Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Tazas_Romero

"What the fuck is my appearance?" - JPEGMAFIA, 2019

Recommended Posts

NERAŠAU BLOGŲ, NES VISIEMS PO...

Tavo vietoje, tai čia kaip tie herojai per pasaulinį karą, kur vaikus gelbėdavo: lyg ir juos žino, matę ar girdėję, kad kažką padarė, bet kas jie tokie vpš, tai neaišku. Žodžiu, savo duoklę projektui atidavei, išėjai ir viskas baigta. Noriu tik visiems primint, kad šitas žmogus žaidė dar prie tų laikų, kai Mafijozo aimo (tų laikų baisiausio čyt) bijodavo FC zonose (kas tas mafijozas?) ar kurdavo filmukus, kurie dar iki dabar prieinami youtubej, rašydavo visokius tekstus, dėl kurių įgavo smart boy vaidmenį projekte ir tapo visų autoritetu. Čia garbės pilietis, nepamirškit. 

Tai džiaugiuosi, kad bent tokia forma dar galiu tave pamatyti. Kažkodėl prisimenu, kai važiavom tavęs iš Vichy parko pasiimt ir varėm iki tavęs (dar ten pat gyveni?) kai turėjau progą ant jūsų visų pagulėt.

Linkiu nebedirbt kapitalistams!!!!!!!!!!!

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Off topic bet ar bendraujat kažkas su Neiviu? Man atrodo jo nickas žaidime buvo Neivis_Extra ar kažkas panašaus. Jis mane gasdina. Aš pasiklausau kokios nors dainos ir pyst čiuvas tą pačią dainą po kelių dienų pasidalina pas save FB. Taprasme no joke, arba jis mane seka/nuhakinęs, arba jam kažkas perduoda šitą informaciją. Bet kuriuo atveju - creepy af. 

Jo seku tave lol, eik tu velniop :D gali pasip*st, linkejimai geriausi

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
On 2021-05-30 at 21:39, Džioraldas_Golden parašė:

NERAŠAU BLOGŲ, NES VISIEMS PO...

Tavo vietoje, tai čia kaip tie herojai per pasaulinį karą, kur vaikus gelbėdavo: lyg ir juos žino, matę ar girdėję, kad kažką padarė, bet kas jie tokie vpš, tai neaišku. Žodžiu, savo duoklę projektui atidavei, išėjai ir viskas baigta. Noriu tik visiems primint, kad šitas žmogus žaidė dar prie tų laikų, kai Mafijozo aimo (tų laikų baisiausio čyt) bijodavo FC zonose (kas tas mafijozas?) ar kurdavo filmukus, kurie dar iki dabar prieinami youtubej, rašydavo visokius tekstus, dėl kurių įgavo smart boy vaidmenį projekte ir tapo visų autoritetu. Čia garbės pilietis, nepamirškit. 

Tai džiaugiuosi, kad bent tokia forma dar galiu tave pamatyti. Kažkodėl prisimenu, kai važiavom tavęs iš Vichy parko pasiimt ir varėm iki tavęs (dar ten pat gyveni?) kai turėjau progą ant jūsų visų pagulėt.

Linkiu nebedirbt kapitalistams!!!!!!!!!!!

Nesupratau ar čia sarkazmas buvo ar ne, bet ačiū, I guess.

Nah, dabar gyvenu Šiaurės miestelyje, netoli pramogų arenos. Arti darbas, zjbs.

O ką tu geresnio? Kaip studijos einasi?

On 2021-05-30 at 21:48, Christoph_Waltz parašė:

Off topic bet ar bendraujat kažkas su Neiviu? Man atrodo jo nickas žaidime buvo Neivis_Extra ar kažkas panašaus. Jis mane gasdina. Aš pasiklausau kokios nors dainos ir pyst čiuvas tą pačią dainą po kelių dienų pasidalina pas save FB. Taprasme no joke, arba jis mane seka/nuhakinęs, arba jam kažkas perduoda šitą informaciją. Bet kuriuo atveju - creepy af. 

Jo seku tave lol, eik tu velniop :D gali pasip*st, linkejimai geriausi

Seni, it's prank xd

On 2021-05-31 at 12:13, Andrius_Crazy parašė:

tipo ne tema butu 2021 metais tekashi pili sukurt????

Ble prieš rašant šitą blogą buvau užmtęs akį į tas temas ir vidosus, tai toks cringe paėmė, jog pagalvojau kad gal verta ištrint xd

prieš 9 valandų, Jack_Tokyo parašė:

kaip visada, žvėriškai axujenas blogas. 

Ačiū Džekai, bet neatpažįstu tavęs. Gal turi seną nicką/accountą?

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
2 minutes ago, Tazas_Romero parašė:

Ačiū Džekai, bet neatpažįstu tavęs. Gal turi seną nicką/accountą?

Neturiu labai seno Accounto, visa rls žinau tik bratiškos dėka. smith_juozas

Ir tiesiog, blogus senus skaitydavau tavo

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
22 minutes ago, Tazas_Romero parašė:

Nesupratau ar čia sarkazmas buvo ar ne, bet ačiū, I guess.

Nah, dabar gyvenu Šiaurės miestelyje, netoli pramogų arenos. Arti darbas, zjbs.

O ką tu geresnio? Kaip studijos einasi?

O, aš irgi Šiaurės miestelyje, tik Žirmūnų gatvėj :D

Aš tai ką, klasiškai po organizacijas sukiojuosi, bandau judėti į priekį po truputį, tai daug įvairių darbų apsiimu daryt. Studijos sėkmingai, ką žinau, vis dar nenusivylęs ir su teigiamu požiūriu į ateitį (bet kokiu atveju, vieno dalyko bakalauro neužteks gyvenime :D)

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Prisijunk prie RLS forumo diskusijų!

Gali komentuoti dabar ir užsiregistruoti vėliau. Jei jau turite forumo paskyrą, prisijunkite, jog galėtumėte komentuoti.
Dėmesio: Naujiems forumo dalyviams bus reikalingas moderatorių patvirtinimas, norint išvengti brukalo.

Svečias
Atsakyti...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą..   Pašalinti teksto formatavimą

Only 75 emoji are allowed.

×   Nuoroda buvo įterpta automatiškai.   Įterpti kaip paprastą nuorodą

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Kraunasi...

Copyright © 2012-2021 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.