Jump to content
Gyveni užsienyje? Informacija tau! ×
Iki rugsėjo pabaigos vyksta Double XP ir algos, naujokų imigracijos akcijos! ×

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Chainsaw_Josh

Imigruoju Chainsaw_Josh

Recommended Posts

 1. Tavo Vardas_Pavardė RLS.LT serveryje: Chainsaw_Josh
 2. Keliais sakiniais papasakok apie save, prisistatyk (kuo vardu, kiek metų, iš kokio miesto, kuo domiesi, ką veiki laisvalaikiu: Esu Martynas iš Kauno, man yra 17 metų, laisvalaikį leidžiu prie kompiuterio ir lauke su draugais.
 3. Kada pradėjai žaisti šiame projekte? Kokie pirmi įspūdžiai? Kas patiko, o kas nelabai? Papasakok plačiau: Nuo šiandien, viskas labai patiko reikia priprasti prie visko.
 4. Kokia tavo SA-MP patirtis? Galbūt esi kažką pasiekęs kituose serveriuose? Papasakok: Neesu dar nieko pasiekęs kituose serveriuose.
 5. Iš kokio SA-MP projekto imigruoji?: *reklama.lt*.lt 
 6. Iš kur sužinojai apie serverį? Jeigu pakvietė draugas, koks jo vardas žaidime?: Googlej.
 7. Ar žinai, kad serveryje yra pasiekimų, misijų sistemos? Ką galėtum apie jas pasakyti?: Labai lengvas būdas gauti šiek tiek pinigų ir serverio patirties.
 8. Su kokiomis problemos jau teko žaidime susidurti? Papasakok plačiau, kaip jas išsprendei: Dar neteko susidurti su problemomis.
 9. Ką manai apie serverio žaidėjus? Ar bendruomenė draugiška? Ar maloniai priėmė į serverį?: Labai serverio bendruomenė draugiška visada padeda, atsako į klausimus, kai paklausiu.
 10. Galbūt jau išbandei kokius nors, su pakvietimu, ar be, serverio darbus? Kurie iš jų tau patiko, o kurie priešingai?: Dar kol kas nebandžiau.
 11. Ką dažniau tenka naudoti: nuomojamą transportą, ar Taksi? Kodėl šia paslauga naudojiesi dažniau?: Taksi, nes visada taksistai nuveža iš taško A į tašką B.
 12. Ar jau spėjai susidurti su kokiais nors sunkumais ir prašyti Administratorių pagalbos (/padmins)? Papasakok plačiau: Paklausiau kur išsilaikyti automobilio teisės.
 13. Ar teko kviesti kokį nors darbą su komanda /kviesti? Ar greitai buvo sureaguota ir atvykta į iškvietimą?: Taip, Taksi ir sureagavo gan greitai.
 14. Ką, tavo nuomone reikėtų keisti ar tobulinti, kad naujokams būtų lengviau įsitvirtinti mūsų projekte?: Manau nieko nereikia keisti viskas yra gerai.
 • Cha Cha 2
 • Pasimetęs(-usi) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Sveikas atvykęs! Kadangi pas mūsų dabar vyksta "Rudens imigracijos AKCIJA!" tu gavai:

 

 • 12 000 serverio patirties taškų!
 • 25 000 serverio valiutos!
 • 10 dienų VIP statuso galimybes!

 

Kol įsivažiuosi į žaidimą tau ko gero prireiks dar papildomų patirties taškų ir projekto valiutos, todėl kviečiu tave pasidalinti savo, kaip naujoko įspūdžiais temoje "Naujokams - Pirmi įspūdžiai!". Nuorodą pridedu apačioje.

 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.

Copyright © 2012-2021 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.