiūrėta? Mano nerimtumas ir neatsakinginas požiūris? Hmmm....kas per grobimus stovi juodojoje rinkoje, get'ina ir duoda ginklus mafijozams? Bruno, ne tu stovėjai vakar ar užvakar? Visada iš bagažinės ginklus? Hmm, nemanau. Dėl situacijos, ją puikiai pats supratau, kad šią savaitę mažiau padirbėjau ir buvau pats pasiryžęs atsigriebti. Tai buvau minėjęs keliems žaidėjams, su kuriais kalbėjau. Žaidėjams paprašius /races, /joinbb, VISADA buvo atkreipiamas dėmesys į žaidėjų norus, pageidavimus. Keista, kad į viską yra žiūrima tik pagal statistiką, o ne į realų vaizdą. 

  • Patinka 7
  • Dėkingas (-a) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Sveiki iš vienintelio fixo arba alleno gaudavai pagalbos parasai jiems i sms arba i padmins gausi pagalbos tik is ju abieju prasiau du kartus ismesti i ora ismete tik fixas nors serwe buwo jusu daltonai ir erniai turiu omeny kad alenas nusimano apie cytus gal padare kelias klaidas bet kam reikia iskart ji nusalint uzsipult uztenka pakalbet su zmogum ir manau supras. Sekmes alenas;D

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

O ką reiškia statistika m ? Allenas, kai ir nebuvo IV lygio adminas, o turėjo III lygio adminą stebėjo pažeidėjus, rengė eventus ir turbūt atnešė daugiau naudos negu dabar esantys adminai. Suprantu, Nojau, nelengva vienus perspektyviausių žaidėjų serveryje pašalint nuo pareigų, tačiau lengva duot pareigas tam bičui su kuriuo nueini lolo palošt ir kuris šiaip mėgsta žmonėm smegenis paplaut ( seni nu belekas čia seniuk belekai čia gausiu aš tą ketvirto lygio adminą, nepaėjo pirmą kart varysiu antrą, dar va lolo pažaisiu žinai paeis) ir šiaip egoistinė šiukšlė, kuris net nebuvo vertas ir pavaduotojo pareigų medikuose, bet Demons buvo lengvai manipuliuotas, vica versa, atsitiko Nojau tas pats ir tau.  Kaip ir minėjo Allenas, jo pažeidimas net nėra susijęs su adminų pažeidimais, o labiau BTT, bet žn tu jau dievs visas esi Nojau, dėl šio dalyko ( ginklų dalinimo) turėjo būti nuspręsta su Džioraldu, nes nušalinimas nuo ketvirto lygio tai čia kažkas iš kosmoso. Taip dabar man bus *isamas protas dėl to, kad nežinau aiškiai situacijos ir šiaip palaikys kaušu ( nu nes gi Neivis žn galima). Palaikau Alleną ir noriu, kad Svidis duotų tau įspėjimą, nes perdaug įsijautei į vaidmenį, berniuk. Aj noriu dar pridėt kaip Pinskuvienė šauktukų !!!!111!!! Tikiuosi neilgai pudys tave šitose pareigose, kurių nevertas esi.

  • Patinka 6
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 9 valandų, Ray_Allen parašė:

O ar buvo pastebėta mano geroji pusė? Pagalba naujokams, event'ų rengimas žaidėjams, pritraukimas į veiklą, Stambių Crasherių gaudymas. Į tai pažiūrėta? Mano nerimtumas ir neatsakinginas požiūris? Hmmm....kas per grobimus stovi juodojoje rinkoje, get'ina ir duoda ginklus mafijozams? Bruno, ne tu stovėjai vakar ar užvakar? Visada iš bagažinės ginklus? Hmm, nemanau. Dėl situacijos, ją puikiai pats supratau, kad šią savaitę mažiau padirbėjau ir buvau pats pasiryžęs atsigriebti. Tai buvau minėjęs keliems žaidėjams, su kuriais kalbėjau. Žaidėjams paprašius /races, /joinbb, VISADA buvo atkreipiamas dėmesys į žaidėjų norus, pageidavimus. Keista, kad į viską yra žiūrima tik pagal statistiką, o ne į realų vaizdą. 

Žinoma, jog buvo pastebėta tavo geroji pusė, buvai gavęs ne vieną mano pagyrimą dėl cheat'erių gaudymo, bet per visą mano šių pareigų atlikimo laiką dar nebuvo tokios situacijos, jog IV lygio administratorius neįvykdytų minimalios statistikos, kurią galima laisvai pasiekti per 1-2 dienas, tad tokiu atveju aš privalėčiau skirt tau įspėjimą, nes būtų neadekvatu iš kitų pusės, kurie dirba normaliai ir atlieka darbą už tave. Ilgą laiką buvau IV lygio administratorius, dabar užimu šias pareigas ir galiu patikint, jog statistika yra pakankamai proporcinga tavo atliekamam darbui, nes ten yra rodomi pagrindiniai darbai, kuriuos turi atlikt IV lygio administratorius. Žinoma, event'ų statistikos ten nematom, bet statistika ir nėra viskas, tau būtų skiriamas įspėjimas, o ne nušalinimas. Dar kart pakartosiu, nušalintas buvai dėl turimo vieno įspėjimo, blogos savaitinės statistikos ir šito atlikto pažeidimo su ginklais.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

