Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Vierch_Rajon

Simas_Rexxas Season:2 Episode:1

Recommended Posts

palaikau šį judėjimą, aš jums jau sakiau iš pat pradžių, kad čia blogas pasirinkimas buvo!!!!!

  • Patinka 3

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

pl kas tas simas? :DDDD, ce jis tipo dp? ;DDD. As D0nta dazniau srw matau nei gerbiamaji Sima_Rexxa

 

Redaguota . Redagavo Brues_Gothici
  • Cha Cha 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

https://prnt.sc/1wjbwz7
Sveiki, dėl neaktyvumo prisidėsiu ir aš. Būtų gerai jeigu DPi pradėtų žiūrėti rimčiau į darbą projekte.
kibirų kontora 

DAR SITA PAAISKINKIT NZN AR JUS IRASET AR KAS :DD
https://prnt.sc/1wjgajh

Redaguota . Redagavo Martynas_Zzm

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Prtariu visų nuomonei, Rexx'ą max 5-6 kartus esu matęs nuo pareigų gavimo (~1 mėnėsis). Šiuo metu atrodo, kad turim tik Bws'ą direktorių prižiūrėtoją, nes tik jis atlieka DP pareigas taip, kaip reikia ir iš žaidėjų pusės nusiskundimų dėl jo nėra kiek aš pastebėjau. 

Kyla klausimas tada: kam reikia dviejų DP, jeigu vienas asmuo dirba už abudu? Mano nuomone turėjo laiko įrodyti visiems, jog gali pasikeisti, bet dabar šaukštai po pietų. Todėl manau, jog Bws'as ir vienas puikiai susitvarkys, na ir galbūt išsirinks labiau motyvuotą kolegą, kuris padės jam pačiam, nes ir pats kartais neatrašo po kelias dienas, bet tai suprantama, nes užkrautas visas darbais yra sunku tinkamai ir greitai dirbti. Tai tiek.

  • Patinka 2
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

pasisakysiu trumpai, nes jau vistiek keliama viešai, o ir patį užkniso žiūrėt iš šono, px kad komandos narys irgi esu, bet absurdas :dd

 

skųstis galima kiek norim, but let's be real here:

 

Egio 1 papeikimas - neatsakingai renkami direktoriai, žaidimas su blistais - tipo jo, priimtas kabutėse 

Egio 2 papeikimas - melavimas, įžeidimai, pastebėta, kad negavo įsp už pirmą papeikimą - gautas 1,5/3 už 4 atskirus ir rimtus pažeidimus kurie visi individualiai verti įspėjimo 

Egio 3 papeikimas - netinkami sprendimai, BTT nežinojimas - pabėdavojimas kaip neskirta pakankamai laiko, įspėjimų už klaidas nėra 

 

dabar aktyvumas valandos į mėnesį nesiekia ir dirba vienas Bws ilgą laiką, dėl ko rašiau ne kartą klaust ką daro ir ar bus veiksmai, jau lyg antras mėnesis kaip nieko. 

 

šiais laikais, kad komandos narys būtų nušalintas, turėtų pusę serverio prafreebanint, nes nieko neveikimo neužtenka, arba į serverį visiškai nesijungti kokius 2 mėnesius, tad su tuo susitaikykim ir grįžkime į kasdienius gyvenimus, draugai, komandos narių papeikimai nieko nereiškia :--) anksčiau toks dp mėnesio neišbūtų, bent su reikalavimais kokius man pvz keldavo ar už ką aš būdavau baudžiamas

 

papeikimas atmestas, pabandykite kitais metais

  • Patinka 9
  • Dėkingas (-a) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Atu bent supranti kur papuolei? @Simas_Rexxas čia geruoju  Tau nesbaiks acakau uz bazara, danty dodu

Redaguota . Redagavo Armis_Elegy
  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Labas, smagu, kad vis dar žmonės prisimena jog egzistuoju ir jog vis dar užimu pareigas šiame projekte.

Nenoriu išsiplėsti ir kartoti jūsų visų paminėtus faktus bei realius įrodymus, jog šiame projekte nebedirbu visiškai bei realios naudos jam nesuteikiu jau kurį laiko tarpą. Taip, tai tiesa, prasidėjus naujam gyvenimo etapui galvojau jog sugebėsiu viską susiderint, liks pakankamai laiko jog sugebėčiau tinkamai atlikti pareigas projekte, tačiau taip nesigavo. Dauguma to yra mano asmeninė kaltė, apsileidimas bei motyvacijos trūkumas, nejaučiu to savotiško "hype", kad galėčiau vykdyti įvairius darbus, nors tikslų tam turėjau, bet visa tai ir liko tik tikslais.

Neraginu kritikuoti to pačio @Džioraldas_Golden, kuris ilgą laiką tempė bei tikėjosi, jog sugebėsiu grįžti į senas vėžes, tačiau teko nuvilti ir jį. Greičiausiai pareigas vis dar užėmiau dėl to jog pagrindinė administracija turi begalę kitų svarbių dalykų, kuriuos reikia nuveikti kuo greičiau.

Atsiprašau, visų, dėl liūdnos pabaigos einant direktorių prižiūrėtojų pareigas, labai dėkoju Bws jog tūkstantį kartų sugebėjo ištempti mano šikną, Džioraldui bei Andriui už pasitikėjimą suteikiant šias pareigas, kad ir kokios jos reziume gavosi. Visai likusiai komandos daliai, kurie yra linkę nuveikti daug daugiau nei aš šiuo metu sugebėčiau. 

Linkiu visokeriopos sėkmės visiems šį projektą aktyviai palaikantiems žaidėjams, be jūsų nebūtų to, ką šis projektas sugebėjo pasiekti.

Bella ciao. 🕵️‍♂️

 

  • Patinka 3

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.