Jump to content
Gyveni užsienyje? Informacija tau! ×

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dzioraldas_Golden

#MūsųVelykos | Pavasario šventė

Recommended Posts

No description available.

 

Sveiki, bendruomenės nariai, sveikiname Šventųjų Velykų proga! Tai pavasario šventė, atskubanti į kiekvieno namus su saulės spinduliais ir sprogstančiais gamtoje kačiukais, su savomis tradicijomis ir kultūra, jungiančiomis visus kartu. Tai - antrosios Velykos karantine. Ir nors tos šventės tapo kiek kitokios, tačiau tai netrukdo skirti laiko savo šeimos nariams ar brangiems žmonėms, kartu pasidžiaugti pavasarišku vėju ir dėmesiu vienas kitam. 

Mūsų projekte, kaip ir visuomet, šventiškų veiklų tikrai netrūks, jos kvies būti aktyviems renginiuose bei pasinaudoti teikiamomis galimybėmis!

 

Pagrindiniai Velykų šventės akcentai

 • Visi žinome pasakojimus apie po namus vaikščiojančią Velykų bobutę, dosniai dovanojančią dovanas. Žinoma,  ji neaplenks ir mūsų! Kiek teko girdėti, ji - itin paslaptinga ir viešumos nemėgstanti asmenybė, todėl dovanas ji taip pat palieka paslapčia. Nuo balandžio 5 ryto iki balandžio 7 vakaro, serverio žaidėjai, turinys ne mažiau 10'000 XP, bus kviečiame pasinerti į paieškas - padėti Velykų Bobutei surasti jos pamestus kiaušinius. O kai ji visur keliauja, jie išsibarstė po visą žemėlapį, todėl paplušėti tikrai reikės. Už darbą ji tikrai atsilygins!
 • Taip pat, rasdami kiaušinius, juos galėsite pasinaudoti ir dar vienam būdui pakonkuruoti su kitais žaidėjais - patikrinti, kurio rasti margučiai stipresni. Ir tas žaidėjas, kurio margutis prieš kitą bus stipresnis, gaus sistemos paskirtą prizą, kuriuo gali būti bet kas!
 • Pagrindine veiklų vieta taps paslaptingoji Velykų sala, esanti gerokai toliau nuo viso veiksmo pilno žemėlapio. O kodėl paslaptingoji? Niekas nežino, kas ten gali nutikti!

U7OI6tp.png

 

Žaidime planuojamos veiklos ir renginiai, vyksiančios įvairiu laiku

 • Loterijos. Ir šį kartą žaidėjams suteiksime galimybę išlošti dalyvaujant įvairiuose loterijos žaidimuose. Žinoma, norėdami dalyvauti loterijoje žaidėjai turės įsigyti loterijos bilietą, o kaip gi be jo?
 • Serverio prižiūrėtojų bei projekto komandos organizuojami žaidimai. Jų bus pačių įvairiausių: nuo naujų lenktynių trasų iki išlikimo parašiutu ir teminių turnyrų ir susitikimų. Ir prizai! Žinoma prizai!

 

Forume ir ne žaidime rengiami konkursai

 • Margučių paieška. Kaip ir jau gerai pažįstama mūsų bendruomenės nariams, bet kurioje temoje gali atsidurti margutis, kurį reikia užfiksuoti ir spėti temoje pirmam pranešti apie radinį.
 • Kūrybinės užduotys. Nei vieno renginio neapleidžia būtent šio tipo konkursai. Kviesime piešti, kurti, dalintis idėjomis bei visa kūryba su žaidėjais.
 • Skribbl.io ir kiti žaidimai. Projekto komanda taip pat pasiruošusi organizuoti ir kitokio tipo žaidimus, kurie mūsų žaidėjų yra pamėgti. Praleiskime laiką su šypsena!

 

Akcijos ir pasiūlymai

 • Daugiau kreditų. Šventiniu laikotarpiu pirkdami kreditus, jų gausite 15% daugiau nei įprastai.
 • Daugiau priedų naujiems žaidėjams. Naujiems bendruomenės nariams (iki 12k XP) sėkmingo imigravimo atveju skiriami papildomi priedai, specialiai jiems bus organizuojamos ir veiklos.

 

Jaukių ir įdomybių kupinų švenčių,

- RLS.lt projekto komanda! <3 

 

Grafinis dizainas - @Vakaris_Ninja

Redaguota . Redagavo Justas_Ses
 • Patinka 14
 • Dėkingas(-a) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.

Copyright © 2012-2021 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.