Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Dalton_Rose

Bruno_Fernandes

Recommended Posts

1 minute ago, Armis_Elegy parašė:

Ne šiknos nesivalau apšikęs vaikštau. 

Tavo tas vadinamas blogas IQ, tau bando ikalt i smegenis, kodėl Daltonui ir buvo uždėtas neteisingas blokavimas, devagojiesi čia prieš visus, kiek laiko reiškeisi dėl aido ir dėl kitų asmenų, kurie aceit cytino, Nieko nepaejo, ši karta užkliuvo Daltonas, aš pasisakau tau, kad geriau šitoj srityje su Tabu gaudausi nei tu, nes tu su C atkales o aš su tabu, tai gal šitoje vietoje esu teisus aš? Dalinuosi patirtimi, ir ginu Daltona nes žmogus užblokuotas buvo visiškai už nieką.. 

tuom ir pasireiskia iq diferencija ties tavo situ pranesimu :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

  • Patinka 1
  • Cha Cha 1
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Dabar, Armis_Elegy parašė:

Ne šiknos nesivalau apšikęs vaikštau. 

Tavo tas vadinamas blogas IQ, tau bando ikalt i smegenis, kodėl Daltonui ir buvo uždėtas neteisingas blokavimas, devagojiesi čia prieš visus, kiek laiko reiškeisi dėl aido ir dėl kitų asmenų, kurie aceit cytino, Nieko nepaejo, ši karta užkliuvo Daltonas, aš pasisakau tau, kad geriau šitoj srityje su Tabu gaudausi nei tu, nes tu su C atkales o aš su tabu, tai gal šitoje vietoje esu teisus aš? Dalinuosi patirtimi, ir ginu Daltona nes žmogus užblokuotas buvo visiškai už nieką.. 

*keiksmai* ;DDDDDDDDD nu neberašyk apie tą savo tabą tu cringe af nei pašaudai tu nei ką. Kala čia visam servui, kad geriausias šaulys su tabu :D::D:D

kas tikrai geriausiai srw šaudo su tabu tai tik @Vierch_Rajon :D 

  • Patinka 1
  • Dėkingas (-a) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

2 minutes ago, Vikarijus_Finger parašė:

Čia pats šitą sugalvojai ką tik?

 

Dėl viso kito, dėl papildomų įrodymų, neužilgo įkelsiu dar keletą komentarų į kitą čytų temą, kuri buvo adresuota tau,

Čia karantinas tave taip sužalojo ar kame čia replės? Visiškai nesigaudai bahūrėli, pailsėk, pasiimk minutinę, prisėsk, atsigauk ir tada sugrįžk - pakalbėsim

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

3 minutes ago, Egis_Nike parašė:

*keiksmai* ;DDDDDDDDD nu neberašyk apie tą savo tabą tu cringe af nei pašaudai tu nei ką. Kala čia visam servui, kad geriausias šaulys su tabu :D::D:D

kas tikrai geriausiai srw šaudo su tabu tai tik @Vierch_Rajon :D 

Bandai statyti iš savęs erelį? Nesigaus iš šono kitaip viskas atrodo. Nesakau kad esu geriausias, sakau kad daug laiko ir treniruočių yra daryta ties tabu, ir buvo matyta įvairios situacijos. Bet kaip ir ką tu berašysi prieš jūsų Geng Geng nelaimėsi. 

Redaguota . Redagavo Armis_Elegy
  • Cha Cha 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

6 minutes ago, Armis_Elegy parašė:

Ne šiknos nesivalau apšikęs vaikštau. 

Tavo tas vadinamas blogas IQ, tau bando ikalt i smegenis, kodėl Daltonui ir buvo uždėtas neteisingas blokavimas, devagojiesi čia prieš visus, kiek laiko reiškeisi dėl aido ir dėl kitų asmenų, kurie aceit cytino, Nieko nepaejo, ši karta užkliuvo Daltonas, aš pasisakau tau, kad geriau šitoj srityje su Tabu gaudausi nei tu, nes tu su C atkales o aš su tabu, tai gal šitoje vietoje esu teisus aš? Dalinuosi patirtimi, ir ginu Daltona nes žmogus užblokuotas buvo visiškai už nieką.. 

