Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Klaudijus_Klaudijuz

KIM JONG NOJUS_SHADOW

Recommended Posts

Anketa

  1. Peikiamo komandos nario Vardas_Pavardė?: @Nojus_Shadow
  2. Peikiamo komandos nario pareigos?: Projekto priežiūra
  3. Komandos nario nusižengimo paaiškinimas?: Free mute? :)
  4. Įrodymai, patvirtinantys komandos nario nusižengimą?: https://imgur.com/a/96dKgAv
  • Patinka 10
  • Dėkingas (-a) 1
  • Cha Cha 5
  • Pasimetęs (-usi) 1
  • Liūdnas (-a) 1
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

3 minutes ago, Nojus_Shadow parašė:

Pateikei įrodymus pats, bet dar pridedu: https://imgur.com/a/thprJKY. Nėr ką kalbėt, bausmė už įžeidimus, kurie ir matosi.

Nuo kada tai yra įžeidimas?:DDD Tai jei mane servery pavadins mergaite irgi galiu mutint?:D 

  • Patinka 1
  • Dėkingas (-a) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Jeigu mane bahuru pavadins, nors aš pana irgi galėsiu mute prašaut? Gal aš įsižeidžiau. Čia tik šiaip žinot dėl draugės klausiu prie to pačio

  • Patinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Ir tas pats su manimi aš nesuprantu nuo kada už pravardę yra mutinama gerbiamas diktatoriau Kim Jong Shadowai? Jei reikės parašysiu atskirą papeikimą dėl to pačio.

  • Patinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

4 minutes ago, Nojus_Shadow parašė:

Pateikei įrodymus pats, bet dar pridedu: https://imgur.com/a/thprJKY. Nėr ką kalbėt, bausmė už įžeidimus, kurie ir matosi.

Nojau, nepyk, bet rimtai jau per daug tavo klaidų pastaruoju metu, mane rexxu visi vadina, prie kojų liepia klauptis, bet kažkaip neįsižeidžiu, o nekreipiu dėmesio į tai, kadangi pats tokį nick'ą pasirinkau, o tu tokią pravardę užsitarnavai ;)

Btw, jog tave lygina su Kim Jong Un neturėtų būt įžeidimas, pagal idėja tai pats šito užsitarnavai kai parodei savo rūstumą.

 

Padaryk gal šiek tiek pertraukos nuo sa-mp jeigu jau taip viską į širdį priimi, nes sules tave gyvą čia, bijau dėl tavęs ir tavo emocinės būklės. 🙆‍♂️

  • Patinka 2
  • Dėkingas (-a) 1
  • Cha Cha 4

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Noriu prisidėt prie šios mėsmalės ir aš. 

Žaidėją pavadino ereliu šovė mute už įžeidimus, Nojus atmete papeikimą, nors manau, kad administratorius tikrai prasižengė dėl žodžio erelis, anksčiau net pačiame /vc buvo rašomi tokie žodžiai ir esant pp ON ir 4lv adminams, bet nei vienas nemutindavo. Tai noriu sužinoti Nojau, ar pavadinus žaidėją ereliu arba sakalu ir pats gausiu mute? @Nojus_Shadow

Redaguota . Redagavo San_Aivaras
  • Patinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Trumpai atsakant į visus jūsų argumentus, tai šiuo atveju tiesiog buvo siekis mane įžeidžiančiai ir viešai pažemint. Reikia jaust ribas, praeitam papeikime be forumo įspėjimų visi likot, vakar bendram chat'e irgi dviese taip vadinot, bausmių negavot, todėl be jokio saiko perėjot į VIP chat'ą. Jeigu jokių bausmių netaikysiu, tai spėju jau kitą dieną dar viešiau tą darysit. Daugiau šia tema nediskutuosiu.

 

prieš 1 valandą, San_Aivaras parašė:

Noriu prisidėt prie šios mėsmalės ir aš. 

Žaidėją pavadino ereliu šovė mute už įžeidimus, Nojus atmete papeikimą, nors manau, kad administratorius tikrai prasižengė dėl žodžio erelis, anksčiau net pačiame /vc buvo rašomi tokie žodžiai ir esant pp ON ir 4lv adminams, bet nei vienas nemutindavo. Tai noriu sužinoti Nojau, ar pavadinus žaidėją ereliu arba sakalu ir pats gausiu mute? @Nojus_Shadow

