Jump to content
Gyveni užsienyje? Informacija tau! ×

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Ray_Allen

Cosa Nostra | Informacija apie grobimus

Recommended Posts

Serveryje egzistuoja kelių tipų mafijų grobimai prieš teisėsaugą:

 

Banko grobimas - tai veiksmas, įtraukiantis nusikalstamas grupuotes ir teisėsauga, kurio metu teisėsaugininkai stengiasi mafijoms sutrukdyti apiplėšti banką, o mafijos žūt būt atlikti viską, kaip suplanuotą. Apiplėšus banką teisėsauga patiria nuostolių, o nusikaltėliai gauna atlygį. Mafija šiame puolime turi apsaugoti sprogmenį nuo išminavimo ir sprogus bombai pristatyti maišą į bazę, tuomet mafijos fondas pasipildys pinigų suma.

Laimėjus banko grobimą, mafijos į darbo fondą gaus 40'000 eurų, teisėsaugos sritys praras po 20'000 eurų;

Laimėjus banko grobimą teisėsaugai, pinigų maišą padėjęs žaidėjas gaus 5'000 eurų;

Laimėjus banko grobimą teisėsaugai, į darbo fondą sritys gaus po 20'000 eurų.

 

Įkaito grobimas - tai veiksmas, įtraukiantis nusikalstamas grupuotes, teisėsauga bei žaidėją įkaitą, kurio metu teisėsaugininkai vyksta į mafijos bazę, kurioje laikomas surištas ir uždarytas narve žaidėjas, o mafijos privalo teisingai saugoti savo bazę ir įkaitą, iš kurio tikimasi pasipelnyti prašant už jį išpirką. Grupuotė šiame pagrobime turi uždaryti įkaitą į narvą ir jį reketuojant reikalauti pinigų. Įkaitą išlaikius 30 minučių įkaitas bus paleidžiamas automatiškai ir laimėjimas bus užskaitytas mafijai.

Laimėjus įkaito grobimą, mafijos į darbo fondą gaus 50'000 eurų, o teisėsaugos sritys praras po 25'000 eurų;

Laimėjus įkaito grobimą teisėsaugai, jos sritys į darbo fondą gaus po 10'000 eurų.

 

Objekto užgrobimas - tai veiksmas, įtraukiantis nusikalstamas grupuotes ir teisėsauga, kurio metu nusikaltėliai užgrobia tam tikrą objektą, o teisėsaugininkai siekia jį atkovoti. Mafijozai, siekdami pasipelnyti, užgrobia objektą ir už jį reikalaują atitinkamos išpirkos. Objektą išlaikius 30 minučių jis ir apleidžiamas ir mafijozai švenčia pergalę.

 

Policijos ofiso grobimas - mafijos tikslas šiame grobime yra ofiso viduje įdiegti virusą, Virusui pasikrovus iki 100 procentų, atsidaro durys, už kurių yra ginklų arba narkotikų dėžės. Mafijos nariai turi jas sukrauti į Burrito, ir nugabenti į savo bazės seifą. Teisėsaugos tikslas sutrukdyti mafijai nugabenti dėžes į savo bazę.

 

Laivo grobimas - mafijos tikslas šiame grobime yra laivo viduje pastatyti grąžtą, kuris atidaro duris pasiekus 100 procentą. Grąžtas kartais užstringa, tad mafijos valdžia turi jį sutaisyti. Atsidarius durims, mafijos nariai ginklų ar narkotikų dėžes turi nugabenti į savo mafijos bazę. Dėžių išviso yra 10. Teisėsaugos tikslas yra sutrukdyti mafijai nugabenti dėžes į savo bazę. 

 

Prieš kitą mafiją:

 

Sandėlių karai - serveryje egzistuoja 4 sandėliai, kuriuose gaminami narkotikai(kokainas,heroinas,žolė) ir ginklai. Mafijos, nesančios sąjungoje, kariauja dėl sandėlių. Grobimas vyksta 30 minučių, arba kol pirma mafija pasieks 100 procentų sandėlio grobimo valdymo. Procentų kilimo principas paprastas. Jei sandėlyje tuo metu tėra vienos mafijos atstovai, ta mafija gauna 5 procentus, jei atvyksta kitos mafijos priešas į zoną, procentas praėjus minutei nepakils. Taip pat, mafija gauna 3 procentus už padarytą vieną nužudymą. Jei nei viena mafija nepasiekė 100 procentų, ir praėjo 30 minučių, būna 5 minučių pratęsimas, po kurio, mafija turinti daugiau procentų laimi, nebent kažkuri mafija ankščiau surenka 100 procentų. Pratęsimo metu  procentai kyla dvigubai. 1 mirtis - 6 procentai, 1 minutė - 10 procentų. 

 

Bazės grobimas - bazės grobimas vyksta 15 minučių. Mafija, kuri grobia bazę, turi visą laiką išbūti grobiamosios mafijos zonoje. Jei grobiantieji visi miršta, reiškia, kad kita mafija bazę apgynė ir laimėjo grobimą. Mafijos interjeras nesiskaito kaip mafijos zona. 

 

Pagarbiai - Ray_Allen

 

 

  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.

Copyright © 2012-2021 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.