Jump to content
Gyveni užsienyje? Informacija tau! ×
Konkursas | MANO VASARA ×

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Part_Two

Emigruoju Part_Two

Recommended Posts

 1. Tavo Vardas_Pavardė RLS.LT serveryje: Part_Two
 2. Keliais sakiniais papasakok apie save, prisistatyk (kuo vardu, kiek metų, iš kokio miesto, kuo domiesi, ką veiki laisvalaikiu: esu vardu Matas, esu is Vilniaus miesto, laisvalaikiu megstu pabuti prie kompiuterio bei iseiti i kiema su draugais.
 3. Kada pradėjai žaisti šiame projekte? Kokie pirmi įspūdžiai? Kas patiko, o kas nelabai? Papasakok plačiau: Siandiena pradejau cia zaisti, neturiu kazkokios nuomones dar susidares, nes nieko tokio neivyko.
 4. Kokia tavo SA-MP patirtis? Galbūt esi kažką pasiekęs kituose serveriuose? Papasakok: Zaidziau *reklama.lt*.lt serveryje, nieko nesu pasiekes, tiesiog linksminaus.
 5. Iš kokio SA-MP projekto imigruoji?: *reklama.lt*.lt
 6. Iš kur sužinojai apie serverį? Jeigu pakvietė draugas, koks jo vardas žaidime?: pamaciau tiktoke video is sito serverio, ir komentaruose radau ip, uzejau.
 7. Ar žinai, kad serveryje yra pasiekimų, misijų sistemos? Ką galėtum apie jas pasakyti?: taip, nezinojai apie ja kol neissilaikiau teisiu, poto po biski pradejau vygdyti pasiekimus ir si bei ta ivygdziau.
 8. Su kokiomis problemos jau teko žaidime susidurti? Papasakok plačiau, kaip jas išsprendei: Nebuvo jokiu problemu.
 9. Ką manai apie serverio žaidėjus? Ar bendruomenė draugiška? Ar maloniai priėmė į serverį?: neesu dar ne vieno sutikes.
 10. Galbūt jau išbandei kokius nors, su pakvietimu, ar be, serverio darbus? Kurie iš jų tau patiko, o kurie priešingai?: Dar nebandziau, bet gaves xp noreciau eiti i tolimuju reisu vairuotojus.
 11. Ką dažniau tenka naudoti: nuomojamą transportą, ar Taksi? Kodėl šia paslauga naudojiesi dažniau?: nei to, nei to. vazinejuosi su nuosavu dviraciu.
 12. Ar jau spėjai susidurti su kokiais nors sunkumais ir prašyti Administratorių pagalbos (/padmins)? Papasakok plačiau: Ne, tiesa sakant net nezinojau kad tokia komanda yra, nes apmokymose parasyta /adminam, bet tokios komandos neegzistuoja.
 13. Ar teko kviesti kokį nors darbą su komanda /kviesti? Ar greitai buvo sureaguota ir atvykta į iškvietimą?: Ne, neteko, bet manau anksciau ar veliau vistiek reikes.
 14. Ką, tavo nuomone reikėtų keisti ar tobulinti, kad naujokams būtų lengviau įsitvirtinti mūsų projekte?: Nieko nereikia keisti, viskas ir taip aisku ir lengva.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.

Copyright © 2012-2021 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.