Nematau tikslo priimt papeikimą, kadangi jeigu leisim žaidėjam vadint kitus žaidėjus įvairiais gyvūnais, manau tai daug ko netenkins ir tuo daug kas piktnaudžiaus. Bet vėlgi viskas priklauso nuo žmogaus, aš asmeniškai netildyčiau žaidėjo tokioje situacijoje, bet toleruot kitų žaidėjų vadinimą gyvūnais irgi negalim.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Oi, oi iš kur toks jautrumas :D ? Kai hemarojum vadina tai patenkintas jautiesi, kad net nei vieno nemutindavai :D ? Per daug sau leidi :D Dabar čia išvis pasakė Korėjos lyderio pavardę tai adminus nukelt reikėjo :D Tave sulygino su valdovu, tai manau bent kiek geriau nei hemarojus :D 

  • Patinka 1
  • Cha Cha 4

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

58 minutes ago, Nojus_Shadow parašė:

   

Nematau tikslo priimt papeikimą, kadangi jeigu leisim žaidėjam vadint kitus žaidėjus įvairiais gyvūnais, manau tai daug ko netenkins ir tuo daug kas piktnaudžiaus. Bet vėlgi viskas priklauso nuo žmogaus, aš asmeniškai netildyčiau žaidėjo tokioje situacijoje, bet toleruot kitų žaidėjų vadinimą gyvūnais irgi negalim.

Tai išvada tokia, kad jei mane pavadins katinuku ar šuniuku galėsiu juos mutint ane, nes čia irgi gyvunai kaip tu pasakei  :D?

Redaguota . Redagavo San_Aivaras

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

51 minutes ago, Nojus_Shadow parašė:

Trumpai atsakant į visus jūsų argumentus, tai šiuo atveju tiesiog buvo siekis mane įžeidžiančiai ir viešai pažemint. Reikia jaust ribas, praeitam papeikime be forumo įspėjimų visi likot, vakar bendram chat'e irgi dviese taip vadinot, bausmių negavot, todėl be jokio saiko perėjot į VIP chat'ą. Jeigu jokių bausmių netaikysiu, tai spėju jau kitą dieną dar viešiau tą darysit. Daugiau šia tema nediskutuosiu.

 

Nematau tikslo priimt papeikimą, kadangi jeigu leisim žaidėjam vadint kitus žaidėjus įvairiais gyvūnais, manau tai daug ko netenkins ir tuo daug kas piktnaudžiaus. Bet vėlgi viskas priklauso nuo žmogaus, aš asmeniškai netildyčiau žaidėjo tokioje situacijoje, bet toleruot kitų žaidėjų vadinimą gyvūnais irgi negalim.

Po paskutinio papeikimo turėjai suvokti, kad dabar bent kurį laiką, kol viskas nuslūgs, žaidime turėsi spaudimo šiek tiek daugiau, tačiau jau sekančią dieną spaudimo neatlaikei ir deja, bet parodei savo silpnumą. Jeigu šis „įžeidimas“ (rašau tarp kabučių, nu nes nežinau kaip čia įžiūrėti įžeidimą) būtų adresuotas kažkam kitam, visiškai be jokios istorijos, ar papeikimą tikrai atmestum? Viskas good, drąsiai sakytum, kad čia tikrai įžeidimas? Seniau buvo kalbama apie problemą, kad žaidime mutinama už bet kokį šūdniekį ir net už menkiausią keiksmažodį, o dabar vėl grįžtam prie to paties, o tai šiandien inicijuoja projekto prižiūrėtojas. Iš šio sprendimo galima daryti išvadą, kad nuo dabar ABSOLIUČIAI BET KOKĮ ŽODĮ galim traktuoti kaip įžeidimą (NET JEIGU TAI IR NĖRA JOKS ĮŽEIDIMAS) ir kvailai bandyt argumentuot, kad "tas žodis mane įžeidė". Nu tarkim, tebunie, gal ir įsižeidei, bet grįžtant prie to paties, tai tiesiog neatlaikei spaudimo.

  • Patinka 9

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

7 minutes ago, San_Aivaras parašė:

Tai išvada tokia, kad jei mane pavadins katinuku ar šuniuku galėsiu juos mutint ane, nes čia irgi gyvunai kaip tu pasakei  :D?

agirdi, tapyras

 

Ne, šiaip čia jau per daug. Vien tas faktas, kad už tai užmutino pagrindžia tą patį teiginį ;D Nežinau, ar tiesa gali būti traktuojama kaip įžeidimas. 

 

Viskam yra ribos, bet vienintelės ribos, kurios čia peržengtos, buvo ribos tarp tvarkos palaikymo ir cenzūros, o tas jau tiesiog perėjo iki cenzūros ir tiek. Tai nėra įžeidimas, tai yra objektyvus pasisakymas, nuomonės išreiškimas. Pagal tavo logiką, jeigu asmuo yra satyriškai sukritikuojamas, tai jis turi būti baudžiamas ir tiek. Tai tiesiog bausk visus, kas mano kitaip apie tave ar yra blogos nuomonės apie tave ir išreiškia tai. 

