Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Smith_Juozas

(ne)šališkumas Bruno_Fernandes : - )))

Recommended Posts

  1. Peikiamo komandos nario Vardas_Pavardė?: @Bruno_Fernandes
  2. Peikiamo komandos nario pareigos?:Projekto Prižiūrėtojas;
  3. Komandos nario nusižengimo paaiškinimas?: Šis komandos narys pamiršo kur randas ir kokios yra jo pareigos, akivaizdžiai yra šališkas, neatlieka savo pareigų. Davė leidimą naudoti CLEO modifikaciją kuri palengvina žaidimą.
  4. Įrodymai, patvirtinantys komandos nario nusižengimą?:

 

Pradėsim nuo ban apeliacijos į kurią atsakė Bruno_Fernandes mano manymu priimdamas neteisingą sprendimą. Kaip tikriausiai daug kas matė buvau sukūręs temą kurioje Pro_Mode kaltinamas cheatinimu. Taip sutiksiu tai kažkam galėjo pasirodytu absurdiška, jog už CLEO auto diržo/šalmo modifikaciją gali būti realu bausti, bet reikia nepamiršti reikšmę komandos /dirzas, /salmas - įlipus į transporto priemonę ir neparašius vienos iš šių komandos padarius avariją arba esant apšaudymo situacijoje vairuotojas/keleivis gauna žalos taškų, ima suktis galva. Naudojant minėtą skriptą visų šių sužalojimų išvengiama kas reiškia akivaizdų žaidimo palengvinimą. Bruno buvo kitokios pozicijos ir išdėstė, kad tai naudoti nėra nusikaltimas ir ši modifikacija bus pridėta prie "Leidžiamų CLEO modifikacijų" kas skamba kaip leidimas naudotis (ne)leistinu skriptu kuris nubraukia visą /dirzas,/salmas komandų reikšmę. Gerbiamasis neturėjo plataus paaiškinimo kodėl tai turėtų tapti leidžiama, mano supratimu jis bando pritempti iki to, kad tapatį gali daryti su keybindu ir nieko čia tokio, bet vėlgi pagal tokią pačia logiką galima naudoti ir teisėsaugininko auto rakinimo modifikaciją, nes taip pat gali tapatį atlikti su keybindu?

 


2021/03/10 15:06:42, GALIMAI buvo padarytas pirmas nusižengimas serverio žaidėjo kada Projekto Prižiūrėtojas turėjo atlikti pareigą ir paprašyti Lukas_Monstr asmens įrodymų už Kentuks_Papajunks skirtą bausmę - mute [flood/spam]. Kaip įrodymuose matoma pastarasis tiesiog įeidinėjo, išeidinėjo į/iš zonos, o už tai gavo mute - kas nebuvo teisinga remiantis taisyklėmis. (bet čia tik mano spėjimas, gerb. Bruno gal pakomentuos plačiau).

2021/03/10 15:06:54, BUVO padarytas antrasis nusižengimas serverio žaidėjo kada Projekto Prižiūrėtojas turėjo atlikti pareigą ir paprašyti Lukas_Monstr asmens įrodymų už Kentuks_Papajunks skirtą bausmę - kick [Buvimas AFK vietoje, kai trukdo kitiems žaidėjams]. Pagal mano įrodymuose matomą timestamp galima įsitikinti jog Kentuks_Papajuks tikrai nestovėjo AFK ir taip pat pagal tą patį timestamp galima matyti, jog Bruno_Fernandes buvo serveryje aktyvus ir matė daromus nusižengimus, bet nieko nenubaudė iki pat šios akimirkos.

a7f7aa30a23749b98da18b8ce940f444217.png

 

Nesudėtingai galima patikrinti, kad Projekto Prižiūrėtojas neatliko savo pareigų:

 

 

  • Patinka 8
  • Pasimetęs (-usi) 3

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Sveikas. 

 

Mano nuomone "AutoDirzas_ir_Salmas.cs" cleo modifikacija neturėtų būti draudžiama. Ar ji išvis kažkada buvo uždraustas? Ar už jos naudojimą buvo blokuojama? Ji nebuvo, nei uždrausta, nei neuždrausta, Todėl apsitarėme su komanda (Ridas, kaip suprantu neprieštaravo),  ar ši modifikacija turėtų būti leistina ir priėjome prie bendros išvados legalizuoti  "AutoDirzas_ir_Salmas.cs" ir įrašyti į "Leidžiami cleo failai". Viskas vyko komandos viduje ir išsakėme savo nuomones dėl legalizavimo. Kadangi papeikimas parašytas būtent man, pasakysiu savo nuomonę. Man asmeniškai čia yra beveik tas pats kas įrašyta /dirzas ir /salmas į /ebinds ir įsėdus į mašiną paspausti du mygtukus, arba tiesiog padaryt šių dviejų komandų autohotkey script'ą. 

prieš 3 valandų, Smith_Juozas parašė:

pagal tokią pačia logiką galima naudoti ir teisėsaugininko auto rakinimo modifikaciją, nes taip pat gali tapatį atlikti su keybindu?

