Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Dalton_Rose

Peikiu Justas Ses

Recommended Posts

  1. Peikiamo komandos nario Vardas_Pavardė?: @Justas_Ses
  2. Peikiamo komandos nario pareigos?: Projekto prižiūrėtojas, 
  3. Komandos nario nusižengimo paaiškinimas?: Atmete akivaizdu klaidu išnaudojimo bana.
  4. Įrodymai, patvirtinantys komandos nario nusižengimą?: Nesuprantu kodel vis dar buna tokiu nesamoniu kai nevisi žmones lygus kaikurie banai už tapati buna patvirtinti o kaikurie tiesiog atmesti. Pasidare labai įdomu kodel butent bwso 2 paskyra buvo užblokuota blogai? Gal del to nes savas? Norečiau kad pats Justas viska aiškiau paaiškintu. Po bws paskyros bano gavau įškarto bana atgal iš jo tikros paskyros nors mano banas buvo dar nepatvirtintas kodėl taip skubat?
  5. Galite pamatyti atmesta bana https://vvp.rls.lt/bans
  6. Dabar matote viena medžiaga kur suvartojus buvo tiesiog atsijungta o paskui prisijungta ir tai buvo traktuojama kaip klaidu įšnaudojimas .
  7.  

  8. Jeigu nueitume patirkinti visus vvp banus tai už tai buvo bausta tikrai ne viena ir ne keleta kartu pvz 

  9. Tai jeigu vienus baninate o kitus paliekate ant laidu už lygiai tapati gal laikas kažka keisti?
  10. Net nekalbu apie Bws žmogus gaves bana nepalauke mano įrodymu ir tiesiog blokuoja? nuo kada rlse tokios nesamones vyksta?kHsEJe9.png
  11. Tikiuosi Justas viska paaiškins.
Redaguota . Redagavo Dalton_Rose
  • Patinka 2
  • Cha Cha 7
  • Nepatinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

PATARČIAU TRINT LAUK TOKIĄ NESĄMONĘ KOL DAUGIAU ŽMONIŲ NEPAMATĖ. Jau net aš suvokiu kodėl vieną tvirtino, o kitą atmetė..

  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Ne kiek juoktis bet kiek norisi  verkti skaitant šį papeikimą : D

Redaguota . Redagavo Gta_Five
Trink lauk pls

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

12 minutes ago, Ambroxol_Siromed parašė:

PATARČIAU TRINT LAUK TOKIĄ NESĄMONĘ KOL DAUGIAU ŽMONIŲ NEPAMATĖ. Jau net aš suvokiu kodėl vieną tvirtino, o kitą atmetė..

Aš asnemiškai nieko nematau :) abudu padaro reloga suvartojus vienas užbanintas o kitas ne. Gal aš neteisus tiesiog noriu kad viska paaiskintu.

Redaguota . Redagavo Dalton_Rose

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

 

5 minutes ago, Dalton_Rose parašė:

Aš asnemiškai nieko nematau :) abudu padaro reloga suvartojus vienas užbanintas o kitas ne.

Gal nori dar kartą pažiūrėt abu video??? https://streamable.com/qpcsbw šitam video Juodukas atsijungė gyventi liko būsenoje, o Dramblys ne.

Redaguota . Redagavo Bruno_Fernandes
  • Pasimetęs (-usi) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

1 minute ago, Bruno_Fernandes parašė:

Gal nori dar kartą pažiūrėt abu video??? https://streamable.com/qpcsbw šitam video Juodukas atsijungė gyventi liko būsenoje, o Dramblys ne.

Tai gaunas taip jog jeigu atsijunge ne gyventi liko busenoje gali suvartojus relogus daryti? taigi vstk kaip bugas skaitos :S

Redaguota . Redagavo Dalton_Rose
  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

8 minutes ago, Dalton_Rose parašė:

Tai gaunas taip jog jeigu atsijunge ne gyventi liko busenoje gali suvartojus relogus daryti? taigi vstk kaip bugas skaitos :S

Bws atsijungė ligoninėje suvartojęs, nors ir vėl prisijungė jis neturėjo tiek pat gyvybių ir šarvų kiek gavo suvartojus, ko pasekoje būnant gaivinti liko būsenoje, suvartojus ir padarius RR, žmogus gauna tiek gyvybių ir šarvų kiek gavo suvartojęs.