 

Ironiška, bet primena Kim Jong-un'o diktatūrą arba Xi Jinping'o vedamą komunistų partiją , kur yra nelegalu pašiepti lyderius ir asmenys už tai baudžiami. 

 

Už ką baudžia? Už tiesą... 

Redaguota . Redagavo Alan_Paradox
  • Patinka 10
  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Aš kaip naujokas pastebėjau. Jei esi adminas, ar bet kas aukščiau žaidėjo, tai jau esi valdžią ir tu nieko negali pasakyt. Pats kitus kaip sakant "pi*davoji" o jei kažkas duoda menkiausio spaudimo prasileisi mute. su tą cenzūrą galėtum truputi apsiraminti. Kad tave pavadino gyvūnų, diktatoriumi ar dar kažkuo nereiškia kad turi priimti tai į širdį. Jei čia tokia cenzūrą kad už menkniekį tave baudžia tai tuoj net vardu negalėsi pavadinti nes priims kaip įžeidimą.

  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Įžeidinėjimai ivairiose formose vyksta ištisai, 

manau nesvarbu kokiam formate tai perteikiat, įžeidimas yra įžeidimas. Mes visi esam žmonės, ne gyvunai, ne sunys ar dar kas.

 

aukštesnes pareigas turinčių žmonių spaudimas yra keliamas kasdien, ir ateina dienos, kada kazkas nutinka paciame gyvenime ir to spaudimo pakelti tu nebegali.

 

nepalaikau nei vienos puses tik noriu, kad visi nusteike, kad nubaustu noju, pasvarstytu apie tam tikrus klausimus KAIP: 

kas perims jo pareigas

kaip jas valdys

kokiu pokyciu sulaukt projektas ir ar jie bus i gera

kokia tvarka turetu galioti PP pareigas turintiems zmonems ties izeidimais ir kitais baudimais

 

vietoj to, kad pilt purva ant atsakingo asmens, geriau vertintumet jo darba ir turimas pareigas bei statusa.

 

galbut ne viska zinau apie Noju, bet iki siandien as nuo jo nenukentejau, neturejau kazkokiu problemu ir viskas buvo gerai. Nuomone apie ji taip pat gera.

neapsikraukit ir jus tuom kuom nereikia. Pradesit papeikimus rasyti uz visiskus sudniekius. 
 

pasikeitus projekto savininkui stengiasi suaktyvinti zaidejus (ant vasaros -_-), inesti daugiau veiklos ir ivairoves, pasiekti nauju zmoniu ir rekordu, o forume atsakingas pareigas uzimantys zmones baigia vienas kita suesti. 
tokiais tempais, iki vasaros galo bus galima ir projekta uzdaryti.

 

*i diskusijas nesiveliu, tik parasiau savo mintis perskaicius visa tema*

  • Cha Cha 5
  • Liūdnas (-a) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

mano fourumo paswordas mekstu cesnakus123 ( trinkit posta aciepu pasisakyma )

Redaguota . Redagavo Feat_Thompson

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 1 valandą, Andrius_Heets parašė:

Įžeidinėjimai ivairiose formose vyksta ištisai, 

manau nesvarbu kokiam formate tai perteikiat, įžeidimas yra įžeidimas. Mes visi esam žmonės, ne gyvunai, ne sunys ar dar kas.

 

aukštesnes pareigas turinčių žmonių spaudimas yra keliamas kasdien, ir ateina dienos, kada kazkas nutinka paciame gyvenime ir to spaudimo pakelti tu nebegali.

 

nepalaikau nei vienos puses tik noriu, kad visi nusteike, kad nubaustu noju, pasvarstytu apie tam tikrus klausimus KAIP: 

kas perims jo pareigas

kaip jas valdys

kokiu pokyciu sulaukt projektas ir ar jie bus i gera

kokia tvarka turetu galioti PP pareigas turintiems zmonems ties izeidimais ir kitais baudimais

 

vietoj to, kad pilt purva ant atsakingo asmens, geriau vertintumet jo darba ir turimas pareigas bei statusa.

 

galbut ne viska zinau apie Noju, bet iki siandien as nuo jo nenukentejau, neturejau kazkokiu problemu ir viskas buvo gerai. Nuomone apie ji taip pat gera.

neapsikraukit ir jus tuom kuom nereikia. Pradesit papeikimus rasyti uz visiskus sudniekius. 
 

pasikeitus projekto savininkui stengiasi suaktyvinti zaidejus (ant vasaros -_-), inesti daugiau veiklos ir ivairoves, pasiekti nauju zmoniu ir rekordu, o forume atsakingas pareigas uzimantys zmones baigia vienas kita suesti. 
tokiais tempais, iki vasaros galo bus galima ir projekta uzdaryti.