Čia iš dalies prastas palyginimas, kadangi auto rakinimo modifikacija automatiškai suveda ir /ant ir artimiausio žaidėjo ID. Ką noriu pasakyt, kad auto diržas/šalmas veikia keybind'o principu, o auto /ant galima priskirti prie rimtesnių palengvinančių programų.

 

Tikiuosi dėl  "AutoDirzas_ir_Salmas.cs" legalizavimo bus viskas aišku ir nekils daugiau klausimų.

 

 

Nežinau kodėl tu čia sugalvojei paimt savaitės senumo nuotraukas, bet neesmė. Būtent šios situacijos negaliu pakomentuoti, kadangi neatsiminsiu visko kas vyko prieš tiek laiko. Bet pagal tavo logiką aš visą savo serveryje praleidžiamą laiką turėčiau budėt ir prašinėt kiekvieno administratoriaus įrodymų dėl /mute, /kick ar /jail. Visiškai atrodo nelogiška, jeigu užfiksavai tavo manymu padarytą netinkamą /mute ar /kick, juk visada galima pranešti apie tai ir įrodymų būtų paprašyta. Ar tu vis dar jauti nuoskaudas už tai, jog tavęs buvo paprašyta įrodymų, kai pradėjai mutint ir jail'int visus iš eilės? Ir dabar nori, kad iš visų kitų prašinėčiau įrodymų. Na čia gal ne prie ko, bet tiesiog keista, kad vadini mane šališku. 

 

Iš mano pusės tiek...

 

 

 

  • Patinka 3
  • Cha Cha 1
  • Nepatinka 3

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

On 2021-03-19 at 02:52, Bruno_Fernandes parašė:

Mano nuomone "AutoDirzas_ir_Salmas.cs" cleo modifikacija neturėtų būti draudžiama. Ar ji išvis kažkada buvo uždraustas? Ar už jos naudojimą buvo blokuojama? Ji nebuvo, nei uždrausta, nei neuždrausta, Todėl apsitarėme su komanda (Ridas, kaip suprantu neprieštaravo),  ar ši modifikacija turėtų būti leistina ir priėjome prie bendros išvados legalizuoti  "AutoDirzas_ir_Salmas.cs" ir įrašyti į "Leidžiami cleo failai". Viskas vyko komandos viduje ir išsakėme savo nuomones dėl legalizavimo. Kadangi papeikimas parašytas būtent man, pasakysiu savo nuomonę. Man asmeniškai čia yra beveik tas pats kas įrašyta /dirzas ir /salmas į /ebinds ir įsėdus į mašiną paspausti du mygtukus, arba tiesiog padaryt šių dviejų komandų autohotkey script'ą. 

Čia iš dalies prastas palyginimas, kadangi auto rakinimo modifikacija automatiškai suveda ir /ant ir artimiausio žaidėjo ID. Ką noriu pasakyt, kad auto diržas/šalmas veikia keybind'o principu, o auto /ant galima priskirti prie rimtesnių palengvinančių programų.

 

Tikiuosi dėl  "AutoDirzas_ir_Salmas.cs" legalizavimo bus viskas aišku ir nekils daugiau klausimų.

Daug kas nėra buve uždrausta, bet tai nereiškia, kad galima tuo naudotis. Nuo 2012 iki 2019 metų niekas nėra gavęs ban už buginimasi per sieną spaudžiant g į tr. priemonę, bet vėliau per metus gal bent 10 asmenų už tai gavo užblokavimo nuobaudas. Taip mano palyginimas nebuvo tinkamas su autorakinimu, bet nelabai yra su kuo daugiau palyginti, ši modifikacija lengvina žaidimą ir tai yra faktas, tą patį keybind naudojant gali užmiršt užsidėt diržą/šalmą ypač stresinėse situacijose bėgant nuo teisėsaugos ar grobimų metu. Atsimenant Rido žodžius kokį jis projektą nori matyti ir link kokio juda, jis tikrai paprieštarautų Tau, jeigu jis yra visdar tos pačios nuomonės, jog žaidimas turi būti žaidžiamas pilnai be jokių pagalbinių priemonių.

