Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Dalton_Rose

Bruno_Fernandes

Recommended Posts

  1. Peikiamo komandos nario Vardas_Pavardė?: @Bruno_Fernandes
  2. Peikiamo komandos nario pareigos?:Projekto priežiura
  3. Komandos nario nusižengimo paaiškinimas?: Užbanino už cheatus nors naudota nieko nebuvo, pp visada žinojo jog žaisdavau su default gta ir del to jiems klausimu nebudavo, Taipogi po pirmo ikelto mano video jie mane pasikviete i discorda ir pratikrino visa mano pc kuriame nieko nerado nes literaly žaidziau su  default gta . Paskui jokiu klausimu del cheatu naudojimo nesulaukiau. Bet dabar nusprende jog kažka naudojau. Iš savo puses galiu pasakyti jog atsibaninti tikrai nežadu nes palengvinančiu programu naudota nebuvo. Jeigu sprendimas jusu nuomone yra galutinis tada pp pareigos tikrai ne jums....  del tokiu pp sprendimu net kalbeti apie pati  projekta nesinori, manau čia suveike bandos jausmas kadangi tpaba turi nemažai draugu tai gal papraše pritarti ar panašei neisivaizduojiu kaip ten viskas vyksta pas jusu. Tikiuosi viska peržiuresite ir busiu atbanintas del cheatu nenaudojimo o pokolkas  tariu viso P.S ( Niekada nekelčiau video jei ir cheatinčiau + su pareigom )
  4. Įrodymai, patvirtinantys komandos nario nusižengimą?:
  • Patinka 4
  • Nepatinka 12

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

malonu kad autoritetas as cia esu, bet ne seni, cytinai, suprantu, kad ten idomu aima atsisiuntes, nu bet pro mano akytes nepraslysi nulepausi

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Eilinį sykį prieš veldamasis į diskusiją iškarto sakau, kad nei vienos pusės neginu, bet kadangi Dalton'as užblokuotas (ar jis čytino, diskusijas paliksiu kitiems, į tą nesigilinu), nors ir medžiaga buvo redaguota, karpyta, nors ir datos vaizdo medžiagoje nesimato, tai įdomu, kodėl taip tempiamas sprendimas ir dėl paties Tpabos užblokavimo, kadangi toje situacijoje viskas žymiai aiškiau, nei čia. Ten čytinta buvo 100%+.

 

Paties Tpabos žodžius adresuosiu jam pačiam ir tikiuosi, kad pats projekto autoritetas, nulepausis nepraslys pro projekto priežiūros akis ir sprendimas bus priimtas teisingas. Laukiam sprendimo, bus įdomu. ;)))

 

Eating Popcorn GIFs. 70 Animated GIF Images for Free

Redaguota . Redagavo Vikarijus_Finger
  • Patinka 4

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 9 valandų, Vikarijus_Finger parašė:

Eilinį sykį prieš veldamasis į diskusiją iškarto sakau, kad nei vienos pusės neginu, bet kadangi Dalton'as užblokuotas (ar jis čytino, diskusijas paliksiu kitiems, į tą nesigilinu), nors ir medžiaga buvo redaguota, karpyta, nors ir datos vaizdo medžiagoje nesimato, tai įdomu, kodėl taip tempiamas sprendimas ir dėl paties Tpabos užblokavimo, kadangi toje situacijoje viskas žymiai aiškiau, nei čia. Ten čytinta buvo 100%+.

 

Paties Tpabos žodžius adresuosiu jam pačiam ir tikiuosi, kad pats projekto autoritetas, nulepausis nepraslys pro projekto priežiūros akis ir sprendimas bus priimtas teisingas. Laukiam sprendimo, bus įdomu. ;)))

 

Eating Popcorn GIFs. 70 Animated GIF Images for Free

Graudu jog jau net paprastus žaidejus už nieka banina. Savus bando apginti ir tiek čia kuo toliau tuo blogiau daros. Užbanino ir net nežinau už ka....

straight facts🙌 tuoj tpabos gangas ateis jo ginti ir visi uzsipuls 1 kaip visalaika

B14E9FF6-6579-4857-82B1-0073ED8F4B14.jpeg

Redaguota . Redagavo Dalton_Rose
  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

12 minutes ago, Vikarijus_Finger parašė:

Eilinį sykį prieš veldamasis į diskusiją iškarto sakau, kad nei vienos pusės neginu, bet kadangi Dalton'as užblokuotas (ar jis čytino, diskusijas paliksiu kitiems, į tą nesigilinu), nors ir medžiaga buvo redaguota, karpyta, nors ir datos vaizdo medžiagoje nesimato, tai įdomu, kodėl taip tempiamas sprendimas ir dėl paties Tpabos užblokavimo, kadangi toje situacijoje viskas žymiai aiškiau, nei čia. Ten čytinta buvo 100%+.

