Jump to content
Gyveni užsienyje? Informacija tau! ×

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dzioraldas_Golden

Ieškomas naujas The Triads mafijos bosas

Recommended Posts

b42e7887e95219734c1a75a632b76f5b440.png

Gytis, nors ir planavęs pareigose dirbti ilgiau, po dviejų mėnesių nusprendė pasitraukti iš The Triads mafijos boso pareigų. Galiu vertinti tik teigiamai, kadangi buvo ir veiksmas (gal kiek per daug "exito", ir kitų veiklų, tai buvo daroma kokybiškai, nes komandoje buvo gerus įgūdžius turintys žaidėjai. Esu dėkingas.

Ieškome naujo lyderio, nusiteikusio pasinerti į iššūkius su teisėsauga bei kita mafija, jeigu nusiteiktų prieš ją kovoti (o tai būtų įdomesnis variantas visiems). Bus matyti, kokių kandidatų sulauksime šių rinkimų metu, tačiau viliuosi atrasti tam tinkamą. Sėkmės!

Atrankos tipas - motyvacinis laiškas + apklausa Discord platformoje

Jūsų užduotis yra parašyti motyvacinį laišką šioje temoje, kuriame pilnai aprašote save, kaip kandidatą į The Triads mafijos boso pareigasPasibaigus anketų paskelbimo laikui, direktorių prižiūrėtojas temoje/būsenos atnaujinime paskelbia apklausos datą ir laiką arba susisiekia su kandidatais asmeniškai. Apklausos metu siekiama sužinoti plačiau apie kandidatus, jų anketose pateiktus siūlymus, suteikti galimybę apginti savo tikslus ir idėjas. Šiuo atveju, klausiama ir taktinių klausimų, kurie svarbūs valdant nusikalstamą frakciją.

Rinkimų informacija ir taisyklės

• Rinkimai vyksta iki kol atsiras tinkamiausias žaidėjas iš visų kandidatų, todėl rinkimai vyksta neribotą laiką.
  • Temoje komentuoja tik kandidatai į boso pareigas. Pašaliniai komentarai lygūs forumo įspėjimams arba kitoms bausmėms.
  • Kandidatuoti į šios mafijos boso pareigas galima visiems, kurie nėra įrašyti juoduosiuose sąrašuose.
  • Kandidatų forumo slapyvardis privalo sutapti su žaidimo slapyvardžiu.
  • Bosas turi turėti visas galimybes žaisti be problemų, kurios galėtų sutrukdyti vadovauti. Kandidatas privalo turėti gerai veikiantį mikrofoną ir galimybę juo naudotis.
  • Kandidatas negali dalyvauti kitų SAMP projektų veikloje.
  • Kandidatai turi pateikti motyvacinį laišką pagal apačioje išvardintus kriterijus. Tekstas turi būti ne didesnis nei 14 pt. dydžio, o teksto spalva turi būti tokia, kad tekstas būtų lengvai įskaitomas.
  • Būsimas bosas renkamas ne tik pagal anketą. Apžvelgiama  jo praeitis projekte, elgesys forume, gautos nuobaudas. pasiekti pasiekimai.
  • Netuščiažodžiaukite ir nerašykite to, kas ir taip aišku. Pildydami motyvacinį laišką negaiškite nei savo, nei mūsų laiko, ir rašykite tik tai, kas yra aktualu ir naudinga.
  • Teikiant anketą, kandidatas turi būti bent kiek nors laiko veikęs mafijos veikloje;
  • Pažymėkite anketą kaip redaguotą per 10 min. nuo jos parašymo!

Kriterijai, kuriuos rekomenduojama (nebūtina) paminėti rinkimuose

• Trumpas jūsų prisistatymas, jūsų istorija SAMPe ir RLSe, pasiekimai jame.
  • Mafija. Kokia jos rolė serveryje, kodėl ji yra reikalinga? Jūsų patirtis mafijų veikloje.
  • Veiklos ir idėjos, kurias taikysite būdamas bosas ir visos kitos idėjos, jūsų tikslas būnant mafijos bosu bei priemonės jų pasiekti. Mafijos efektyvumo didinimas. Priemonės tam pasiekti.
  • Kolektyvas. Kas bus svarbu jį formuojant, kaip jį rinksite? Kaip sieksite spręsti iškilusias problemas? Ko iš savo mafijos narių tikėsitės? 
  • Jūsų veikla projekte šiuo metu;
  • /info ir /xp lentelės

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Sveikas Džioraldai, esu Paulius, man 22 metai, gyvenu Vokietijoje. Mane serveryje visi pažįsta su Ernis_Hard vardu. Laisvalaikiu užsiimu sportu, būnu su draugais, žaidžiu su kompiuteriu, dirbu bei mokausi. Save apibūdinčiau keliais žodžiais: draugiškas, griežtas, ryžtingas, sąžiningas, siekiantis savų tikslų. Skiriuosi iš kitų tuo, kad esu atsakingas, griežtas, turintis savo nuomonę, bei išklausantis kitų nuomonių. Serveryje esu nuo 2016 metų balandžio mėnesio, esu sukaupęs ~622.000 XP (Lentelę pateiksiu anketos pabaigoje) ir pasiekiau: "Grove St. gaujos bosas x1, medikų direktorius x1, SWAT direktorius x1, "Cosa Nostra" mafijos boso parankinis x1, medikų pavaduotojas x1, "The Ballas" gaujos boso parankinis x1, bei 3 kartus serverio prižiūrėtojas. Pavaduotoju išbūdavau minimumą arba daugiau.