 

On 2021-03-19 at 02:52, Bruno_Fernandes parašė:

Nežinau kodėl tu čia sugalvojei paimt savaitės senumo nuotraukas, bet neesmė. Būtent šios situacijos negaliu pakomentuoti, kadangi neatsiminsiu visko kas vyko prieš tiek laiko. Bet pagal tavo logiką aš visą savo serveryje praleidžiamą laiką turėčiau budėt ir prašinėt kiekvieno administratoriaus įrodymų dėl /mute, /kick ar /jail. Visiškai atrodo nelogiška, jeigu užfiksavai tavo manymu padarytą netinkamą /mute ar /kick, juk visada galima pranešti apie tai ir įrodymų būtų paprašyta. Ar tu vis dar jauti nuoskaudas už tai, jog tavęs buvo paprašyta įrodymų, kai pradėjai mutint ir jail'int visus iš eilės? Ir dabar nori, kad iš visų kitų prašinėčiau įrodymų. Na čia gal ne prie ko, bet tiesiog keista, kad vadini mane šališku.

Oho, toks jaunas ir jau prastai su atmintim, Manau puikiai atsimeni kas vyko ir, jog turėjai priimti sprendimą nebausti bendradarbio ir pabūti "BachuruxD". Buvo padaryti 3 nusižengimai iš eilės per vieną minutę, mano pateiktoje nuotraukoje nesimato, bet buvo dar vienas kick iš Luko pusės Kentukui su priežastim [Kita] ir to nepastebėti net norėdamas negalėjai. Prieš šią situaciją kiek ankščiau berods ~1 valandą atgal buvo Skirmanto nusižengimas kurį PASTEBĖJAI, nes tau asmeniškai parašiau į žinutę, jog žaidėjas turėtų būti ispėtas.

Spoiler

7c5efb9db3f3f15f9e9bb892161ce83f940.png

 

 

On 2021-03-19 at 02:52, Bruno_Fernandes parašė:

Na čia gal ne prie ko, bet tiesiog keista, kad vadini mane šališku. 

Nagi bičiuli, puikiai visiem matoma ir suprantama, kad darai klaidą po klaidos, esi šališkas į vieną pusę ir gal jau užtenka apsimesti, jog viskas gerai važiuojam toliau?

 

On 2021-03-19 at 02:52, Bruno_Fernandes parašė:

 Bet pagal tavo logiką aš visą savo serveryje praleidžiamą laiką turėčiau budėt ir prašinėt kiekvieno administratoriaus įrodymų dėl /mute, /kick ar /jail. Visiškai atrodo nelogiška, jeigu užfiksavai tavo manymu padarytą netinkamą /mute ar /kick, juk visada galima pranešti apie tai ir įrodymų būtų paprašyta.

Taip būtent tą ir noriu pasakyti, jog Projekto Prižiūrėtojo tokia pareiga matant pažeidimus į juos kreipti dėmesį. Čia yra tavo sureikšminimas "už kiekvieną pažeidimą" prašyt įrodymų, bet kada jie būna padaryti 3 per minutę ir tu to "nepastebi" tai čia liūdna akimirka žmogui kuris patikėjo tavim ir priimė į projekto komandą kaip asmenį kuris neš naudą projektui. Ir jeigu tau nėra suderinama dirbti mafijoje bei tuo pačiu atlikt Projekto Prižiūrėtojo pareigas, galbūt būtų pats laikas pasirinkti vieną iš jų?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

@Ridas@Rls_Admin atsiprašau už sutrukdymą. tikriausiai nusikaltimas paprašyti skirti Jūsų brangaus laiko, bet jeigu atsirastų laisva minutė, prašyčiau išnagrinėti šį skundą dėl projektos komandos nario neįgalumo : - )))

Redaguota . Redagavo Smith_Juozas
  • Patinka 7

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Pradėdamas nuo CLEO failų naudojimo, tai tikriausiai turėtume prieiti prie išvados, kad arba leidžiame naudoti tiek Auto Hotkey, tiek auto šalmą ir diržą, arba neleidžiame nei vieno. Nes tas pats Auto Hotkey suteikia pranašumo, pavyzdžiui, parduodant šarvus grobimų metu ar greičiau priimant iškvietimą nei tai gali padaryti kolegos, kurie to nenaudoja. Tai šiuo atveju, jeigu leidžiame naudoti Hotkey, negalime drausti ir šių modifikacijų. Tačiau ar taip bus ir toliau – klausimas. Dėl Bruno nereagavimo į administratoriaus pažeidimus šioje situacijoje suprantu ir žinau, kad kartais tikrai, ypač kai dalyvauji veiksme, vienas ar kitas pažeidimas nepasimato, todėl žaidėjai gali būti pilietiškais ir pranešti apie galimą pažeidimą, o ne pulti peikti, kad vieno ar kito dalyko nepastebėjo. Žinoma, tai nėra pateisinamas dalykas, kadangi projekto prižiūrėtojai turi būti susikoncentravę būtent į šį savo darbą. Dėl to skiriu pusę įspėjimo, kurį, jeigu nebus pakartotinų papeikimų, bus galimybė nusiimti.

  • Dėkingas (-a) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.