Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Ray_Allen

Dalton_Rose

Recommended Posts

  1. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Dalton_Rose
  2. Pažeidimo aprašymas: Administratorius važiavo į grobimą su teisėsauga, maišėsi, šaudė, nežinau ar pats mirė, ar administratoriai jį nužudė. Parašiau į /padmins ir jis pats atsakė, kai tuo metu buvo 4lvl adminų. Manau žaidėjas ant ,,juoko'' paėmė šitą mano prašymą į /padmins ir neatsakingai žiūri į savo admin statusą. 
  3. Pažeidimo įrodymai (foto/video): 1bfd61080a8522fac0017fe0b47e857341.png
  • Patinka 9
  • Nepatinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Nors ir nesilankau jau serve tiek daug bet matau kad tu beleka vyrukas oziu privalges skraidai. 

 

2. Peikti galima praėjus ne daugiau kaip 24h po prasižengimo. Nuotraukose turi aiškiai matytis laikas.

 

Redaguota . Redagavo Dalton_Rose
  • Nepatinka 3

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

18 minutes ago, Dalton_Rose parašė:

Nors ir nesilankau jau serve tiek daug bet matau kad tu beleka vyrukas oziu privalges skraidai. 

 

2. Peikti galima praėjus ne daugiau kaip 24h po prasižengimo. Nuotraukose turi aiškiai matytis laikas.

 

,,oziu privalges skraidai''. Kam jau kam, bet tikrai ne tau kalbėt apie ožinimus. Koks čia ožinimas, kad bispridielus darai bahuras. Kišiesi į grobimus, ir man paprašius administracijos, kad tave likviduotų, tu man į /az atsakai, padėdamas pliusus. Praėjo +-34h. Sąžinės turėk ; - D 

  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

1 minute ago, Dalton_Rose parašė:

Tai jau pavelavai vyrukas :D oziu privalges tiesa pasakiau. O dabar eik miegoti nes adminas jau senai baiges man niera laiko ir noro su cielka bendrauti . dw

; - D Adminas baigės, gali daryt pievas ane. Labai puikus požiūris, tikiuos už šitą požiūrį ir administratoriaus draudimą gausi. Bazara ivaldes matos. 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Dabar, Ray_Allen parašė:

; - D Adminas baigės, gali daryt pievas ane. Labai puikus požiūris, tikiuos už šitą požiūrį ir administratoriaus draudimą gausi. Bazara ivaldes matos. 

Tai kad tu skrydes taisykles pazeidzia tavo ppk ir tu manai mane turetu nubausti uz 1 bloga az? taigi nahui nepasiunciau brolau atsigauk truputi eik prasikvepuok nebludines cia visu.

lauk sprendimo ir nekomentuok savo sukurtu taisykliu.

  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Taisyklės yra taisyklės ir jų reikia laikytis. Papeikimas įkeltas su 12h pavėlavimu, todėl papeikimas atmetamas.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.