  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

11 minutes ago, Bruno_Fernandes parašė:

 

Gal nori dar kartą pažiūrėt abu video??? https://streamable.com/qpcsbw šitam video Juodukas atsijungė gyventi liko būsenoje, o Dramblys ne.

aciu bruno, kad atsake uz mane, daugiau nelabai ka turiu pakomentuot,
 

Daltonai, neissigalvojam nuosavu taisykliu xd

  • Patinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

9 minutes ago, San_Aivaras parašė:

Bws atsijungė ligoninėje suvartojęs, nors ir vėl prisijungė jis neturėjo tiek pat gyvybių ir šarvų kiek gavo suvartojus, ko pasekoje būnant gaivinti liko būsenoje, suvartojus ir padarius RR, žmogus gauna tiek gyvybių ir šarvų kiek gavo suvartojęs.

Ehh kazkiek aiskiau

 

8 minutes ago, Justas_Ses parašė:

aciu bruno, kad atsake uz mane, daugiau nelabai ka turiu pakomentuot,
 

Daltonai, neissigalvojam nuosavu taisykliu xd

Man tiesiog atsakyk ar galima suvartojus rr padaryti ligonineje? Nes kiek kiti sako tai kad nelabai

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

3 minutes ago, Dalton_Rose parašė:

Ehh kazkiek aiskiau

 

Man tiesiog atsakyk ar galima suvartojus rr padaryti ligonineje? Nes kiek kiti sako tai kad nelabai

tu gal fortnaito nebezaisk kas tau neaisku, suvartoti ligoninej ir padaryt reloga galima, suvartot kai tau yra liko gyventi ir padaryt reloga negalima

  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

1 minute ago, Dalton_Rose parašė:

Man tiesiog atsakyk ar galima suvartojus rr padaryti ligonineje? Nes kiek kiti sako tai kad nelabai

Jeigu tau kyla klausimų, tam yra speciali tema - Paklausk komandos nario, parašysi ir anksčiau ar vėliau sulauksi atsakymo. Taip pat gali klaust privačia forumo žinute ar discord'e, kokiu tikslu papeikimą rašyt reik? XD

  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

2 minutes ago, Nojus_Shadow parašė:

Jeigu tau kyla klausimų, tam yra speciali tema - Paklausk komandos nario, parašysi ir anksčiau ar vėliau sulauksi atsakymo. Taip pat gali klaust privačia forumo žinute ar discord'e, kokiu tikslu papeikimą rašyt reik? XD

hey man irgi idomu jeigu betkokioj  situacijoj ar tai butu susisaudymas ar tai butu grobimas ar kazkas kito tipo galima padaryt /vartoti sulaukt poveikio padaryt rr tam kad gautumem sarvu? 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

@juoduxxmatai seni ka apie tave raso? nestumkit ant juoduko kevino, rimtas bicas, kita kart papeikime, jo neminekit sake. sekmes *keiksmai*