Daugelis tiesiog nenaudoja tabo ir nesupranta kaip jis veikia čia aiškinta tokiam žmogui kaip tpaba yra beviltiška nes jis kitu nuomones net nepriema šika i tapati puoda po 10 kartu kol kortos iškrenta kažkokios.

Dekui už supratinguma Armi tikiuosi atsigaus pp

Redaguota . Redagavo Dalton_Rose
  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

1 minute ago, Dalton_Rose parašė:

Daugelis tiesiog nenaudoja tabo ir nesupranta kaip jis veike čia aiškinta tokiam žmogui kaip tpaba yra beviltiška nes jis kitu nuomones net nepriema šika i tapati puoda po 10 kartu kol kortos iškrenta kažkokios.

Dekui už supratinguma Armi tikiuosi atsigaus pp

Aš tai ir bandau įkalti jam i galva, kad tabas daug kuom skiriasi nu C Cbugo. 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

1 minute ago, Armis_Elegy parašė:

Aš tai ir bandau įkalti jam i galva, kad tabas daug kuom skiriasi nu C Cbugo. 

oho tikrai daug, kreivos kulkos ir klaviaturos dauzymas su peles sukimais, nebesnekek gi, jau uztektinai cia su daltonu cringe fiesta atidaret, prasyciau uzsidaryt, nes karantinas

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Dabar, Armis_Elegy parašė:

Aš tai ir bandau įkalti jam i galva, kad tabas daug kuom skiriasi nu C Cbugo. 

Jie nesupras, maximum ka jie gali tai tpabos nuomone patvirtinti ir pasakyti as sutinku su tpaba. Ir tokiu banu manau yra buve daugiau kai tiesiog spaudimas ir draugu susitarimas suveike.

Žmogus jau metuose o kalba apie kažkoki iq nors pats i tapati puoda šika.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Dabar, Dalton_Rose parašė:

Jie nesupras, maximum ka jie gali tai tpabos nuomone patvirtinti ir pasakyti as sutinku su tpaba. Ir tokiu banu manau yra buve daugiau kai tiesiog spaudimas ir draugu susitarimas suveike.

Žmogus jau metuose o kalba apie kažkoki iq nors pats i tapati puoda šika.

grynai as 

  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

3 minutes ago, Tpaba_Akgandzia parašė:

oho tikrai daug, kreivos kulkos ir klaviaturos dauzymas su peles sukimais, nebesnekek gi, jau uztektinai cia su daltonu cringe fiesta atidaret, prasyciau uzsidaryt, nes karantinas

Seni tu gal himkes parukęs kad tave čia taip nupūtė? Išskaityk kas rašoma. 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

10 minutes ago, Tpaba_Akgandzia parašė:

Čia karantinas tave taip sužalojo ar kame čia replės? Visiškai nesigaudai bahūrėli, pailsėk, pasiimk minutinę, prisėsk, atsigauk ir tada sugrįžk - pakalbėsim

Skaudu, kad baigėsi laikas, kai tavo žodis buvo "teisingiausias" ir su savo kelių družokų užtarimu bei sutarimu su projekto prižiūros komanda paeidavo gaut palankius sprendimus? Suprantu.

Redaguota . Redagavo Vikarijus_Finger

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

4 minutes ago, Tpaba_Akgandzia parašė:

grynai as 

Tau tiesiog reikia suprasti ta fakta jog visi skirtingai šaudo niekas nešaudys taip kaip nori tu.

