Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Ins_Sain

Peikiu Ineta_Tiesiog

Recommended Posts

1. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Ineta_Tiesiog
  2. Pažeidimo aprašymas: Taigi, VIPCAHTE buvo kaip ir nesusibendravimas su žmogumi. @Feat_ThompsonMes tiesiog susižodžiavome, na nebuvo keiksmažodžiu pas mane. Aš bandžiau be keiksmažodžiu na aišku @Feat_Thompsongavo įspėjimą nuo @Ineta_Tiesiog /VC Chate Feat tadą atsakė kad dar net nepradėjo. bet feat jau buvo pasakės keiksmažodiu negaliu sakyti kad /vc Chatas liejosi keiksmažodžiais pasakydavo vieną kitą. Tada aš /vc Chate be rašdamas tekstą, parašiau žody (BLET) už tai gavau mute. Bet kur yra teisungumas gerai jeigu aš esu baudžiamas už keiksmažodi? (BLET) O kad @Feat_Thompson Pasakė dar daugiau, arba toki kaip (OŽKAPYSI) Tai įveina kaip į keiksmažodi jisai nebuvo baudžiamas už keiksmažodžius. Dabar įkeliu visas žinutęs kur matosi jo keiksmažidžiai. Tada buvau užtildytas. @Ineta_Tiesiog Norėčiau gauti atitinkamūs įrodymus kur buvo pasakytas keiksmažodys ;)
  3. [23:04:58] {339900}> [VIP] Feat_Thompson(6): isspisgalvis kazkoks cia isiterpineja
  4. [23:08:35] {339900}> [VIP] Feat_Thompson(6): aina *keiksmai* padekit
  5. [23:10:34] {339900}> [VIP] Feat_Thompson(6): gerai dusk dvwam ketvirtas id
  6. [23:14:36] {D56565}[MUTE] Administratorius Ineta_Tiesiog užtildė Ins_Sain (60 min.) už [Keiksmažodžiai].
    [23:14:38] * Tu užtildytas!
  7. Pažeidimo įrodymai (foto/video):   https://imgur.com/a/YmbKkAG
  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Sveikas! Pradėsime nuo to, kad dažnai buvau AFK režime, tad Įžeidimų ir keiksmažodžių iš Feat'o pusės nemačiau, kadangi jus abudu PRISPAMINOT į Vip pokalbį.. Grįžusi ir pamačiusi, kur krypsta pokalbis įsiterpiau ir perspėjau, kad geruoju čia nesibaigs, tada pokalbis pasisuko kita linkme, Ramiai pabuvot kelias minutes, ir nuo to laiko iš Feat'o pusės žodžių kuriuos AŠ traktuočiau kaip keiksmažodžius ar įžeidinėjimus nebuvo. Na kadangi tu įrodymus įkėlei dėl savo nusižengimo, esmės kelti man, aš nematau, bet vis dėl to įkelsiu jei sugalvotum ištrinti :)

Sekmės! ;)

https://imgur.com/a/qmDjo1f

• Patinka 1
  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Taigi, atsidaryk smap, chatlog viskas matosi, tu nufotkinai tada kaip jis nesikeikia bet mano įrodymuose pasigrynžia, tas pats kaip įžeidymas, arba keiksmažodys. (OŽKAPYSIS) Tai gerai jeigų (OŽKAPYSIS) ne keiksmažodys tai, tada priena kaip prie įžeidimo. Nereikia Ineta ginti serverio senbuviu, nes ties tuo tu bandai ir taikytis ginti serverio senbuvi, jeigu reikės aš pateiksiu visa (CHATLOG) Administratoriu prižiurėtojuj. Ir tada nuspres. Manau taip būtu teisingiausia, taip aš savo kaltė pripažystu taip pasakiau keiksmažodI (BLET) ir žinau už kąč būvau nubaustas bet gerai kodėl turiu visa tai gauti vienas, jeigu pas Feat buvo keiksmažodžių. Tai pateikyte Ineta ta vieta kur buvo Feat perspėtas dėl keiksmažodžiu, ir tada kaip jis pasakė aš dar nepradėjau. Ir tada pradėjo keleta keiksmažodžiu rašyti. Nereikia gynti senbuvi serverio. Aš tiesiog noriu tesingumo kodėl turiu būti dėl to kaltas jeigu ir jis naudojo keiksmažodžius. Gal tuo metu nebuvai Online bet kaip ir buvai Online jis tai naudoj. Aš savo kaltė pripažystu, @Feat_Thompson Manau ir pripažink ir savo kalte, kad praspudai ir įšlindo keiksmažodžiai. Ir tada Feat dar net pats parašė  23:08:35] {339900}> [VIP] Feat_Thompson(6): aina *keiksmai* padekit..  

Redaguota . Redagavo Ins_Sain
  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Jeigu, tu pripažįsti kaltę, ir nubaustas buvai teisingai....ko mes čia susirinkom? Tavo papeikimas nelabai turi esmę, kadangi pažeidimas padarytas iš tavo pusės, ir kaip minėjau pusę chato nemačiau, nes buvau afk režime, bet serveryje buvo ir kitų administratorių, kurie taip pat mate VIP chata, ir kaip matai, nei vienas nenubaudė Feat'o... 

• Pasimetęs (-usi) 1

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Labas.

Dėl saugumo, peržiūrėjau ir savo lokalų chatlogą, nes situacija abejotina. Pats tuo metu dalyvavau discord pokalbyje, tai negalėjau užmatyt, tačiau bent on buvau.

Peržiūrėjau lokalų chatlog failą ir tikrai matosi žaidėjo Feat_Thompson pažeidimų, kurie buvo praleisti pro akis. Tuo metu Ineta /vc pokalbyje dalyvavo pati, tad labai keista, kad vienas buvo "pražiūrėtas", o kitas asmuo nubaustas. Vipchat užspaminimas ir AFK rėžimas tikrai neatrodo validu, kai administratorė tuo metu pati dalyvavo pokalbyje, tarp jos ir Feat'o cituotų žinučių, tiek laiko prasme, tiek žinučių kiekio, yra labai nedidelis ir telpa į vieną langą (parašė Ineta, po dviejų /vc žinučių Feat'o nusižengimas, po trijų žinučių vėl Inetos žinutė, o laiko tarpo skirtumas itin mažas). 

Nežinau ar tai įvyko dėl neapdairumo, ar tai buvo sąmoningai ignoruojamas vieno žmogaus pažeidimas, tačiau čia administratorė padarė klaidą ir nubausti turėjo būti abu žaidėjai, dėl ko ir buvo parašytas papeikimas. Aišku, jeigu tai buvo neapdairumas, tikiuosi, kad pakoregavus bausmes, kas yra planuose, būtų galima to išvengti ateityje ir pritaikyti bausmę tiesiog už konflikto kurstymą viešuose pokalbių languose, bet dabar turime tai, ką turime.

Dėl kitų administratorių, tai pažeidimo metu viena Ineta dalyvavo pokalbių lange bent iš IV lygio administratorių, tad apie kitus negaliu pakomentuoti. 

Administratorė įspėta.

• Patinka 5

Pasidalinti pranešimu

Pranešimo adresas

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.

Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.