18 minutes ago, Nojus_Shadow parašė:

Žinoma, jog buvo pastebėta tavo geroji pusė, buvai gavęs ne vieną mano pagyrimą dėl cheat'erių gaudymo, bet per visą mano šių pareigų atlikimo laiką dar nebuvo tokios situacijos, jog IV lygio administratorius neįvykdytų minimalios statistikos, kurią galima laisvai pasiekti per 1-2 dienas, tad tokiu atveju aš privalėčiau skirt tau įspėjimą, nes būtų neadekvatu iš kitų pusės, kurie dirba normaliai ir atlieka darbą už tave. Ilgą laiką buvau IV lygio administratorius, dabar užimu šias pareigas ir galiu patikint, jog statistika yra pakankamai proporcinga tavo atliekamam darbui, nes ten yra rodomi pagrindiniai darbai, kuriuos turi atlikt IV lygio administratorius. Žinoma, event'ų statistikos ten nematom, bet statistika ir nėra viskas, tau būtų skiriamas įspėjimas, o ne nušalinimas. Dar kart pakartosiu, nušalintas buvai dėl turimo vieno įspėjimo, blogos savaitinės statistikos ir šito atlikto pažeidimo su ginklais.

 1) "kurią galima laisvai pasiekti per 1-2 dienas",

2)  "Dėl šios statistikos tau grėsė vienas įspėjimas, pokalbis su IV lygio administratoriais yra planuojamas rytoj, kadangi sekmadienį laukia valentino dienos renginys, tad labai abejoju, ar tu būtum situaciją pataisęs"

 

Tavo viena mintis prieštarauja kitai. Pastebi? Sakai, kad galima statistiką atlikti per 1-2 dienas. Man liko visas penktadienio vakaras, naktis, ir šeštadienio diena iki pokalbio. Surinkt statistiką lengva? Pagal tave, TAIP. Kitas dalykas. Ar buvo pastebėta, kad būdamas ON neatsakinėjau į až? Esu prisijungęs, visada stengiuosi visus paimti, kiek galiu. Suprasčiau, žaisčiau kitam projekte, ir visiškai neatlikčiau pareigų. IV lygio administratorių klube forume, yra įkelta rekomenduojamoji statistika. Joje yra prirašyta, kad reikia 50 /az? 50 mučių? Man rodos ne. Kiek pamenu, buvo 30 /az ir iki MAX 10 visų kitų dalykų. Minimalios statistikos, būtent skaičiais, nėra nurodytos, tad tiek TAVO minčių, tiek kitų IV lygio administratorių statistikos matyti negaliu. Mano manymu, statistika buvo atitinkanti orientacinius reikalavimus ir šiek tiek geresnė + eventų rengimas + pagalba naujokams. 

tau būtų skiriamas įspėjimas, o ne nušalinimas.  Tu man vakar vakare po visko rašei, kad būtum ir taip šalinęs dėl statistikos, BE ŠITO PAŽEIDIMO. Vėl tavo mintys vieną dieną tokios, kitą tokios. Vieną dieną nori šalint, kitą dieną tik skirt įspėjimą. 

 

"Žinoma, event'ų statistikos ten nematom, bet statistika ir nėra viskas"  būtent, susipratai. Event'ų rengimas, pagalba naujokams, buvo atliekamas darbas. Galim matyt tai net iš žaidėjų pasisakymų. 

  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Asmeniškai galiu sakyt, kad iš Alleno, bet kada sulaukdavau pagalbos ir teko matyti, kai kiti žaidėjai buvo patenkinti jo darbu. Allenas buvo vienas aktyviausių 4lygio narių. Iš tavęs, Nojau, nedažnai sulaukdavau atsakymų, nes dažniausiai /admin > Nojus_Shadow (AFK) :/. Apskritai buvai beveik nepastebimas, kaip 4 lygio administratorius. Rėjus tiek eventų organizavime buvo aktyviausias paskutiniu metu, tiek visada sulaukdavom atsakymų ir /sms, ir /padmins.

Sėkmės Ray'au!

-rep Nojus.

 

"Bendroje sumoje jau turėtum tris įspėjimus, todėl tiesiog buvai nušalintas nuo pareigų". (Tai turėtum, ar turėjo, Nojau?)

  • Patinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 14 valandų, Nojus_Shadow parašė:

blokavimų skaičius buvo galbūt 6 (kai šiuo metu renka po 10-30) ir t.t, na trumpai tariant - situacija tikrai prasta.

kad jau šitos temos simbolis adekvatumas tai gal būk kažkiek toks ir nelygink 30 lbanų skirtų naujokams už V_P prieš solidžius 6 banus skirtus žaidėjams kurie ilgai cheatino/crashino, o juos sugauti užtruko ne vieną valandą ir ne vieną šimta GB video medžiagos.