Bandos jausmas tikrai suveike iš jusu puses bet tikiuosi žmogiškumo dar kažkiek liko.

cheatinta nebuvo ir tai sakau as žmogus kuris montavo ir filmavo ta video neesu toks dur*** kaip tu kad be cheatu nemokečiau žaisti. ( Tpaba tau reikia susimastyti )

Redaguota . Redagavo Dalton_Rose

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

1 minute ago, Armis_Elegy parašė:

Seni tu gal himkes parukęs kad tave čia taip nupūtė? Išskaityk kas rašoma. 

nene seni, tu isiskaityk :DDDDDDDDDD

 

2 minutes ago, Vikarijus_Finger parašė:

Skaudu, kad baigėsi laikas, kai tavo žodis buvo "teisingiausias" ir su savo kelių družokų užtarimu bei sutarimu su projekto prižiūros komanda paeidavo gaut palankius sprendimus? Suprantu.

niekada ir nebuvo mano zodis teisingiausias, cia turbut pats isisavinai sita dalyka ; DDDD, su nei vienu projekto priziuretoju nera kazkokiu santykiu, tiek linas mano bana patvirtino, o jis iki siol su musu kieciausia serverio saika, kuri nubombins ir uzbanisn visus, nes mes tai galim. ponel tau fingeri

 

3 minutes ago, Dalton_Rose parašė:

Tau tiesiog reikia suprasti ta fakta jog visi skirtingai šaudo niekas nešaudys taip kaip nori tu.

Bandos jausmas tikrai suveike iš jusu puses bet tikiuosi žmogiškumo dar kažkiek liko.

cheatinta nebuvo ir tai sakau as žmogus kuris montavo ir filmavo ta video neesu toks dur*** kaip tu kad be cheatu nemokečiau žaisti

;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD primeni tas mociutes feisbuke

  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

: - D prasau armi nesidaryk gedos cringe cirkais sawo apie taba, uztenka aciu

 

vikarijau, nebemanipuliuok savo zinutem zemindamas pp lygi, kad ale nesugeba atlikt tinkamai savo darbo, kai pats buvai pazemintas i fmod

 

daltonas nupirk unbana, nepises proto su savo defaultiniu gta, nes igoris negali triadoms padeti

 

juokinga, kad cia dabar vyksta fightas tarp labai patyrusiu zaideju, ismananciu cytus ir tarp piemenu, kurie vadinas tab godais:Dddd

 

brunui buvo vienas is sunkesniu pp sprendimu sitas ir mano manymu, kaip irgi ganetinai patyrusio zaidejo - sprendima atliko gerai:D 

 

neuzpiskit ir nebesidarykit gedos, su savo ziniom apie paprasciausia aima:D

Redaguota . Redagavo Linux_Kill
  • Patinka 2
  • Dėkingas (-a) 1
  • Pasimetęs (-usi) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

3 minutes ago, Linux_Kill parašė:

: - D prasau armi nesidaryk gedos cringe cirkais sawo apie taba, uztenka aciu

 

vikarijau, nebemanipuliuok savo zinutem zemindamas pp lygi, kad ale nesugeba atlikt tinkamai savo darbo, kai pats buvai pazemintas i fmod

 

daltonas nupirk unbana, nepises proto su savo defaultiniu gta, nes igoris negali triadoms padeti

 

juokinga, kad cia dabar vyksta fightas tarp labai patyrusiu zaideju, ismananciu cytus ir tarp piemenu, kurie vadinas tab godais:Dddd

 

brunui buvo vienas is sunkesniu pp sprendimu sitas ir mano, kaip irgi ganetinai patyrusio zaidejo - sprendima atliko gerai:D 

 

neuzpiskit ir nebesidarykit gedos, su savo ziniom apie paprasciausia aima:D

Geng geng ragiukai atėjo, Kaip su editinta ekstra taspats ane? Juokdarys, (išmanelis) :Ddddddddd

 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

2k21 atmazas cbuginant dreba rankos del to kreivos:D:D 

1 minute ago, Armis_Elegy parašė:

Geng geng ragiukai atėjo, Kaip su editinta ekstra taspats ane? Juokdarys, (išmanelis) :Ddddddddd

 

tawe reiketu i hp iswest 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

2 minutes ago, Linux_Kill parašė:

vikarijau, nebemanipuliuok savo zinutem zemindamas pp lygi, kad ale nesugeba atlikt tinkamai savo darbo, kai pats buvai pazemintas i fmod

Dar vienas iš sapnų karalystės. Konkrečiai jokios manipuliacijos iš mano pusės tikrai nebuvo ir jokiam projekto prižiūrėtojui konkrečiai tai nebuvo adresuota (tik pirmoje savo žinutėje minėjau, kad yra padaryta klaidų su šiuo sprendimu, o tai pagrindžiau remdamasis taisyklė, kad įrodymai senesni nei 24 valandos, tai nėra jokia manipuliacija). 