 

Paties Tpabos žodžius adresuosiu jam pačiam ir tikiuosi, kad pats projekto autoritetas, nulepausis nepraslys pro projekto priežiūros akis ir sprendimas bus priimtas teisingas. Laukiam sprendimo, bus įdomu. ;)))

 

Eating Popcorn GIFs. 70 Animated GIF Images for Free

sweikas pagranduk, tikejausi cia tave sutikti, malonu, jog patinku as tau, bet nu cmon seneliumzai, baik degeneruot su savo apsireiskimais. https://imgur.com/a/ElR5Wl7 (NENE NESIMATO DATOS ; D)

 

 

Pridursiu kelis faktus, kodel mano cheat anketa bus atmesta:

 

  • Ne mano video medziaga
  • Nesimato datos
  • vaizdo irasas apkarpytas, redaguotas
Redaguota . Redagavo Tpaba_Akgandzia

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

pakartosiu savo gerbiamo bei artimo bičiulio Vikarijaus žodžius - neginu nei vienos pusės.

Bet vadovaudamasis taisyklėmis kuriose aiškiai parašyta, jog įrodymai galioja 24 valandos ir nei daugiau, nei mažiau kas reiškia, kad Tpabos įkelti įrodymai nebegaliojo ir apeliacija neturėjo būti priimta kaip tinkama analizuoti.

Dalton įrodymuose vėliausias laikas matomas 2021/03/11 13:03 valandą.

Tpabos apeliacija įkelta 2021/03/12 - 13:33 valandą..

Pusę valandos į traukinį nespėta.

 

c105deba6019b15636df3d47582ac0b629.png

Redaguota . Redagavo Smith_Juozas
  • Patinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

2 minutes ago, Smith_Juozas parašė:

pakartosiu savo gerbiamo bei artimo bičiulio Vikarijaus žodžius - neginu nei vienos pusės.

Bet vadovaudamasis taisyklėmis kuriose aiškiai parašyta, jog įrodymai galioja 24 valandos ir nei daugiau, nei mažiau kas reiškia, kad Tpabos įkelti įrodymai nebegaliojo ir apeliacija neturėjo būti priimta kaip tinkama analizuoti.

Dalton įrodymuose vėliausias laikas matomas 2021/03/11 13:03 valandą.

Tpabos apeliacija įkelta 2021/03/12 - 13:33 valandą..

Pusę valandos į traukinį nespėta.

 

Pridurti reikejio jog visiskai necheatinau o banas uždetas 

 

Redaguota . Redagavo Dalton_Rose
  • Patinka 1
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

9 minutes ago, Smith_Juozas parašė:

pakartosiu savo gerbiamo bei artimo bičiulio Vikarijaus žodžius - neginu nei vienos pusės.

Bet vadovaudamasis taisyklėmis kuriose aiškiai parašyta, jog įrodymai galioja 24 valandos ir nei daugiau, nei mažiau kas reiškia, kad Tpabos įkelti įrodymai nebegaliojo ir apeliacija neturėjo būti priimta kaip tinkama analizuoti.

Dalton įrodymuose vėliausias laikas matomas 2021/03/11 13:03 valandą.

Tpabos apeliacija įkelta 2021/03/12 - 13:33 valandą..

Pusę valandos į traukinį nespėta.

 

c105deba6019b15636df3d47582ac0b629.png

Įrodymai numesti tą pačią dieną, kai jie įkelti bruno į DC dm ;)

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Dabar, Tpaba_Akgandzia parašė:

Įrodymai numesti tą pačią dieną, kai jie įkelti bruno į DC dm ;)

DC nėra viešas pareiškimas, taip pat nėra cheaterių temos taisyklėse išlygų, jog pamajakint PP į discorda pranešant apie galimą pažeidėją nėra rimtai vertinamas veiksmas.