  • Patinka 2
  • Dėkingas (-a) 1
  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Kodėl taip skubat?:DD Pats per veiksmą užbaninai, gavęs lempinius įrodymus, vietoj to, kad palauktum, nusiųstum videką komandai, ar galų gale įkeltum į čyterius, paskui sakai, kad aš nepalaukęs baninau? Kai prisijungiau per main’ą visi VIP/ADMIN chat’e rašė už ką banas, man net įrodymų nereikėjo sulaukt, kad suprasčiau, jog tavo banas man - free. Bet aš iš pagarbos tau vistiek palaukiau tas 5 minutes ir užbaninau tave PO VEIKSMO, skirtingai nei tu ;D O kodėl šitas ban’as free, jau tau paaiškino Aivaras, Ses ir Bruno. Jei jau taip blokuojam, kur net nebuvo pasinaudota serverio klaidomis, buvo tik pasinaudota greitesniu išėjimu iš HP (ir tai čia jau kaip pasiseks, kartais, net neišeina slaptažodžio teisingai suvest : - D ir dar ilgiau užtrunki jungdamasis, nei laukdamas tas 30sec HP). Kodėl tada niekas neblokuoja kai pvž. nušoki nuo stogo ir sukrenti ant žemės 2-3 sekundes, bet, kad to sukritimo nebūtų parašai į chatą kažkokį simbolį ar dar kažką ir automatiškai nutrauki visas animacijas, juk čia irgi serverio klaidas išnaudoji, ne? Čia buvo tik pavyzdys, kad už betkokį š nėra baninama, tai atsigaukim ir nebepūliuokim, betkokiais atliktais “NUSIŽENGIMAIS”

  • Patinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 11 valandų, Dalton_Rose parašė:

Nesuprantu kodel vis dar buna tokiu nesamoniu kai nevisi žmones lygus kaikurie banai už tapati buna patvirtinti o kaikurie tiesiog atmesti. Pasidare labai įdomu kodel butent bwso 2 paskyra buvo užblokuota blogai? Gal del to nes savas?

https://forumas.rls.lt/topic/82918-juočkis/ - čia žaidėjas padare relogą suvartojęs "gyventi liko" būsenoje norėdamas išvengti mirties, čia viskas teisingai, tačiau Dramblys_Karatistas nebuvo gyventi liko būsenoje, todėl čia dvi skirtingas situacijas parašei xd 

 

Dabar Daltonai, už tai, kad išsigalvojai savo "klaidų išnaudojimą" VISIŠKAI nepasitardamas su PP komandą ir uždėjai baną, gavai įspėjimą. 

 

Šiaip ar taip, matau, kad kartojasi Vierch_Rajon situaciją, kada visi serverio žaidėjai darydavo ta pati, tačiau kai viena kartą užkliuvo, tada jau visiems užkliuvo, todėl tikriausiai, po šito papeikimo, toks "reloginimas" bus uždraustas xD 

 

  • Patinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 5 valandų, Justas_Ses parašė:

https://forumas.rls.lt/topic/82918-juočkis/ - čia žaidėjas padare relogą suvartojęs "gyventi liko" būsenoje norėdamas išvengti mirties, čia viskas teisingai, tačiau Dramblys_Karatistas nebuvo gyventi liko būsenoje, todėl čia dvi skirtingas situacijas parašei xd 

 

Dabar Daltonai, už tai, kad išsigalvojai savo "klaidų išnaudojimą" VISIŠKAI nepasitardamas su PP komandą ir uždėjai baną, gavai įspėjimą. 

 

Šiaip ar taip, matau, kad kartojasi Vierch_Rajon situaciją, kada visi serverio žaidėjai darydavo ta pati, tačiau kai viena kartą užkliuvo, tada jau visiems užkliuvo, todėl tikriausiai, po šito papeikimo, toks "reloginimas" bus uždraustas xD 

 

Vistiek laikausi ties tuo jog atsirades hp buni su 20hp o suvartojus ir padarius reloga buni vos ne full todel pagal mane tai klaidu išnaudojimas, o bws banino paskubetai manau nes kenkejiskai nieko nebaninau grubaus pažeidimo irgi nebuvo.

 

  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Šiam kartui Justas blokavimo nepatvirtino pagrįstai, tačiau suprantama, dėl ko kilo ši situacija - toks relog veiksmas kažin ar telpa į rėmus. Tikriausiai gerai, kad ši diskusija vyko, nes joje priėjome prie išvados, jog reikia diskutuoti apie naujas relog (ne)galimybių ribas, ką su komanda greitu metu ir padarysime. 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.