Jump to content
Gyveni užsienyje? Informacija tau! ×

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Alan_Paradox

Cosa Nostra || Mafijos informacija

Recommended Posts

Cosa Nostra vector logo - download page

MkIZyq0.png

Cosa Nostra -  viena iš dviejų RLS serveryje egzistuojančių organizuotus nusikaltimus vykdančių organizacijų. Nors bendroji "Cosa Nostra", kuri yra kilusi iš Sicilijos salos dar 19 amžiuje, yra ganėtinai laisvas terminas, kuris apibrėžia itališko organizuoto nusikaltimo grupuotes, RLS serveryje "Cosa Nostra" yra aiškiai apibrėžta ir struktūrizuota organizacija, kurios tikslas yra gauti pelną ne pačiais "švariausiais" metodais.

 

MkIZyq0.png

Mafijos veikla

 

Cosa Nostra mafija aktyviai kovoja su savo pagrindiniais varžovais - The Triads mafija, kurie yra jų pagrindiniai konkurentai nusikalstamame pogrindyje. Yra varžomasi dėl narkotikų ir nelegalių ginklų gamybos tinklų bei distribucijos, vyksta organizuoti puolimai į priešininkų bazę norint ir analogiškai yra ginama savoji. Taip pat dažnai yra neišvengiami atviri konfliktai gatvėse - tiek "Los Santos", tiek "San Fierro" miestų teritorijose.

 

 

Šalia konfliktų tarp mafijų, taip pat yra vykdomi įvairūs veiksmai prieš teisėsaugos institucijas - vykdomi žmonių pagrobimai bei reketai, yra užgrobiami kertiniai miesto objektai, taip pat nėra reti ir bandymai apiplėšti San Fierro banką. Šalia šių veiksmų yra vykdomos ir smulkesnės operacijos siekiant susilpninti teisėsaugos instituciją - vykdomi išpuoliai prieš individualius teisėsaugininkus, trikdoma jų darbo kasdienybė.

 

 

Taip pat yra vykdoma ir kita veikla - vienas iš mūsų pajamų šaltinių yra "apsauga" - už tam tikrą sumą galime užtikrinti, jog jūsų darbas bus netrikdomas, o jeigu nesinaudojate šia paslauga, kasdienėje jūsų veikloje gali kilti trikdžių. Taip pat suteikiame galimybes vykdyti organizuotus maištus kalėjime: už tam tikrą sumą, mūsų mafijos nariai atvyks į kalėjimą ir prisidės prie riaušių, neleidžiant teisėsaugininkams jus uždaryti į vienutę - kalėjimas efektyviai tampa riaušių vieta ir teisėsaugininkai nėra įleidžiami į kalėjimo vidų. 

 

 

Paskutinė mūsų veiklos forma yra užsakymai - susisiekę su bosu arba parankiniu Jūs galite nepageidaujamą asmenį pasiųsti anapilin. arba palikti asmenį surištą, bėjėgį viduryje vandenyno, miško ar kitos vietos. Tiek žmogžudystės, tiek pagrobimai yra labai specifiniai ir išsiskiriame tuo, kad atkreipiame dėmesį į visas detales, jog užsakymas būtų atliktas būtent taip, kaip norite. Greta to, yra išlaikomas užsakovo anonimiškumas - faktas, jog jūs užsakote asmens mirtį, išlieka tik su mumis. Kiekviena detalė - mirties aplinkybės, žodžiai, kuriuos turime pasakyti, pageidaujamas mirties laikas, ar asmuo turi būti išlaikomas kuo ilgiau, mirties vieta, žmogžudystės ginklas, gyvas mirties stebėjimas  - viskas gali būti įgyvendinta už atitinkamą pinigų sumą.

MkIZyq0.png

Mafijos struktūra

0_0?a=309&x=442&y=60&w=836&h=880&store=1&accept=image%2F*&auth=LCA%20c45f28febbb2b47f21d6037bbb0558f7f9bddaa6-ts%3D1616858471

 

Bosas - Mafijos struktūroje tai yra asmuo, kuris yra atsakingas už visą mafijos veikimą, struktūros išlaikymą, naujų narių indukciją, organizuotų veiksmų vykdymą bei finansines įplaukas į mafiją. Taip pat tai yra žmogus, kuris deleguoja atsakomybes ir roles individualiems asmenims mafijos struktūroje. 