  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

7 minutes ago, Smith_Juozas parašė:

DC nėra viešas pareiškimas, taip pat nėra cheaterių temos taisyklėse išlygų, jog pamajakint PP į discorda pranešant apie galimą pažeidėją nėra rimtai vertinamas veiksmas.

Skirmanto banas irgi turėjo būt atmestas, nes įrodymai neatitiko konkrečių pažeidimų, bet banas buvo priimtas, tai čia taip pat nebuvo jokių išlygų

 

papildau:

 

Taip pat noriu paminėti, jog darant pažeidimus serveryje (mute, free jail) įrodymai siunčiami tiek 4 lygio prižiūrėtojams į AŽ tiek PP į AŽ, tai nematau čia baisaus burbulo. (Įspėti administratoriai be papeikimo ; - P)

Redaguota . Redagavo Tpaba_Akgandzia

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

7 minutes ago, Tpaba_Akgandzia parašė:

Skirmanto banas irgi turėjo būt atmestas, nes įrodymai neatitiko konkrečių pažeidimų, bet banas buvo priimtas, tai čia taip pat nebuvo jokių išlygų

Xdd rašai ir pats nesupranti ka rašai graudu.

 

29 minutes ago, Tpaba_Akgandzia parašė:

sweikas pagranduk, tikejausi cia tave sutikti, malonu, jog patinku as tau, bet nu cmon seneliumzai, baik degeneruot su savo apsireiskimais. https://imgur.com/a/ElR5Wl7 (NENE NESIMATO DATOS ; D)

 

 

Pridursiu kelis faktus, kodel mano cheat anketa bus atmesta:

 

  • Ne mano video medziaga
  • Nesimato datos
  • vaizdo irasas apkarpytas, redaguotas

Pas mane tokia pati situacija vaizdas apkarpytas ir redaguotas irgi galiu sakyti jog ne as filmavau bet taigi butu juokinga. Pas tave aiškiai matosi chatas ir kai tu ižengi i karo zona bandai išlipti iš šudo kalbedamas nesamones. Ikeli i cheaterius mane kai neatitinka visu taisykliu ir bandai kažka irodyti graudu... žaidziu clear gta defaultukas ir tavo pasisakymai apie cheateri yra labai klaidingi. 
Visiems gali buti tokia situacija kai gausite literaly free bana tikiuosi iškarto rašysite ppk.🕊 (  Jeigu žaidejas jums nepatinka tai bent šudo nuo saves nepylkite )

Redaguota . Redagavo Dalton_Rose
  • Patinka 1
  • Nepatinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Juokinga, nu jeigu daltonas cytino tada as jau senai rcone už kenkima turėjau sedet, žmogui saudant su tabu net rankos dreba, apie kokį aima kalbam? :D

Visa sampo era su tabu saudau, ir pastoviai gaunu i sms - numesk vidosa ji*anas taberi su savo ekstra, 

Kiek Vidosu kelta, viskas chill, daltono video žiūrėt gan juokinga, zmogus per puse ekrano skraido su tabu, kad pataikyt kažką, man buvo taspats reikia pamokų zmogui dar p.s daltonai, greit mokaisi su tuo Tabu kad jau net cyteriu isvadino, kaip ir minėjau sveikas atvykęs i taberiu pasaulį, va taip mes ir gyvenam :Dd

Ten kažkas sako tabas ne skilas, ar kažkas tokio, bet kai su tabu  pataikai iš atsmumo 3-4 kulkas TU ESI ČYTAS  :D komedija. 