Triads - tai viena iš dviejų nusikalstamojo serverio mafijų, kurios pagrindinis tikslas ginti savo bazę nuo pašalinių asmenų, organizuoti grobimus, užgrobimus, reketus. Mafijoje nėra darbo grafiko, mafijoje neprivalo laikytis KET, galima žudyti žmones, mafijos atstovai neprivalo paklusti teisėsaugai. Mafijos nario gyvenimo tikslas - užsidirbti greitų ir nešvarių pinigų. Be mafijų būtų žymiai mažiau veiklos teisėsaugai, negu dabar su mafijoms. Mafija mano manymu reikalinga, nes ji daugiausiai daro nusikaltsamas veiklas. Nusikalstamos veiklos visur turi būti mano manymu. 

Esu buvęs Grove Street Gaujos Bosas, buvo dienų kur gerai sekėsi ir buvo dienų kur negerai. Sunkiau buvo surinkti gerą komandą kuri laikytusi kartu. Manau jeigu mafija laikosi kartu, tada jie daug daugiau pasiekia.

Štai pora įdėjų ką turiu Mafijai:

Nužudymai už tam tikrą sumą;

• Serverio forume sukurčiau temą kurioje galima būtų užsisakyti nužudymą už tam tikrą sumą. Direktorius arba pavaduotojas priims šį užsakymą ir lieps mafijozui nužudytį tam tikrą žaidėją. Aišku reikėtų būti tam tikro rango, kad galima būtų ivykdytį šį nužudymą. Tai bus papildomas uždarbis mafijozams.

Narkotikų pardavimėjimas:

• Narkotikų pardavinėjimas būtų neblogas uždarbis mafijai. Tačiau šis dalykas tik bus leidžiamas tik tada , jei bus boso sutikimas.

Ginklų pardavinėjimas:

• Ginklu pardavinėjimas būtų taip pat geras uždarbis mafijai i fondą. Kainos būtų pigesnės negu parduotuvėje.

Miesto riaušės:

• Šis dalykas būtų gan nebloga veikla teisėsaugai ir aišku mafijai. Per miesto riaušes prisijungia visa komanda i serverį, pasiima narkotikus ir važiuoja gaudyt teisėsauga. Už pavykusias riaušes bus išdalintos premijos.

Šaudymo kvalifikacijos:

• Mokėti šaudyti tai yra labai svarbus dalykas mafijoj. Kuo geriau visi šaudo tuo didesnis šansas laimėti karą. Todėl norėčiau treniruotis kartu su komandą arenoje 1 prieš 1 arba komandą prieš komandą ir kelti šaudymo skillus.

Mano tikslas iškelti Mafija kuo aukščiau į paviršių. Priemones tam, būtų komandos tobulinimas, kvalifikacija ir treniruotes. Ir paskatinti daugiau žmonių ateiti į mafiją.

Prieisim prie komandos rinkimo. Į komandą nebus taip paprasta pakliūti. Norėdamas pakliūti į Mafija, turės žaidėjas praeiti kvalifikacija ir įrodyti ką sugeba. Sėkmingai praėjęs kvalifikacija pateks i Mafiją. Rinkdamas parankinį atsižvelgsiu į atsakomybę, tvirtumą, ištvermingas ir žinantis savo žingsnius kurios prieš tai apgalvoja.

Problemas spręsim per DISCORD programėlę kartu su parankiniu, todėl nemanau, kad iškils problemų išspręsti problemas.

Šiuo metu esu Policijos darbuotojas (mafijos priešas) , Į šį darbą atėjau del kolektyvo su kuriais praleisti laiką smagu.

XP ir /info lentelės - > https://imgur.com/a/g7JXUa8 

Atsiprašau už nerišlius sakinius ar klaidas.

Sėkmės pildantiems. 🙏

Ernis_Hard. 💯

Redaguota . Redagavo Ernis_Hard
  • Patinka 8
  • Cha Cha 3
  • Pasimetęs(-usi) 1
  • Nepatinka 2

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

EDR84zf.gif

PRISISTATYMAS:

Sveikas Džioraldai, bei visi kiti skaitantys mano paraišką į The Triads mafijos boso pareigas. Pradėkime nuo to jog esu vardu Nikas, man 14 ir esu iš Klaipėdos. Serveryje dar gerai žinomas Igoris_Mafijoznik slapyvardžiu. Esu draugiškas, ryžtingas, drąsus bei labai mėgstantis pabaigti atliktus darbus. Laisvu laiku kaip ir daugelis mano bendraamžių mėgstu laiką leisti su draugais, šeima arba prie kompiuterio žaisdamas žaidimus.

