Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Tadulis_Dunulis

Čytas Vacius_Zigmis

Recommended Posts

1. Pažeidėjo @Vardas_Pavardė: Vacius_Zigmis
2. Kaip buvo čytinama: Surakinau, o jis toliau sau lakstė
3. Įrodymai (būtina): 

 

  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 8 valandų, Tadulis_Dunulis parašė:

1. Pažeidėjo @Vardas_Pavardė: Vacius_Zigmis
2. Kaip buvo čytinama: Surakinau, o jis toliau sau lakstė
3. Įrodymai (būtina): 

 

Sveikas Yra Tikimybė, Kad Tai Galėjo Būti dėl interneto problemu, bet čia tiesiog akivaizdu, kad yra naudojamas cleo cheatas kuris leidžia asmeniui judėti su antrankiais.

 

 

 

 

 

 

Redaguota . Redagavo Moon_Devil
  • Dėkingas (-a) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

49 minutes ago, Vacius_Zigmis parašė:

Turiu keleta nuotrauku pasidares, kad nieko nekrauna, va irdm : https://imgur.com/a/Ur92kcv 

Jei tai tikrai dėl interneto manau nubausti tikrai turėtų, kadangi chat'e viską rodo ir tikrai turėjei matyt kai surakinau :) bet naudojaisi  Cheat-interneto klaidomis išvengdamas bausmės :)

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Kaip aš galejau naudotis cheat interneto klaidomis ? ar aš žinau koks bus tas interneto ryšys ? nubausti dar ? taip jau sedžiu 3h beliko apie 1h . Tai kad pats matai per mano darytas nuotraukas nerode kad tu esi surakines mane..

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 4 valandų, Moon_Devil parašė:

Sveikas Yra Tikimybė, Kad Tai Galėjo Būti dėl interneto problemu, bet čia tiesiog akivaizdu, kad yra naudojamas cleo cheatas kuris leidžia asmeniui judėti su antrankiais.

 

 

 

 

 

 

sorry, kad įsiterpiu, bet nebespank seni žmogui nekrovė nieko ir tiesiog neužkrovė dėl interneto problemų, kad jį surakino, man taip ankščiau būdavo. Tu pasižiūrėk kaip jis vaikšto, jeigu būtų cleo jis vaikščiotų normaliai ir rodytų, kad jis yra surakintas.

 

prieš 3 valandų, Tadulis_Dunulis parašė:

Jei tai tikrai dėl interneto manau nubausti tikrai turėtų, kadangi chat'e viską rodo ir tikrai turėjei matyt kai surakinau :) bet naudojaisi  Cheat-interneto klaidomis išvengdamas bausmės :)

koks dar cheat? kokia dar interneto klaida? žmogų ddosina arba jo labai prastas internetas ir ką jam daryt? jam vpš nieko nekrauna, net nerodo animacijos kad surakinai tipo, tuo metu kai tu jį surakinai, net nežinia koks jo pingas buvo. Kaip ir prieš tai rašiau čia tiesiog žmogų arba ddosino arba jo internetas jau labai prastas

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Žaidėjas nebus užblokuotas

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.