Manau kad vyksta įtarimai šiuo metu dėl pp girdint iš žaidėjų horizonto, visai norėčiau kad dėl šio įvykio pasisakytų. @The_Smecher

Redaguota . Redagavo Armis_Elegy
  • Patinka 1
  • Dėkingas (-a) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

6 minutes ago, Armis_Elegy parašė:

Juokinga, nu jeigu daltonas cytino tada as jau senai rcone už kenkima turėjau sedet, žmogui saudant su tabu net rankos dreba, apie kokį aima kalbam? :D

Visa sampo era su tabu saudau, ir pastoviai gaunu i sms - numesk vidosa ji*anas taberi su savo ekstra, 

Kiek Vidosu kelta, viskas chill, daltono video žiūrėt gan juokinga, zmogus per puse ekrano skraido su tabu, kad pataikyt kažką, man buvo taspats reikia pamokų zmogui dar p.s daltonai, greit mokaisi su tuo Tabu kad jau net cyteriu isvadino, kaip ir minėjau sveikas atvykęs i taberiu pasaulį, va taip mes ir gyvenam :Dd

Labas Armi malonu jog palaikai kaip ir kažkada sakiau tik pradejau taba naudoti atsirado klausimu visiems tiek laiko ir noro buvo rodyti kad gauti 4lygio admina kiek pagalbos suteiktos buvo o čia  cheateriu palaike....

Nežinau ka pasakyti tikiuosi busiu atbanintas.

  • Nepatinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

43 minutes ago, Smith_Juozas parašė:

pakartosiu savo gerbiamo bei artimo bičiulio Vikarijaus žodžius - neginu nei vienos pusės.

Bet vadovaudamasis taisyklėmis kuriose aiškiai parašyta, jog įrodymai galioja 24 valandos ir nei daugiau, nei mažiau kas reiškia, kad Tpabos įkelti įrodymai nebegaliojo ir apeliacija neturėjo būti priimta kaip tinkama analizuoti.

Dalton įrodymuose vėliausias laikas matomas 2021/03/11 13:03 valandą.

Tpabos apeliacija įkelta 2021/03/12 - 13:33 valandą..

Pusę valandos į traukinį nespėta.

 

c105deba6019b15636df3d47582ac0b629.png

  1. Serverio žaidėjo pažeidimo įrodymai galioja 6h nuo pažeidimo užfiksavimo. Išimtis taikoma tik tada, jei šie įrodymai pasiekia bent vieną komandos narį ar 4 lygio administratorių, su kuriuo konsultuojamasi dėl pažeidimo padarymo arba jei įrodymai yra įkelti į atitinkamą forumo skiltį (Čyteriai, kenkėjai).

ar cyt idk, bet srv taisykles manau aktualios irgi XD laika smechas prailgino iki 24h savo skilty, bet papildomas punktas kadangi serverio taisyklese prirasytas apie konsultacija tai ir aktualu sitai situacijai sakyciau, jozas?

Redaguota . Redagavo Andrius_Crazy
  • Patinka 1
  • Dėkingas (-a) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

6 minutes ago, Andrius_Crazy parašė:
  1. Serverio žaidėjo pažeidimo įrodymai galioja 6h nuo pažeidimo užfiksavimo. Išimtis taikoma tik tada, jei šie įrodymai pasiekia bent vieną komandos narį ar 4 lygio administratorių, su kuriuo konsultuojamasi dėl pažeidimo padarymo arba jei įrodymai yra įkelti į atitinkamą forumo skiltį (Čyteriai, kenkėjai).

ar cyt idk, bet srv taisykles manau aktualios irgi XD laika smechas prailgino iki 24h savo skilty, bet papildomas punktas kadangi serverio taisyklese prirasytas apie konsultacija tai ir aktualu sitai situacijai sakyciau, jozas?

Jo dar pamiršai paminėti šią taisyklę:

  • 12. Vaikinas vardu andrius iš šilutės kaimo ieško mergos. (apkunios neasiartinkit)
  • Dėkingas (-a) 1
  • Cha Cha 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

32 minutes ago, Dalton_Rose parašė:

Xdd rašai ir pats nesupranti ka rašai graudu.