 

O grįžtant prie mano istorijos, malonu, kad prisimeni, bet aš lyg ir niekad nebuvau sakęs, kad buvau tinkamas ir sutvertas būti projekto prižiūrėtoju. Pasikeitus komandos sistemai teko išbandyt tas pareigas ir tiek. ;] 

 

 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Dabar, Josh_Hokage parašė:

2k21 atmazas cbuginant dreba rankos del to kreivos:D:D 

Pamegink su dideliu sensu pažaisti suprasi.

 

5 minutes ago, Linux_Kill parašė:

: - D prasau armi nesidaryk gedos cringe cirkais sawo apie taba, uztenka aciu

 

vikarijau, nebemanipuliuok savo zinutem zemindamas pp lygi, kad ale nesugeba atlikt tinkamai savo darbo, kai pats buvai pazemintas i fmod

 

daltonas nupirk unbana, nepises proto su savo defaultiniu gta, nes igoris negali triadoms padeti

 

juokinga, kad cia dabar vyksta fightas tarp labai patyrusiu zaideju, ismananciu cytus ir tarp piemenu, kurie vadinas tab godais:Dddd

 

brunui buvo vienas is sunkesniu pp sprendimu sitas ir mano, kaip irgi ganetinai patyrusio zaidejo - sprendima atliko gerai:D 

 

neuzpiskit ir nebesidarykit gedos, su savo ziniom apie paprasciausia aima:D

Nujoo kaip ir sakiau bandos jausmas, negalvojau kad ir tu tokiom pugom patikesi turiu daug video ir galiu juos imesti bet tu supranti jog pašaudyti imanoma ir be jusu aimu? As nebesuprantu apie ka jus kalbat kai aiškiai net po bano sakau jog necheatinau jeigu as pataikau ir jums tai atrodo neimanoma nors žmogus tai padaro gyvenime taip buna turetum suprasti kaikurie dalykai imanomi ir be kitu pagalbos Jus  iskart kaltinat cheatinimu ir dar už tai baninat? 0 logikos.

A835CEC7-94CE-40FF-B28D-45B1BC6025A5.jpeg

  • Pasimetęs (-usi) 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

29 minutes ago, Dalton_Rose parašė:

Labai jau tie grėbliai tinkamai dreba. bbž kokiu greičiu tas crosshairas vis vaikšto palei žmogų, - nu matai pas visu skirtingas sensitivity prieš sampa žaidziau fortnite tai normalu jog sensas yra didesnis

del irdm taisykles yra vienodos visiems

Einam Fortnita pazaisti?? 

  • Cha Cha 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

31 minutes ago, Dalton_Rose parašė:

Labai jau tie grėbliai tinkamai dreba. bbž kokiu greičiu tas crosshairas vis vaikšto palei žmogų, - nu matai pas visu skirtingas sensitivity prieš sampa žaidziau fortnite tai normalu jog sensas yra didesnis

del irdm taisykles yra vienodos visiems o kalbant apie pati fakta jog bruno buvo kažkiek paspaustas su atsakymu tikrai neatkrenta visu nuomone negali sutapti.

O moki pastatyti per fontnite ta viešbutį?

