Jump to content
Gyveni užsienyje? Informacija tau! ×

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Tommy_Cool

Imigruoju Tommy_Cool

Recommended Posts

1. Tavo Vardas_Pavardė RLS.LT serveryje:Tommy_Cool
  2. Keliais sakiniais papasakok apie save, prisistatyk (kuo vardu, kiek metų, iš kokio miesto, kuo domiesi, ką veiki laisvalaikiu:Esu Tomas man 15 esu iš Vilniaus laisvalaikiui žaidžiu sampa :) 
  3. Kada pradėjai žaisti šiame projekte? Kokie pirmi įspūdžiai? Kas patiko, o kas nelabai? Papasakok plačiau:Šiandien pradėjau žaisti dar labai nieko taip ir nemačiau
  4. Kokia tavo SA-MP patirtis? Galbūt esi kažką pasiekęs kituose serveriuose? Papasakok:Jeigu xp rls serverio tai 2-3k žaides tik tuos serverius kur tsg drift servai ir tt
  5. Iš kokio SA-MP projekto imigruoji?:is Top-Drifters
  6. Iš kur sužinojai apie serverį? Jeigu pakvietė draugas, koks jo vardas žaidime?:Jieškojau serverio kokio normalaus ir užmaciau rls :) tai ką aš dariau atejau į jį :)  
  7. Ar žinai, kad serveryje yra pasiekimų, misijų sistemos? Ką galėtum apie jas pasakyti?:Ne, dar nežinau bet tikrai žinosiu kaip užpildysiu imigracija :D 
  8. Su kokiomis problemos jau teko žaidime susidurti? Papasakok plačiau, kaip jas išsprendei:Dar nieko nemačiau nes prisijungiau ėjau susikūriau foruma ir pamačiau kad kaip užpildai imigracija gauni gerų dalykų tai kodėl gi neužpildžius
  9. Ką manai apie serverio žaidėjus? Ar bendruomenė draugiška? Ar maloniai priėmė į serverį?:Taip viskas gerai 🙂 
  10. Galbūt jau išbandei kokius nors, su pakvietimu, ar be, serverio darbus? Kurie iš jų tau patiko, o kurie priešingai?:dar nieko nebandžiau
  11. Ką dažniau tenka naudoti: nuomojamą transportą, ar Taksi? Kodėl šia paslauga naudojiesi dažniau?:dar nieko nekviečiau
  12. Ar jau spėjai susidurti su kokiais nors sunkumais ir prašyti Administratorių pagalbos (/padmins)? Papasakok plačiau:Neteko
  13. Ar teko kviesti kokį nors darbą su komanda /kviesti? Ar greitai buvo sureaguota ir atvykta į iškvietimą?:Neteko bet manau kad rls darbuotojai dirba aktyviai ir sureguos tikrai greitai 
  14. Ką, tavo nuomone reikėtų keisti ar tobulinti, kad naujokams būtų lengviau įsitvirtinti mūsų projekte?:Viskas Gerai  :) 

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Sveikas, pastebėjau pagal tavo ip, jog jau turi registruotą paskyrą, su kuria jau esi imigruotas. Taip pat pačią anketą užpildei labai skurdžiai, todėl šiuo metu negaliu tavęs imigruoti. Tačiau nenusimink ir kviečiu tave vykdyti pasiekimus (/pasiekimai), bei atsirakinti visus kovos stilius (/kova) bokso, bei kungfu salėse. Jeigu kažko nežinai ar turi klausimų, visada gali kreiptis - /padmins. Sėkmės žaidime.

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.

Copyright © 2012-2020 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.