 

Pas mane tokia pati situacija vaizdas apkarpytas ir redaguotas irgi galiu sakyti jog ne as filmavau bet taigi butu juokinga. Pas tave aiškiai matosi chatas ir kai tu ižengi i karo zona bandai išlipti iš šudo kalbedamas nesamones. Ikeli i cheaterius mane kai neatitinka visu taisykliu ir bandai kažka irodyti graudu... žaidziu clear gta defaultukas ir tavo pasisakymai apie cheateri yra labai klaidingi. 
Visiems gali buti tokia situacija kai gausite literaly free bana tikiuosi iškarto rašysite ppk.🕊 (  Jeigu žaidejas jums nepatinka tai bent šudo nuo saves nepylkite )

O tu bahurėli moki tualetu naudotis ar rudį pro langą išstumi? ; D Kažkas developinasi IQ, kažkas degeneruojasi, koks esi tu, suprasi gal kažkada, nu bet tik gal. Pirmiausiai, tai kalbama ne apie mane, visas šitas papeikimas skirtas bruno dėl tavo "neteisėto" užblokavimo, jei mano baną patvirtins, galėsim padiskutuoti plačiau apie tai po patvirtinimo. Ne, negali teigt, jog čia ne tavo video, nes dešinėje pusėje matosi laikrodis ir tavo kill feed'as, o kalbant apie šūdą, tai matomai ne aš čia bandau išlipt su šita tema, o tu : - D

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 1 valandą, Tpaba_Akgandzia parašė:

sweikas pagranduk, tikejausi cia tave sutikti, malonu, jog patinku as tau, bet nu cmon seneliumzai, baik degeneruot su savo apsireiskimais. https://imgur.com/a/ElR5Wl7 (NENE NESIMATO DATOS ; D)

 

 

Pridursiu kelis faktus, kodel mano cheat anketa bus atmesta:

 

  • Ne mano video medziaga
  • Nesimato datos
  • vaizdo irasas apkarpytas, redaguotas

Visa tavo įkelta vaizdo medžiaga yra čia, pats dar jos nesi paslėpęs, turbūt po šio komentaro paslėpsi.

 

"Nesimato datos" - kaip jau viršuje įrodė Juozas, Daltono užblokavimas irgi nėra teisingas, nes irgi praėjo 24 valandos.

"Ne mano video medžiaga" - su šitu atmazu galėjai šiek tiek geriau pagalvot. 0:21 sekundę matosi, kad pats autoritetas Tpaba parašo į chat'ą. Sėkmės kitais metais. Labanaktis. :D

 

prieš 1 valandą, Tpaba_Akgandzia parašė:

Skirmanto banas irgi turėjo būt atmestas, nes įrodymai neatitiko konkrečių pažeidimų, bet banas buvo priimtas, tai čia taip pat nebuvo jokių išlygų

 

Su družoko Skirmanto blokavimu nežinau kodėl čia kažką lygini, absoliučiai skirtingos situacijos ir nei tavo, nei Dalton'o situacija neturi nieko bendro su Skirmanto blokavimu.

 

Grįžtant prie Dalton'o blokavimo, jau dabar matyti, kad iš projekto priežiūros pusės priimant Dalton'o blokavimą klaidų buvo padaryta, nu bet žiūrim, kaip toliau čia viskas tęsis. Turbūt čia gan rimtai žaidžia kortos, kad pats Bruno, ne paslaptis, yra prie chebros The Triads mafijai, o išlikti nešališkam turbūt kartais būna sunku, suprantu.

 

 

 

Redaguota . Redagavo Vikarijus_Finger

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

1 minute ago, Vikarijus_Finger parašė:

Visa tavo įkelta vaizdo medžiaga yra čia, pats dar jos nesi paslėpęs, turbūt po šio komentaro paslėpsi.

 

"Nesimato datos" - kaip jau viršuje įrodė Juozas, Daltono užblokavimas irgi nėra teisingas, nes irgi praėjo 24 valandos.

"Ne mano video medžiaga" - su šitu atmazu galėjai šiek tiek geriau pagalvot. 0:21 sekundę matosi, kad pats autoritetas Tpaba parašo į chat'ą. Sėkmės kitais metais. Labanaktis. :D

 

Su družoko Skirmanto blokavimu nežinau kodėl čia kažką lygini, absoliučiai skirtingos situacijos.

 

Grįžtant prie Dalton'o blokavimo, jau dabar matyti, kad iš projekto priežiūros pusės priimant Dalton'o blokavimą klaidų buvo padaryta, nu bet žiūrim, kaip toliau čia viskas tęsis.

 

 

 

Dar vienas intelekto sužalotas kiemsargys pavėlavęs į vakarėlį prisistatė. Labas, niekur nebuvo traktuota, jog visa medžiaga yra būtent mano. 