 

*i diskusijas nesiveliu, tik parasiau savo mintis perskaicius visa tema*

Papeikimo tikslas nera nuversti Noju ar jam isp suveikti. Tiesiog zmones bando parodyti kokia yra sudina sistema rls’e (nu arba ne sistema, o patys zmones), kad jie tiesiog tuo naudojasi. Dazniausiai sis dalykas yra daromas norint kersyti ar panasiai. Is pavyzdziu galiu papasakoti tokia situacija, kuri nutiko man neperseniausiai.  Surakinau zmogu, sudejau starus ir isveziau i kalejima. Per chata parasiau paprasta sakini, kurio gale dadedu zodi “pize” ir uz toki issireiskima gavau mute is to pacio zaidejo, kuri nubaudziau. Tik noriu priminti, kad uz tokius sudniekius nereiketu mutinti, nes realiam gyvenime taip nebus, kad zmogus tave su kazkuo palygino ir tu ji tiesiog pamutinsi. Aisku nieko nesakau apie grubius izeidinejimus ir isireiskimus, kuriuose daug keiksmazodziu.

  • Patinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

On 2021-04-28 at 20:15, Andrius_Heets parašė:

Įžeidinėjimai ivairiose formose vyksta ištisai, 

manau nesvarbu kokiam formate tai perteikiat, įžeidimas yra įžeidimas. Mes visi esam žmonės, ne gyvunai, ne sunys ar dar kas.

 

aukštesnes pareigas turinčių žmonių spaudimas yra keliamas kasdien, ir ateina dienos, kada kazkas nutinka paciame gyvenime ir to spaudimo pakelti tu nebegali.

 

nepalaikau nei vienos puses tik noriu, kad visi nusteike, kad nubaustu noju, pasvarstytu apie tam tikrus klausimus KAIP: 

kas perims jo pareigas

kaip jas valdys

kokiu pokyciu sulaukt projektas ir ar jie bus i gera

kokia tvarka turetu galioti PP pareigas turintiems zmonems ties izeidimais ir kitais baudimais

 

vietoj to, kad pilt purva ant atsakingo asmens, geriau vertintumet jo darba ir turimas pareigas bei statusa.

 

galbut ne viska zinau apie Noju, bet iki siandien as nuo jo nenukentejau, neturejau kazkokiu problemu ir viskas buvo gerai. Nuomone apie ji taip pat gera.

neapsikraukit ir jus tuom kuom nereikia. Pradesit papeikimus rasyti uz visiskus sudniekius. 
 

pasikeitus projekto savininkui stengiasi suaktyvinti zaidejus (ant vasaros -_-), inesti daugiau veiklos ir ivairoves, pasiekti nauju zmoniu ir rekordu, o forume atsakingas pareigas uzimantys zmones baigia vienas kita suesti. 
tokiais tempais, iki vasaros galo bus galima ir projekta uzdaryti.

 

*i diskusijas nesiveliu, tik parasiau savo mintis perskaicius visa tema*

jei isai sampe spaudimo neatlaiko tai ka zn uz zaibal irgi mutina tai kas ce per srv pasakykit

  • Pasimetęs (-usi) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 7 valandų, William_Hard parašė:

jei isai sampe spaudimo neatlaiko tai ka zn uz zaibal irgi mutina tai kas ce per srv pasakykit

Neiškraipyk komentaro. 
 

“Kada kazkas nutinka paciame gyvenime ir to spaudimo tu pakelti nebegali” nepamirsk, kad didzioji dalis zaideju jungiasi ZAISTI. O jie (priziuretojai) atlieka savo pareiga ir tik tada jeigu yra laiko ir noro - zaidzia.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Komandos nariai turėtų būti atsparūs kritikai, kadangi jie tam tikra prasme yra „vieši“ asmenys ir jie, jų veiksmai gali būti kritikuojami. Tačiau taip pat negalime pateisinti ir į žaidėjus, net ir komandos narius, nukreiptų įžeidimų, nors šis variantas labiau būtų ironiškas nei įžeidžiantis, tačiau Nojui atrodė kitaip. Už šį veiksmą Nojus negali būti vertas įspėjimo, tačiau turėtų būti labiau pakantesnis tokiems žaidėjų pasikandžiojimams.

  • Dėkingas (-a) 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.