Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Romce_Trajakas

Peikiu Bws_Nivalit

Recommended Posts

  1. Peikiamo komandos nario Vardas_Pavardė?: @Bws_Nivalit
  2. Peikiamo komandos nario pareigos?: DP
  3. Komandos nario nusižengimo paaiškinimas?: Be jokios priežasties nušalino nuo CN pavaduotojo pareigų.
  4. Įrodymai, patvirtinantys komandos nario nusižengimą?: -

 

  • Patinka 5
  • Nepatinka 9

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Tai dar ir be priežasties į blist'us įrašiau, Popkornų eit pirkt ar jau susivokei?

 

  • Patinka 5

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Dabar, Bws_Nivalit parašė:

Tai dar ir be priežasties į blist'us įrašiau, Popkornų eit pirkt ar jau susivokei?

 

Eik pirkt popcornu na 

Redaguota . Redagavo Romce_Trajakas

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

4 minutes ago, Bws_Nivalit parašė:

Tai dar ir be priežasties į blist'us įrašiau, Popkornų eit pirkt ar jau susivokei?

 

Man dabar iškilo toks klausimas. Kaip Romce turėjo žinot, kad ten buginti ginklai? Taigi, ne jis bugino, o jam tiesiog davė

  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

6 minutes ago, Romce_Trajakas parašė:

Eik pirkt popcornu na 

Labas vakaras, tauta. "o del dgl tai hokagas dave bbz paprasiau sake suveiks", ką reiškia suveiks? Iš Triad'ų seifo paims ir tau paduos ar, kad iš ginklinės nupirks 50 štukų, nes milijonierius yra, taip įsivaizdavai? Ar tiesiog žinojai, kad juos pribugins ir tu still ramus būsi? Ginklus pribugino Juoda_Odis, juos perdavė Hokagui, Hokagas perdavė Romcei. Ginklų gavai tiek, kad net sugebėjai į minusą nueit ;D Nes deagle'o buvo apie 50 kavalkų, čj iš bagažinės ištraukė, ne?

 

7 minutes ago, Black_Tomy parašė:

Man dabar iškilo toks klausimas. Kaip Romce turėjo žinot, kad ten buginti ginklai? Taigi, ne jis bugino, o jam tiesiog davė

Kodėl protingi žmonės, vardais neminėsim sugeba parašyt - /sms Bws imesk dgl seni nes wps zopa, o Romce gali tik per aplinkui viską apeit ir žinodamas, kad tai buginti ginklai juos vistiek pasisavint?

 

Adminus šalindavo, už tai, kad iš A51 dėžės ginklus duodavo mafijozams, kodėl aš negaliu nušalint Romces, kai jis tikrai žinojo, kad ginklai tikrai tūkstančiais legaliai nevaikšto per žaidėjus?

  • Patinka 7
  • Cha Cha 1
  • Nepatinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

2 minutes ago, Bws_Nivalit parašė:

Kodėl protingi žmonės, vardais neminėsim sugeba parašyt - /sms Bws imesk dgl seni nes wps zopa, o Romce gali tik per aplinkui viską apeit ir žinodamas, kad tai buginti ginklai juos vistiek pasisavint?

 

Adminus šalindavo, už tai, kad iš A51 dėžės ginklus duodavo mafijozams, kodėl aš negaliu nušalint Romces, kai jis tikrai žinojo, kad ginklai tikrai tūkstančiais legaliai nevaikšto per žaidėjus?

Ką žn iš kur čia ištraukiai, kad Romce tipo žinojo, kad ginklai nebuginti, bet pats su Romce tuo metu buvau discorde ir galvojom iš kur tas deaglas galėjo pas ji atsirasti, jis nežinojo iš kur.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

5 minutes ago, Black_Tomy parašė:

Ką žn iš kur čia ištraukiai, kad Romce tipo žinojo, kad ginklai nebuginti, bet pats su Romce tuo metu buvau discorde ir galvojom iš kur tas deaglas galėjo pas ji atsirasti, jis nežinojo iš kur.

Kodėl protingi žmonės, vardais neminėsim sugeba parašyt - /sms Bws imesk dgl seni nes wps zopa, o Romce gali tik per aplinkui viską apeit ir žinodamas, kad tai buginti ginklai juos vistiek pasisavint?

  • Patinka 11

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Sprendimas priimtas teisingas, neginčijamas ir kiek keista, kaip pats pavaduotojas šitoje situacijoje esą nežino, iš kur spontaniškai gaunami tokie kiekiai ginklų :) 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.