 

"Nesimato datos" - kaip jau viršuje įrodė Juozas, Daltono užblokavimas irgi nėra teisingas, nes irgi praėjo 24 valandos. - 

34 minutes ago, Andrius_Crazy parašė:
  1. Serverio žaidėjo pažeidimo įrodymai galioja 6h nuo pažeidimo užfiksavimo. Išimtis taikoma tik tada, jei šie įrodymai pasiekia bent vieną komandos narį ar 4 lygio administratorių, su kuriuo konsultuojamasi dėl pažeidimo padarymo arba jei įrodymai yra įkelti į atitinkamą forumo skiltį (Čyteriai, kenkėjai).

 

Tiesiog pacituoju, nes matomai ponas matematikos namų darbus ką tik baigėt, skaityt sunkoka tikriausiai, akytes skauda 😥

 

 

Su družoko Skirmanto blokavimu nežinau kodėl čia kažką lygini, absoliučiai skirtingos situacijos. - odieve koks tu impotentas

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Dabar, Tpaba_Akgandzia parašė:

niekur nebuvo traktuota, jog visa medžiaga yra būtent mano. 

Ką? XDd Visur tas pats GTA SA modintas, tokie patys modai. Įsigilinus į medžiagą, yra dar mažiausiai dvi vietos, kuriose gan aiškiai matosi, kad medžiaga tavo.

 

1 minute ago, Tpaba_Akgandzia parašė:

Tiesiog pacituoju, nes matomai ponas matematikos namų darbus ką tik baigėt, skaityt sunkoka tikriausiai, akytes skauda 😥

Taisyklių spraga, kad paliktos dvi taisyklės. Čia daugiau nei akivaizdu, bet radai vienintelį šiaudą ir bandai prie jo griebtis, nes daugiau nieko nelikę.

 

Čyterių skiltyje yra taisyklė „Įrodymus dėl čyterio galima kelti 24h bėgyje nuo įrodymo padarymo. Praėjus 24 valandom - įrodymai nebegalioja.“ ir visada buvo remtasi būtent ja. Aiškiai parašyta, kad praėjus 24 valandoms įrodymai nebegalioja. Ir niekam nerūpi, ar tu ten rašei į DC ar ne.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

26 minutes ago, Armis_Elegy parašė:

žmogui saudant su tabu net rankos dreba, apie kokį aima kalbam? :D

Labai jau tie grėbliai tinkamai dreba. bbž kokiu greičiu tas crosshairas vis vaikšto palei žmogų, 

 

prieš 1 valandą, Smith_Juozas parašė:

Dalton įrodymuose vėliausias laikas matomas 2021/03/11 13:03 valandą.

Tpabos apeliacija įkelta 2021/03/12 - 13:33 valandą..

Pusę valandos į traukinį nespėta.

deja, bet suklydote, kolega

V1zeRuI.png štai matomas vėliausias laikas Daltono įrodymuose, tad į kažkokį bereikšmį traukinį pavėluota 17min, o ne 30 ;D

 

35 minutes ago, Andrius_Crazy parašė:

Išimtis taikoma tik tada, jei šie įrodymai pasiekia bent vieną komandos narį ar 4 lygio administratorių, su kuriuo konsultuojamasi dėl pažeidimo padarymo

Visą laiką kol buvau Projekto Priežiūros nariu vadovaudavausi šią taisykle, Tpaba pateikė įrodymus PP nariui dėl Daltono vos ne iškart po įkelto video.

Daltono video padarytas ir įkeltas tą pačią dieną, o Tpabos medžiaga rinkta tikrai ne viena ir ne dvi dienas prieš video išleidimą, tad Tpabos įrodymai tikrai atkrenta šioje situacijoje :D 

 

  • Patinka 1
  • Dėkingas (-a) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

2 minutes ago, Vikarijus_Finger parašė:

Ką? XDd Visur tas pats GTA SA modintas, tokie patys modai. Įsigilinus į medžiagą, yra dar mažiausiai dvi vietos, kuriose gan aiškiai matosi, kad medžiaga tavo.

 

Taisyklių spraga, kad paliktos dvi taisyklės. Čia daugiau nei akivaizdu, bet radai vienintelį šiaudą ir bandai prie jo griebtis, nes daugiau nieko nelikę.

