Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Justas_Kypor

PEIKIU LINUX_KILL

Recommended Posts

Anketa

 

Peikiamo komandos nario Vardas_Pavardė?: @Linux_Kill

Peikiamo komandos nario pareigos?: DP

Komandos nario nusižengimo paaiškinimas?: Sveiki, žodžiu pačytinau per savo kitą profilį Death_Stalker dirbdamas mechaniku, tuo metu per profilį Dede_Justas dirbau policijoje. Per Death_Stalker gavau baną, atsibaninau savaitę pralošiau. Tada vieną dieną prisijungė Linas, jie pralaimėjo grobimą ir Linas mane išmetė iš teisėsaugos per Dede_Justas profilį. Atsijungiu, prisijungiu prie Death_Stalker ir žiūriu Linas ir iš to profilio išmetė iš darbo, klausiu jo kas buvo jis man sako, kadangi per Justas_Kypor buvau gavęs ban'ą ir dabar gavau per Death_Stalker, per visus kitus profilius turiu gauti neišperkamus Bendrus Juoduosius Sąrašus. Šiandien, jau po išsipirkimo per Justas_Kypor nusprendžiau patikrinti ar Juodieji sąrašai bėra. Ir pamačiau, kad per Death_Stalker kažkodėl gavau The Triads mafijos neišperkamą juodajį sąrašą, o per Dede_Justas Bendrą Visų darbų neišperkamą. Tai nelabai suprantu už ką čia aš gavau TT mafijos ir bendrąjį blist?

Įrodymai, patvirtinantys komandos nario nusižengimą?: 

Redaguota . Redagavo Justas_Kypor
  • Cha Cha 4
  • Nepatinka 6

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Labas, Justai. Gavęs baną ant Kyporo, susikūrei Death Stalkerį. Senai sakiau, jog nenaudoti, nes pasigausi - gavai baną, atsibaninai - tiesiog niekas neįrašė į blistus. Dabar dirbant dvejoms galvoms, galime daugiau dėmesio skirti į smulkesnes serverio detales. Justą įrašiau į visus blistus, kadangi tai jau trečias accountas po 2 banų už čytinimus(nemanyk, kad susikūręs naują acc apeisi visus juoduosius sąrašus). Atvirai šnekant - kodėl tu the triada bliste net neįsivaizduoju, bet ačiū, kad pranešei - reiks pakeist į visų darbų blistus, kaip ir priklauso.

 

Ir vėl - buvau sakęs trint visus čytus(kai nebuvau dp dar ir šaudydavomės šaudykloj), tačiau tu darai kitaip ir net rašydamas papeikimą sugebi pasigaut. Sveikinu su dar vienu banu už čytinimą. 

 

Redaguota . Redagavo Linux_Kill
  • Patinka 5
  • Pasimetęs (-usi) 1
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 2 valandų, Linux_Kill parašė:

 Atvirai šnekant - kodėl tu the triada bliste net neįsivaizduoju, bet ačiū, kad pranešei - reiks pakeist į visų darbų blistus, kaip ir priklauso.

 

tai gal direktorius atsakingas buvo ir irase dar nuo saves???

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 10 valandų, Alan_Paradox parašė:

tai gal direktorius atsakingas buvo ir irase dar nuo saves???

Tikrai ne, čia jau šitas klausimas aptartas ir su Linu ir su Justu, abu klausė manęs, abiem atsakiau, kad ne aš įrašiau.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Kažkodėl šis papeikimas liko praskridęs pro akis ir be atsakymo, už tai atsiprašau.

 

Linas argumentuotai atsakė į kilusius papeikime klausimus. Taip, už pakartotinius neleistinų programų naudojimus, net ir per skirtingas paskyras, yra įrašoma į neišperkamą visų darbų juodąjį sąrašą.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.