 

prieš 3 valandų, Nojus_Shadow parašė:

galiu patikint, jog statistika yra pakankamai proporcinga tavo atliekamam darbui, nes ten yra rodomi pagrindiniai darbai, kuriuos turi atlikt IV lygio administratorius.

😉🔫

  • Patinka 9

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Prisidedu, kalbant apie mano nušalinimą.

Buvus @Torin_RiverdalePP IV administratoriai būdavo puikiai prižiūrimi ir dresiruojami. Pas šį žmogų visada buvo įdėta draugiškumo ir stuburo viename, buvo labai geras kolektyvas. Mano atžvilgiu dirbus man pas Torina, skirtumai su tavim Nojau yra visiškai nepalyginami. 

Kiekvienas esame žmogus, pirmąją kadenciją savo darbą atlikau visiškai idealiai, pamenu viena savaitę, buvau surinkęs mažiausiai statistikos. Gavau velnių nuo Torino, bet aptarime niekada nebuvo tų busi nušalintas tavo statistika nieko verta ar pns, kaip tu Nojau pastoviai man kaldavai į galvą kad man gresia nušalinimas, Torinas labai gerbdavo savo komandą ir iš Simo viena karta gavau grasinimą dėl įspėjimo kurio negavau. Nes kardinaliai pasikeičiau. Vos Torinui pasišalinus iš komandos prasidėjo grasinimai dėl išmetimo. Prisiminkime @Iveta_Engji buvo pasiėmus  neaktyvumą vos ne mėnesiui, jos statistika buvo vo tokia 0 zero ir ji nebuvo nušalinta kol pati neatsisakė. 

Aš pasiėmiau 5 dienas neaktyvumo dėl asmeninių priežasčių kurios vyko šeimoje. Nojui viską paaiškinau 

Mūsų chatas messengeryje

Aš :Krc čia pas mane košė db makalinė seimoi galiu 5d atostogas priž paimt?

Nojus: O drk? 

Aš: kartais ant veiksmu prisijungsiu. 

Nojus: parašyk neaktyvumą 4lvl klube tada spręsim. 

Galvojau Nojus suprato ir parašiau neaktyvumą administratorių klube pabrėždamas, serveryje būsiu, kažkiek dirbsiu, perspėdamas kad turbūt neįvygdysiu PP statistikos minimalių reikalavimų todėl pasiėmiau sau atostogas, po pirmosios savo kadencijos, manau normalu? 

Kitą dieną vykstant TT bazės grobime, pareina man žinutė,, kodėl az neimi" 

Parašiau, man atostogos. 

20 minutės later: Armis nušalinamas nuo IV lygio administratoriaus pareigų, ačiū jam už darbą.

Seni rimtai? Ta prasme net nebuvau įspėtas įspėjimų o tai manau yra paprasčiausia situoacija, savęs nevaldymas. Pamenu, Nojaus paklausiau, yra viena laisva vieta prižiūrėtojui, kodėl neleidi niekam jo užimti? - nemanau kad reikia. Ką b**t? 

Pastovus mazgų jojimas dėl darbo ne atlikimo ir nemanau kad reikia. Tai vyko viskas trečiadienį jei neklystu kai parašiau neaktyvumą, nors paklausiau nojaus kaip mano statistika? Jis teigė, Armi tau šią savaitę nieko gero nesiškviečia, tai sakė ir praeitą savaitę, tačiau šiek tiek pasitaisiau ir pretenzijų aptarime neturėjau nes įvykdžiau viską ką liepė Nojus. Tą trečiadienį jis man pasakė kad pas mane 40 az ir 3 banai, vidurį savaites!!! Pamenu pokalbį su Simu kai Nojus galimai bus šalinimas dėl antros prastos savaites statistikos, tačiau trečiąją savaitę pasikeitė. Manau savo kailiu turėjo pajusti asmeninį gyvenimą, bet per daug įsijautusio Nojaus - buvau nušalintas. Taip, darbas nebuvo toks koks anksčiau virš +100az 20-40+ ban mute 20+ bet atsizvelkt reikėjo į tai kad tas dienas dirbom, tryse. Kai pareigas paliko daug žaidėjų. 

Man tik nesueina galai, viena vieta prižiūrėtojui užimti buvo, sakei kad to nereikia, po mano nušalinimo atsirado ir tas kurio nereikėjo what?? 

Nesakau kad už tai turėtų baudžiamas Nojus, bet tiesiog Nojui reikia įjungti daugiau loginio mąstymo.  Neabejoju kad žmonės iš klaidų taisosi Nojus ne išimtis 

  • Patinka 9

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

4 lygio administratoriai turi būti sąžiningi, atsakingi bei pavyzdingi visais serverio aspektais, nesvarbu ar tai liečia konkrečiai administratoriaus pareigas ar ne. Toks tavo poelgis visam tam prieštarauja, o Nojaus sprendimą palaikė tiek projekto komanda, tiek administracija. Atmesta.

  • Patinka 1
  • Cha Cha 8
  • Nepatinka 3

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.