 

Čyterių skiltyje yra taisyklė „Įrodymus dėl čyterio galima kelti 24h bėgyje nuo įrodymo padarymo. Praėjus 24 valandom - įrodymai nebegalioja.“ ir visada buvo remtasi būtent ja. Aiškiai parašyta, kad praėjus 24 valandoms įrodymai nebegalioja. Ir niekam nerūpi, ar tu ten rašei į DC ar ne.

Serverio taisyklės > Cheat skilties taisyklės

 

Ką? XDd Visur tas pats GTA SA modintas, tokie patys modai. Įsigilinus į medžiagą, yra dar mažiausiai dvi vietos, kuriose gan aiškiai matosi, kad medžiaga tavo. - jojo seni mes tikrai nesidalinam su saika tarpusavy modais ir gtaskem, puse servo su mano gtaske losia :D:D:D:d pls nebekomentuok prasau

Redaguota . Redagavo Tpaba_Akgandzia

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

19 minutes ago, Tpaba_Akgandzia parašė:

O tu bahurėli moki tualetu naudotis ar rudį pro langą išstumi? ; D Kažkas developinasi IQ, kažkas degeneruojasi, koks esi tu, suprasi gal kažkada, nu bet tik gal. Pirmiausiai, tai kalbama ne apie mane, visas šitas papeikimas skirtas bruno dėl tavo "neteisėto" užblokavimo, jei mano baną patvirtins, galėsim padiskutuoti plačiau apie tai po patvirtinimo. Ne, negali teigt, jog čia ne tavo video, nes dešinėje pusėje matosi laikrodis ir tavo kill feed'as, o kalbant apie šūdą, tai matomai ne aš čia bandau išlipt su šita tema, o tu : - D

Ne šiknos nesivalau apšikęs vaikštau. 

Tavo tas vadinamas blogas IQ, tau bando ikalt i smegenis, kodėl Daltonui ir buvo uždėtas neteisingas blokavimas, devagojiesi čia prieš visus, kiek laiko reiškeisi dėl aido ir dėl kitų asmenų, kurie aceit cytino, Nieko nepaejo, ši karta užkliuvo Daltonas, aš pasisakau tau, kad geriau šitoj srityje su Tabu gaudausi nei tu, nes tu su C atkales o aš su tabu, tai gal šitoje vietoje esu teisus aš? Dalinuosi patirtimi, ir ginu Daltona nes žmogus užblokuotas buvo visiškai už nieką.. 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

1 minute ago, Tpaba_Akgandzia parašė:

Serverio taisyklės > Cheat skilties taisyklės

Čia pats šitą sugalvojai ką tik?

 

Dėl viso kito, dėl papildomų įrodymų, neužilgo įkelsiu dar keletą komentarų į kitą čytų temą, kuri buvo adresuota tau,

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

2 minutes ago, Egis_Nike parašė:

Labai jau tie grėbliai tinkamai dreba. bbž kokiu greičiu tas crosshairas vis vaikšto palei žmogų, 

 

deja, bet suklydote, kolega

V1zeRuI.png štai matomas vėliausias laikas Daltono įrodymuose, tad į kažkokį bereikšmį traukinį pavėluota 17min, o ne 30 ;D

 

Visą laiką kol buvau Projekto Priežiūros nariu vadovaudavausi šią taisykle, Tpaba pateikė įrodymus PP nariui dėl Daltono vos ne iškart po įkelto video.

Daltono video padarytas ir įkeltas tą pačią dieną, o Tpabos medžiaga rinkta tikrai ne viena ir ne dvi dienas prieš video išleidimą, tad Tpabos įrodymai tikrai atkrenta šioje situacijoje :D 

 

Labai jau tie grėbliai tinkamai dreba. bbž kokiu greičiu tas crosshairas vis vaikšto palei žmogų, - nu matai pas visu skirtingas sensitivity prieš sampa žaidziau fortnite tai normalu jog sensas yra didesnis

del irdm taisykles yra vienodos visiems o kalbant apie pati fakta jog bruno buvo kažkiek paspaustas su atsakymu tikrai neatkrenta visu nuomone negali sutapti.

  • Cha Cha 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.