 

Parankinis - Šis asmuo yra antrasis žmogus po boso, kuris būtent RLS Cosa Nostra šakoje yra atsakingas už atvirus konfliktus prieš teisėsaugą ir The Triads mafiją. Jo tikslas yra Cosa Nostra mafijos dominavimas pogrindiniame nusikalstamame pasaulyje. Visai likusiai mafijai tai yra faktinis bosas, kurio žodžio privaloma klausytis. Taip pat jis vaduoja ir boso funkcijas, jeigu tam yra poreikis.  

 

Consiglierė - Šis asmuo standartinėje hierarchijoje užima patarėjo rolę, tačiau RLS Cosa Nostra šakoje tai yra žmogus, kuris renka bet kokią vertingą informaciją ir ją perduoda bosui arba jo parankiniui, nepaisant to, ar tai yra informacija organizuoto nusikaltimo, pagrobimo, žmogžudystės ar bet kokio kito vykdomo veiksmo, ar tiesiog standartinio mafijos gyvenimo metu. Faktiškai, tai yra informatorius, taip pat jis surenka tiesioginius užsakymus dėl žmogžudysčių ar pagrobimų ir perduoda informaciją bosui bei parankiniui.

 

Capo - Šie mafijos nariai yra pagrindiniai Cosa Nostra mafijozai - jie yra užsidirbę visišką pasitikėjimą iš boso arba parankinio. Jie yra standartiniai kariai, kurie yra įtvirtinę savo pozicijas ir kurių žodis yra itin gerbiamas. Capo turi galimybę rekomenduoti naujus mafijos narius, kurie iš karto patampa "kariai" - 

 

Kariai - PIlnaverčiai mafijos nariai. Tai yra mafijos nariai, kurie buvo prijungti prie mafijos būtent Capo rekomendacija arba iškilo iš "Šviežios Mėsos" kaip asmenys, kurie gali būti pilnaverčiai mafijos nariai.

 

Šviežia mėsa - Šie asmenys yra visiškai švieži mafijos nariai, kurie yra priimti tam, kad padidintų mafijos kiekį konfliktuose. Tai nėra pilnaverčiai Cosa Nostra nariai - tik žmonės, kurie yra lengvai priimami ir lengvai pakeičiami, nebent jie patampa kariais su Capo arba Parankinio rekomendacija. Tai žmonės, kurie yra tiesiog priimti šaudymui ir jų nuomonė dažniausiai nėra svarbi ar aktuali niekam, o jeigu ji būtų svarbi, jie nebūtų šiame sluoksnyje.

 

Išoriniai kontaktai Netiesioginiai mafijos nariai, kurie bendradarbiauja su mūsų organizacija - teikia finansus, naudojasi mafijos teikiamomis paslaugomis. Jie palaiko ryšius su mafijos struktūra būtent per Consigliere.

MkIZyq0.png

Mafijos nario reikalavimai

 

Turėti 30'000XP.

Mokėti šaudyti, mokėti vartoti.

Turėti AutoHotkey aplikaciją/keybind aplikaciją.

Turėti ginklų licenziją.

Turėti vairuotojo pažymėjimą.

Turėti Discord programėlę, būti CN Discorde (dėl info apie veiksmus)

Gerbti kitus mafijos narius, ypač viršesnius.

Neliesti civilių, neutralių darbų be boso ar parankinio nurodymo.

Būti susipažinus su BMT.

MkIZyq0.png

Kaip tapti Cosa Nostra šeimos nariu

 

Norint tapti Cosa Nostra mafijos nariu, reikia kreiptis tiesiogiai į mafijos bosą arba parankinį. Tokiu atveju prisijungę tampate "Šviežia mėsa". Patekti galite lengvai, tačiau lygiai taip pat lengvai ir išnykti.

 

Norint tapti kariais, jūs turite būti rekomenduotas Capo rango asmens. Tada automatiškai tampate vertingesnis mafijos narys. 

 

MkIZyq0.png

Kita informacija apie mus

 

 

Išvaizda:

 

CNskin1.pngCNskin2.pngCNskin3.pngCNskin4.png
ID: 125       ID: 124       ID: 126       ID: 298
 
Transportas:
Hustler                                                 Huntley                                                 Stafford

Hustler.jpgHuntley.jpgStafford.jpg

 

Sanchez

120px-Sanchezz.jpg

  • Patinka 5

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.

Copyright © 2012-2021 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.