  • Cha Cha 3

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Taprasme max graudu ikeliu paskutini savo daryti video kuriama jau matysite mano pirma moda tai yra deaglo skinas kuri man padejio isirasyti Nojus_Shadow

video darytas prieš bana ir galiu pasakyti jog tikrai yra imanoma pataikyti i žmogu ir be aimo. ( turejau ir pareigas ir nora žaisti galvojat buciau toks debilas ir naudociau kazka rizikuodamas viska prarasti? Visi kurie taip manote klystate)

Redaguota . Redagavo Dalton_Rose

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

man tik idomu, o prie ko cia tpabos ikelimas i cytus, kai ten atskira ir nesusijus situacija

 

nu tipo jo, tpaba naudojo wh veiksme, ta irodyt galetu bet kas nors 3 kartus atidziau pazejes vid paskutinius 2 klipus (gal 10sek kazkur truktu)  kur apie bratuxa Mafa kalba eina, kad galetu irodyt jog pasigavo bubnius, jo manau kad verta bano, bet prie ko cia sita situacija? vps nk bendro

 

nu jei turit ka papasakot toj vietoj, ten ir pasakokit o ne prie daltono ban xD

 

o siaip daltonai nepasiduok isigyk unbana ir parodyk savo galia

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

1 minute ago, Alan_Paradox parašė:

man tik idomu, o prie ko cia tpabos ikelimas i cytus, kai ten atskira ir nesusijus situacija

 

nu tipo jo, tpaba naudojo wh veiksme, ta irodyt galetu bet kas nors 3 kartus atidziau pazejes vid paskutinius 2 klipus (gal 10sek kazkur truktu)  kur apie bratuxa Mafa kalba eina, kad galetu irodyt jog pasigavo bubnius, jo manau kad verta bano, bet prie ko cia sita situacija? vps nk bendro

 

nu jei turit ka papasakot toj vietoj, ten ir pasakokit o ne prie daltono ban xD

 

o siaip daltonai nepasiduok isigyk unbana ir parodyk savo galia

Nepirksiu Alanai banas yra priimtas blogai ir noriu kad i tai butu atsižvelgta.

jeigu pp pasiduoda kitu spaudimui tegul daro išvadas papeikimuose

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

10 minutes ago, Dalton_Rose parašė:

deaglo skinas kuri man padejio isirasyti Nojus_Shadow

nu wtf nesenai sakei, kad anksciau su sob lakstydavai db ciesini, kad nk isirasyt pats nemoki stop it pls

10 minutes ago, Dalton_Rose parašė:

galvojat buciau toks debilas ir naudociau kazka rizikuodamas viska prarasti?

toks ir esi

  • Dėkingas (-a) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Matau, tokiem, kaip Vikarijus, ar Armis nedaeina ir nesigilinę į situaciją, šneka vėjus apie tabus ir bbn banus, bei Bruno šališkumą, tad įsiterpsiu ir aš.

 

Faktai toki, jog Bruno buvo tas žmogus, kuris visad nešališkai elgdavos visose situacijose. Taip, dirbo triadose, tačiau nebuvo nei discorde su mumis, nei grupėse, niekur, įdomu, iš kokių kavos tirščių Vikarijau sugebėjai išburt, kad Bruno tapo šališkas ir klausė būtent mūsų priimdamas baną, neturėdamas savo nuomonės?

 

 

prieš 1 valandą, Armis_Elegy parašė:

Aš tai ir bandau įkalti jam i galva, kad tabas daug kuom skiriasi nu C Cbugo. 

Tęsiant, tu kalk nors ir į sieną, negalvok, kad nesam šaudę su tabu ir nežinom jo veikimo principo. Pastovus drožimas ir kulkos į visas puses skraidančios, toks ir skillas.

 

Kalbant apie patį Daltono baną, kaltė verčiama ant Bruno, puolamas vien jis, nors neesmė, jog šitas užblokavimas (kaip ir kiekvienas kitas rimtesnis) buvo sprendžiamas visos komandos tarpe, ne vieną dieną, aiškinantis betkokius galimus faktorius. kodėl būtent toks nuosprendis buvo nutartas. Manau, Bruno paaiškins, ką jis mato įrodymuose ir išdėstys visą sprendimo eigą.

 

Ai ir dar, argumentai "visad žaidžiu su default gta ir nemoku nk isirasyt" yra šūdo verti

Redaguota . Redagavo Turbo_Butch
  • Patinka 4
  • Dėkingas (-a) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.