MANO ATSIRADIMAS SAMP, BEI (RLS)

RLS atradau 2020metų vasarą. Tuo metu būnant su draugais sugalvojome atsisiųsti ir pažaisti senai žinoma žaidimą, bei šiek tiek pažaisti. Netikėtai prasidėjo viskas taip jog su draugais atradome šį projektą, o po kažkiek laiko pasilikau žaisti čia. Per šį laiką dar nebuvau nieko pasiekęs, bet galbūt tai yra mano šansas siekti aukštumų.

MANO VEIKLĄ PASTARUOSIUS MĖNESIUS:
The Triads mafijoje jau esu apie 4mėn. Per tuos 4mėn įgavau tikrai nemažai patirties ir supratau jog tai yra puikus darbas būtent man, tad ir pasilikau jame dirbti su noru pasiekti kažko, o dabar atsiradus laisvai vietai į šias pareigas bandau pasinaudoti šansais ir siekiu boso pareigų.

MANO IDĖJOS KURIAS BANDYČIAU PANAUDOTI BŪDAMAS BOSU:

• Šaudymas bei vartojimas - Manau daugelis žinome jog mafijoje svarbiausias yra vartojimas bei šaudymas. Atėjus naujokui kuris dar nėra buves mafijos pasaulyje reikėtu aprodyti kaip kas vyksta. Todėl paskirčiau keletą žmonių kurie būtų gan aktyvus ir jiems galėtu padėti su jų įvairiais nerimą kelenčiais klausimais, juos apmokytų vartoti bei šaudyti.
  • Mafijozų papildomas uždarbis - Forume būtų tema kurioje užpildžius keletą klausimų, būtų galima už tam tikrą kieki pašalinti savo priešą.
  • Kokaino paketas - Tai idėją kurį veiktu tuo metu kada turėtume daugiau kokaino ir galėtume darbuotojams surengti linksmesnių užduočių. Tai forume būtų temą kurioje atsirastu užduotys kurias atlikęs mafijozas galėtu gauti paketą kuriame būtų kokainas.

MANO TIKSLAS BŪNANT BOSU:

Mano tikslas būnant The Triads mafijos bosu yra gan paprastas. Surinkti kuo draugiškesnį žmonių kolektyvą kuris tūrėtu vieną tikslą LAIMĖTI. Kolektyvą rinksiu stiprų bus žaidėju kurie mokės tiek šaudyti bei vartoti, bus tokių kuriems reiks apsiprasti, bet stengsimės visus netikslumus įveikti kartu kaip tikra komanda. Iš mafijos tikėsiuosi noro laimėti ir matyti iš jų šį norą.

MANO PASIRENGIMAS ŠIUO METU:

Neslėpsiu, bet šiuose rinkimuose esu gan stipriai pasiruošęs ir jau dabar užsidedu pliusus. Tai yra tai jog šiuo metu renku komanda kuria galėčiau turėti gavęs boso pareigas. Šiuo metu savo komandą vertinu stipria kadangi turiu neblogus susirinkęs žaidėjus ypač su puikiais šaudymo įgūdžiais, o tai yra labai svarbu šiuo metu esant C-BUG. Su dabartine komanda puikiai sutariu, bei jie mane palaiko ir tikisi jog tapsiu mafijos bosu, bei kartu su jais galėsim atstovauti The Triads mafijos pusei. Esam pasiruošę stipriam darbui, tad jeigu gausiu šias pareigas būdamas direktoriumi su savo komanda turėčiau parodyti puikius rezultatus.

ATSISVEIKINIMAS:

Šiuo metu serveryje dirbu The Triads mafijoje, aktyviai dalyvauju veiksmuose, pareigų kaip ir minėjau esu neturėjęs, bet čia manau yra kaip tik didelis pliusas, kadangi įtraukus naują veidą į direktorių veiklą jis bus kupinas motyvacijos bei noro palikti gerą įvaizdį direktorių prižiūrėtojui. Ačiū jog skaitėt, viso.

Igoris_Mafijoznik...

MANO INFO BEI XP:

https://imgur.com/a/4OQazWD

Redaguota . Redagavo Igoris_Mafijoznik
Pamiršau info ir xp
  • Patinka 15
  • Cha Cha 1
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Prisijunk prie RLS forumo diskusijų!

Gali komentuoti dabar ir užsiregistruoti vėliau. Jei jau turite forumo paskyrą, prisijunkite, jog galėtumėte komentuoti.
Dėmesio: Naujiems forumo dalyviams bus reikalingas moderatorių patvirtinimas, norint išvengti brukalo.

Svečias
Atsakyti...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą..   Pašalinti teksto formatavimą

Only 75 emoji are allowed.

×   Nuoroda buvo įterpta automatiškai.   Įterpti kaip paprastą nuorodą

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Kraunasi...

Copyright © 2012-2021 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.