Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Luciano_Pavarotti

Bws_Nivalit

Recommended Posts

  1. Peikiamo komandos nario Vardas_Pavardė?:Bws_Nivalit
  2. Peikiamo komandos nario pareigos?: DP
  3. Komandos nario nusižengimo paaiškinimas?: Buvau išmestas iš Taxi, Parašius papeikimą Direktorei, Bws_Nivalit papeikimą atmetė nors ji neturėjo konkrečių įrodymų įrodančių dėl ko mane išmetė išsigalvodama istorijų ir pasikviesdama draugelių kad už ją čia stovėtų ir burtų apie mane nesamones ir šiaip visi ten jai lenda į šikn" bet neesmė. Papraščiausiai mane išmetė kad priimtų draugelį į darbą ir galvojo jog aš nieko nedarysiu bet gavo ablomą. O šitas DP neturėjo kiaušų jos nubausti tokie reikaliukai. Bando mazintis visiškai iš oro be konkrečių ĮRODYMŲ! Tikiuosi šitie du veikėjai bus išmesti iš Direktoriaus ir DP pareigų.
  4. Įrodymai, patvirtinantys komandos nario nusižengimą?: 
  • Cha Cha 1
  • Pasimetęs (-usi) 1
  • Nepatinka 5

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

:D

  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Aklas, ar kas negerai? Yra parašytas jau vienas papeikimas už šią situaciją, jei turi kuo papildyt - rašyk ten.

 

Redaguota . Redagavo Nojus_Shadow
  • Dėkingas (-a) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 5 valandų, Nojus_Shadow parašė:

Aklas, ar kas negerai? Yra parašytas jau vienas papeikimas už šią situaciją, jei turi kuo papildyt - rašyk ten.

 

Tai tegul ikelia pilna foto ir laiką parodo kada sitas buvo parasytai ir kada papeikimas buvo parasytas + sita parasiau kai mane Martynas_Zzm nusove bet kažkodėl pilnos fotkės neįkėlė nes plb bijo. Tad tu čia vpš nepričiom ir nekelk vėl nieko neįrodančių įrodymų.

  • Cha Cha 3
  • Nepatinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

32 minutes ago, Martynas_Zzm parašė:

https://imgur.com/CEDMvWI 
 

nu ok, imesk hitreg @Lukas_Monstrman liudininkas gal pabutai buvai kartu kai buvome apsaudyti. nebesistenk, papeikimas atmestas
kibiru kontora konkreti

Kas atmesta :D vpš čia nepričiom rašai aš tau dar kartą sakau šita tema apie vieną o čia vpš apie kitką rašai neištrauksi gi jos šiknos pamatysi.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

18 minutes ago, Luciano_Pavarotti parašė:

Kas atmesta :D vpš čia nepričiom rašai aš tau dar kartą sakau šita tema apie vieną o čia vpš apie kitką rašai neištrauksi gi jos šiknos pamatysi.

neberašyk murziau

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Gerai, kadangi situacija jau darosi neadekvačiai juokinga - pabandysiu kuo detaliau, konkrečiau ir kaip įmanoma ponui aiškiau atsakyt į viską. Visų pirma.. Kai tu prisijungei tu nebuvai išmestas iš darbo.. Tu vis dar buvai taksistas KAS NET KONKREČIAI MATOSI PATEIKTUOSE ĮRODYMUOSE, jau vien šioje vietoje susimovei bemeluodamas. Visų antra.. Prisikviesdama draugelių? Kokių?? Vienintelį žmogų, kaip visos situacijos liudininką paminėjau Rimis_Kent, bet ir tai ne pati susigalvojau, kad jis matė, o tai - taip pat akivaizdžiai matosi įrodymuose. Ne aš čia kompanijos prisikviečiau, bet, ehhhem, neesmė. Trečia. Išmečiau tave, kad priimčiau kažkokį paslaptingą draugelį vietoj tavęs.. Jo, galimai tą Spurga_Karamele vietoj tavęs turėjau priimt, dėl to ir nužudei mus.. Verta paminėt tikriausiai, kad šitas žaidėjas net nepateko į TAXI gretas ir vietų naujiems "draugeliams" aš turėjau ir neišmetus tavęs, bet kaip ir sakiau - neesmė čia tikriausiai, ar ne? Ketvirta.. "Nuo kada direktoriams nereikia darytis įrodymų už ką išmeta darbuotoją?" Kiekvienas betkokiai firmai atstovaujantis direktorius renkasi kaip išlaikyti stabilų, draugišką ir aktyvų kolektyvą. Darbuotojų nusiskundimai, atrankų trugdymai, valdžios bei bendradarbių visiškas negerbimas.. Visa tai kiekvienoje normalioje firmoje nėra toleruotini veiksmai. Taip pat - įrodymai YRA. Galėjau ir daug daugiau jų pasidaryt, kad galėčiau čia visą nuotraukų albumą tau sukelt (nes akivaizdžiai tu šito nori) tačiau kaip ir minėjau seniau - vykdžiau atranką, komunikavau su kitais žaidėjais todėl atsiprašau, kad stebėjimas ir savo pačios nugaros saugojimas nuo savo pačios darbuotojų man tuo tarpu nebuvo prioritetas (nors tai ir neturėtų būti.. bet whateva whateva kaip pasakysi, ponas) Taip kad, nebedaryk čia nemokamo cirko, nes dabar viskas ką atsakysi tai bus tiesiog įžeidinėjimai arba "PATEIK KONKREČIUS ĮRODYMUS" ką aš jau pateikiau. Nebesidraskyk tiek ir nebegadink nervų sau, o ir mums laiko negaišink.. Sėkmės tau visur kur!

