Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Ligita_Sbn

turbo, ir kreipimasis i administracija

Recommended Posts

  1. Peikiamo komandos nario Vardas_Pavardė?: @Turbo_Butch
  2. Peikiamo komandos nario pareigos?: Projekto Prieziura
  3. Komandos nario nusižengimo paaiškinimas?: nu ka gi sw gavau ban uz "locka", kai matos pelyte kur judinu ir ekranas eina i kaire i desine i kaire i desine ir net nevedziau ant zaidejo =DDD, normaliai argumentuot negali, tai gi ho ho pats lakste su f12 akivaizdziu, ban negavo, o cia be locko banas? idomiai = D ir siaip @Rls_Admin@Džioraldas_Goldenkomandoj sedi puse draugeliu, dirbanciu ta pati darba, tai dar pridejot nu graudu. be to pridedu medziaga su pacio bruno fernandes rodytu "locku po stuno" https://streamable.com/1kariv cia tipo ne ban? , excito "lockas" po stuno cia irgi ne ban? *click* palyginimas excite su turbo is seno ppk (istryne videka) nu ir galit palyginti mano su bet kuo, ypac kai mano matos pelytes judesiai ant video (stai jis https://streamable.com/1a5r5w) beto patiko sita citata man bruno "Administratoriai prisiima visą atsakomybę banindami čyterį. ( jei abejoji ar banint - nebanink. )" (stai ta vieta https://imgur.com/a/uHt4RPL) kur del vienos vietos nebanino, o cia baninat? nu juokinga gi. kai patys chytinat, saves nebaninat, ant clean zmoniu lojat. nezinau, ar jus norit zlugdyt serveri, ar eiti i sviesu kelia? nes imdami draugu bury i projekto komanda, nera geras sprendimas, ypac kai patys kiek chytino. tai ka dabar daryt, kamera ant pelytes nutaikyt ir visad filmuot, nes komandos nariai tycia nori uzbanint clean zaidejus? viska pasakiau - iki, sekmes, myliu, buciuoju.
    P.S. galit metyt tuos -repus turbo draugeliai cia gi jusu pranasumas 
    💪
  4. Įrodymai, patvirtinantys komandos nario nusižengimą?: 
Redaguota . Redagavo Ligita_Sbn
  • Cha Cha 3
  • Nepatinka 7

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Nu, tu įdomesnis čiūvas toks :Dddd

Argumentai pateikti šioj temoj, ne mano vieno nuomonė tokia buvo

 "ant clean zmoniu lojat. nezinau, ar jus norit zlugdyt serveri, ar eiti i sviesu kelia"  XDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

Priminimas lengvas, nebuvai dar užblokuotas, dar turi laiko prisijungt ir gaut devynetus už rconą, sėkmės ir dw

  • Patinka 5
  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

5 minutes ago, Turbo_Butch parašė:

Nu, tu įdomesnis čiūvas toks :Dddd

Argumentai pateikti šioj temoj, ne mano vieno nuomonė tokia buvo

 "ant clean zmoniu lojat. nezinau, ar jus norit zlugdyt serveri, ar eiti i sviesu kelia"  XDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

Priminimas lengvas, nebuvai dar užblokuotas, dar turi laiko prisijungt ir gaut devynetus už rconą, sėkmės ir dw

ne argumentai o kazkokie pasipyzdavojimai (atsiprasau uz tokia fraze) ir aisku ne vieno nuomone, gi su draugeliais is komandos pasitarei, pas jus gi tik vienuoda nuomone gali but :-DDd ir cia bereiksmiskai nesamones rasai ;))

  • Cha Cha 2
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

58 minutes ago, Turbo_Butch parašė:

Nu, tu įdomesnis čiūvas toks :Dddd

Argumentai pateikti šioj temoj, ne mano vieno nuomonė tokia buvo

 "ant clean zmoniu lojat. nezinau, ar jus norit zlugdyt serveri, ar eiti i sviesu kelia"  XDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

Priminimas lengvas, nebuvai dar užblokuotas, dar turi laiko prisijungt ir gaut devynetus už rconą, sėkmės ir dw

jeigu visus devynetais tai visus ,bruno pukelis kenkejas kiek zn 9999

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Neleistinų programų naudojimas šioje situacijoje yra akivaizdus ir nežinau, kurioje vietoje kyla klausimų.

Turbo priimė teisingą sprendimą patvirtindamas čytinimo atvejį.

 

  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.