Jump to content
Gyveni užsienyje? Informacija tau! ×

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Eva_Moon

Imigruoju Eva_Moon

Recommended Posts

 1. Tavo Vardas_Pavardė RLS.LT serveryje: Eva_Moon
 2. Keliais sakiniais papasakok apie save, prisistatyk (kuo vardu, kiek metų, iš kokio miesto, kuo domiesi, ką veiki laisvalaikiu: Esu Eva, studijuoju Kauno Technologijų Universitete, esu 20eries metų. Laisvalaikiu laiką praleidžiu prie kompiuterio arba būnu su draugemis, draugais lauke. Kažkada domėjausi futbolu, tačiau neužkabino.
 3. Kada pradėjai žaisti šiame projekte? Kokie pirmi įspūdžiai? Kas patiko, o kas nelabai? Papasakok plačiau: Šiame serveryje pradėjau žaisti šiandien, 10.11. Pirmieji įspūdžiai gan geri, tačiau sunku buvo išlaikyti vairuotojo pažymėjimą, tačiau smagu, kad administratoriai aktyvūs ir padėjo.
 4. Kokia tavo SA-MP patirtis? Galbūt esi kažką pasiekęs kituose serveriuose? Papasakok: Šį žaidimą pradėjau žaisti gan nesenai, prieš du mėnesius, tad pradėjau žaisti kitame projekte, ir čia yra mano antrasis projektas kažkada išbandomas, kadangi praeitas nebebuvo man įdomus.
 5. Iš kokio SA-MP projekto imigruoji?: Imigruoju iš *reklama.lt*.lt projekto.
 6. Iš kur sužinojai apie serverį? Jeigu pakvietė draugas, koks jo vardas žaidime?: Apie šį serverį sužinojau iš kito žaidėjo kuris žaidė projekte iš kurio imigruoju, tačiau taip ir nepasakė, koks buvo jo slapyvardis.
 7. Ar žinai, kad serveryje yra pasiekimų, misijų sistemos? Ką galėtum apie jas pasakyti?: Taip, iš pradžių nežinojau, bet kai išlaikiau teises davė pasiekimą ir tuomet pamačiau, kad yra.
 8. Su kokiomis problemos jau teko žaidime susidurti? Papasakok plačiau, kaip jas išsprendei: Per /padmins paklausiau, ar buvo kokia AFK zona, kur įsigyti dviračius ar tr. priemones, kadangi nežinojau dar nieko. Administratoriai greitai sureagavo ir atsakė (Lee_Pri ir Pijukaz_Ltu lyg ir). Ačiū jiems.
 9. Ką manai apie serverio žaidėjus? Ar bendruomenė draugiška? Ar maloniai priėmė į serverį?: Dar nei su vienu nebendravau išskyrus ankščiau paminėtus du administratorius, šie atrodo gan malonūs, tačiau nieko kolkas negaliu pasakyti apie kitą bendruomenės dalį.
 10. Galbūt jau išbandei kokius nors, su pakvietimu, ar be, serverio darbus? Kurie iš jų tau patiko, o kurie priešingai?: Ne, kolkas dar neišbandžiau nei vieno, tačiau teks išbandyti.
 11. Ką dažniau tenka naudoti: nuomojamą transportą, ar Taksi? Kodėl šia paslauga naudojiesi dažniau?: Nei vienu dar teko naudotis, tačiau vienas taksistas pasisiūlė pavežėti, bet kadangi man nereikėjo - atsisakiau.
 12. Ar jau spėjai susidurti su kokiais nors sunkumais ir prašyti Administratorių pagalbos (/padmins)? Papasakok plačiau: Taip, kaip ir minėjau 8 punkte, teko klausti, ar serveryje yra kokia AFK zona ar pnš., ir kur įsigyti dviračius, tr. priemones.
 13. Ar teko kviesti kokį nors darbą su komanda /kviesti? Ar greitai buvo sureaguota ir atvykta į iškvietimą?: Dar neteko, tačiau kai reiks - išbandysiu.
 14. Ką, tavo nuomone reikėtų keisti ar tobulinti, kad naujokams būtų lengviau įsitvirtinti mūsų projekte?: Kolkas dar nieko neradau, ką reiktų pakeisti ar patobulinti, nebent tai būtų /pasiekimai aprašymai, galbūt parašyti kaip juos reikia atlikti, kadangi buvo sunku atlikti fejerverkų uždėgimo pasiekimą (net nežinojau komandos kai pamačiau pasiekimą).
 • Cha Cha 1
 • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.

Copyright © 2012-2021 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.