  • Patinka 4
  • Pasimetęs (-usi) 1
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

 

prieš 1 valandą, Lee_Pri parašė:

Gerai, kadangi situacija jau darosi neadekvačiai juokinga - pabandysiu kuo detaliau, konkrečiau ir kaip įmanoma ponui aiškiau atsakyt į viską. Visų pirma.. Kai tu prisijungei tu nebuvai išmestas iš darbo.. Tu vis dar buvai taksistas KAS NET KONKREČIAI MATOSI PATEIKTUOSE ĮRODYMUOSE, jau vien šioje vietoje susimovei bemeluodamas. Visų antra.. Prisikviesdama draugelių? Kokių?? Vienintelį žmogų, kaip visos situacijos liudininką paminėjau Rimis_Kent, bet ir tai ne pati susigalvojau, kad jis matė, o tai - taip pat akivaizdžiai matosi įrodymuose. Ne aš čia kompanijos prisikviečiau, bet, ehhhem, neesmė. Trečia. Išmečiau tave, kad priimčiau kažkokį paslaptingą draugelį vietoj tavęs.. Jo, galimai tą Spurga_Karamele vietoj tavęs turėjau priimt, dėl to ir nužudei mus.. Verta paminėt tikriausiai, kad šitas žaidėjas net nepateko į TAXI gretas ir vietų naujiems "draugeliams" aš turėjau ir neišmetus tavęs, bet kaip ir sakiau - neesmė čia tikriausiai, ar ne? Ketvirta.. "Nuo kada direktoriams nereikia darytis įrodymų už ką išmeta darbuotoją?" Kiekvienas betkokiai firmai atstovaujantis direktorius renkasi kaip išlaikyti stabilų, draugišką ir aktyvų kolektyvą. Darbuotojų nusiskundimai, atrankų trugdymai, valdžios bei bendradarbių visiškas negerbimas.. Visa tai kiekvienoje normalioje firmoje nėra toleruotini veiksmai. Taip pat - įrodymai YRA. Galėjau ir daug daugiau jų pasidaryt, kad galėčiau čia visą nuotraukų albumą tau sukelt (nes akivaizdžiai tu šito nori) tačiau kaip ir minėjau seniau - vykdžiau atranką, komunikavau su kitais žaidėjais todėl atsiprašau, kad stebėjimas ir savo pačios nugaros saugojimas nuo savo pačios darbuotojų man tuo tarpu nebuvo prioritetas (nors tai ir neturėtų būti.. bet whateva whateva kaip pasakysi, ponas) Taip kad, nebedaryk čia nemokamo cirko, nes dabar viskas ką atsakysi tai bus tiesiog įžeidinėjimai arba "PATEIK KONKREČIUS ĮRODYMUS" ką aš jau pateikiau. Nebesidraskyk tiek ir nebegadink nervų sau, o ir mums laiko negaišink.. Sėkmės tau visur kur!

Hello.

Kadangi kaip matau esu minimas kaip įvykio liudininkas [ kas ir taip matosi pateiktuose įrodymuose ]  tai manau turiu ir aš šiokią tokią teisę pasisakyti.

 

Ponaitis Luciano jau nuo pat savo pirmųjų darbo dienos taksistų firmoje pradėjo išsikalinėti tiek iš valdžios tiek iš firmoje dirbančių darbuotojų. be paaiškinamos priežasties nors buvo jo klausiama n kartų kodėl jis taip daro? Iš jo pusės kaip atsakymai buvo girdimi necenzūriniai žodžiai.

 

Pereikim prie pačio įvykio

 

Viskas prasidėjo nuo to kai mano aukščiau paminėtas "Ponaitis"  vykstant atrankai visiškai be priežasties pasiėmė vieną iš Taksi firmos darbinių automobilių "cabbie" ir tiesiog pirmyn atgal trankėsi į Taksi firmos bazę juosiančią gyvatvorę [ jeigu galima taip pavadinti ] kol sprogo mano aukščiau minėta jo turėta darbinė transporto priemonė, ko pasėkoje nuo sprogimo bangos  gyventi liko būsenoje [ kaip matoma įrodymuose ] liko Taksi firmos direktorė bei tuo metu apklausiama žaidėja ir tokiu būdų buvo sutrukdyta firmos direktorei toliau sklandžiai vykdyti atranką bet to "ponaičiui" neužteko jis tada  tiesiog prie abiejų priėjo ir jas pribaigė . Po Taksi firmos direktorės pabuvojimo ligoninėje Luciano buvo paklaustas  " kokio šūdo jis taip elgiasi ? " Ir kaip minėjau aukščiau ir į šį klausimą buvo atsakyta necenzūrinių žodžių lavina taip įžeisdamas Taksi firmos direktorės garbę bei  orumą, todėl manau kad šios bei mano aukščiau nurodytos priežasties pakako kad Luciano būtų išmestas iš darbo dėl Valdžios bei darbuotojų negerbimo.

 

P.S Įrodymų nebus nes niekas nežinojo kad Luciano sukels tokią pavadinkim "tragikomedišką" situaciją.

Jis pats puikiai žino kad elgėsi šūdinai ir liko už tai nubaustas ir dabar ieško kaltųju už savo padarytas nuodemes

 

Redaguota . Redagavo Ernis_Akmenrah
Parašiau iš kito forumo bet tai esmės visiškai nekeičia
  • Patinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.