Jump to content

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Henry_Evans

Samperis_Dry

Recommended Posts

ANKETA:

 

  1. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Samperis_Dry
  2. Pažeidimo aprašymas: Labas vakaras, vakar su Triad's mafija prisidirbom Ruletės event'e nužudydami gerbemajį "BIJAU VEIXMO ACIJUNGEM IR SAUNAM BAN" Samperis_Dry (EVENT VEDĖJĄ). Šis asmuo užpildė anketą į Renginių grubius sąrašus ir vietoje to, kad skirtu bausmę visiem vienodai, skyrė visiem skirtingai nors buvo padaryta vienodai žalos. Kentuks_Papajuks buvo JAIL'inamas 60minučių, Jackas_Brigada ir Aš buvome užblokuoti 6 valandoms o Arijus_Javainis ir Lauris_Game išlipo sausi (apart blist). 
  3. Pažeidimo įrodymai (foto/video):

BLIST LENTELĖ -  https://imgur.com/K2m4Ev1  https://forumas.rls.lt/topic/82979-rengini%C5%B3-juodasis-s%C4%85ra%C5%A1as/

VVP - Imgur: The magic of the Internet

Redaguota . Redagavo Henry_Evans
  • Patinka 3
  • Cha Cha 1
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Sveikas, visų pirma darant eventą išvis nesitikėjau tokio posūkio, kad keli žaidėjai masiškai sukils ir iššaudys visus dalyvius. Nebuvau tam pasiruošęs, vos atsiradęs ligoninėj bandžiau suspėt jus visus nubaust, spėjau užgaudyt Kentuką ir jį jailinau, negalvodamas, kad už tokio mąsto trukdymą galiu pritaikyt ir grubaus trukdymo bausmę. Kitų nespėjau nubaust lygiai kaip Kentuko, nes iškarto atsijungėt. Jeigu nebūtumėt atsijungę, tikrai bausmė visiems būtų vienoda. Kentuko neblokavau, nes vėl kiltų pykčiai, kad baudžiamas antrą kartą už tą patį. Kalbat toliau apie sausą Laurio ir Arijaus išlipimą, tai jo nėra, tiesiog jų šiandien nemačiau prisijungusių serveryje, todėl užblokuoti ir negalėjau.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Abu žaidėjai atblokuoti ir visiems bus pritaikyta ta pati bausmė kaip ir Kentukui, tik šiam kartui, kadangi Samperis paskubėjo ir nenubaudė griežtesne bausmė, kokia jums ir priklausė.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.