Jump to content

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Antonio_Ross

the dude

Recommended Posts

"aim uzlockino ant savo" - Iš asmeninės patirties kalbant, kad ir exit'o teritorijoj bėgiojant tarp kelių žmonių, buvę ir man pačiam, jog per išsiblaškymą pradedu šaudyt į savus, tikėtina, jog čia irgi tokia pati situacija.

 

"tada sove man kreivu" - Ilgai svarsčiau, tariausi, koki galimi variantai, mano atsakymas būtų toks: Daugeliui žinoma, jog The_Dude žaidžia su pastoviu 110 - 140 ping'o, nemanau, jog išskirtinis atvėjis buvo ir čia, o ping'as įtakoja tiek kulkų skriejimo kampą, tiek animacijas. Tuo labiau, Antonio šaudant į Dudę, Dudei žala gaunama ne iškarto, žalos gavimui yra delay'us (puikiai matosi susilėtinus vaizdo įrašą). Šiuo metu, kadangi nei hitreg'o nėra, nei TAB lentelėje matomo ping'o, Žaidėjas užblokuotas nebus. Sekantį kartą tokioj situacijoj norėčiau matyt TAB lentelę, kurioje puikiai matytųsi ping'as, nereiktų tiek delsti dėl sprendimo ir viskas vyktų daug sklandžiau.

  • Patinka 2
  • Cha Cha 4

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.