Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Ray_Allen

Prosta_Jonce

Recommended Posts

  1. Peikiamo komandos nario Vardas_Pavardė?: @Prosta_Jonce
  2. Peikiamo komandos nario pareigos?: PP
  3. Komandos nario nusižengimo paaiškinimas?: Patvirtino baną ; - D
  4. Įrodymai, patvirtinantys komandos nario nusižengimą?: 

 

Pirma. cyt julius - CHEAT atvejai - RLS.lt forumas

1., Kaip ir papeikime jau sakiau. Fotkinau mašinas, buvau ore, pareigūnas atvažiavo ir uždėjo bėgą. Sukinėjausi visomis pusėmis ir fotkinau mašinas. - Imgur: The magic of the Internet. Nusileidau, pasipriešinau teisėsaugai, nušoviau pareigūną. Ar aš kaltas, kad kareivis žioplys ir nesugebėjo net iš vietos pajudėt, kai šaudžiau? :dd Tipo aš turėjau nusileist prie kareivio, leist surakint? FAKTAS, kad jei ir nebūčiau skraidęs su smcm, turėjau daug galimybių bėgti, šaudyti pareigūną. Dabar jis turėjo puikią progą užsidėt skydą, pasiimt ginklą į rankas, šaudyt, pasikviest pagalbos ir pnš. 

2. Žmogus net nesugebėjo PAARGUMENTUOTI savo pasirinkimo užblokuoti. Įdomu, kokia tavo nuomonė, Jonce, kokie tavo argumentai, ar išvis supratai, kas tame video ? ; - D

 

 

Antra. Peikiu Samperi - Administratorių papeikimai - RLS.lt forumas.

Gavau šaudykloj mute už įžeidimus, kai įžeidžiau pareigūną. Samperiui buvo parašytas papeikimas. Keli žmonės parašė jam, kad negalima mutinti. Jis ne PATS susiprato, kad negalima mutinti, bet PAPEIKIMAS, jam liepė mane atmutinti. Joncės žodžiai - Administratorius perspėjimas žodiniu įspėjimus. Administratorius supratęs, jog šiuo metu neturėjo būti naudojama (/mute) komanda atitildė žaidėją, todėl bausti įspėjimu būtų nelogiška. Praėjo 7minutės po užtildymo. Samperis nei atsiprašė, nei kas pasiūlė kompensacijos. Tokie dalykai, iš tokio patyrusio žaidėjo netūrėtų darytis, tuo labiau, kad ne pirma diena IV lvl administratoriaus pareigose. Taigi, net LABAI LOGIŠKA būtų skirti Samperiui įspėjimą, kad kitą kart būtų pamoka pasiskaityti taisykles. 

 

 

Trečia. Būtų smagu išgirsti nuomonę dėl skandalingųjų Samperio ,,aim" video. Visi iškėlė šitą dalyką į viršų, bet tavo nuomonės niekur nebuvo, tad gal galėtum išreikšti savo nuomonę apie tuos video, ar buvo naudojama neleistina programa ar ne? 

 

 

 

  • Patinka 13
  • Dėkingas (-a) 1
  • Liūdnas (-a) 2
  • Nepatinka 3

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

11 minutes ago, Ray_Allen parašė:

2. Žmogus net nesugebėjo PAARGUMENTUOTI savo pasirinkimo užblokuoti. Įdomu, kokia tavo nuomonė, Jonce, kokie tavo argumentai, ar išvis supratai, kas tame video ? ; - D

Pradėkim nuo to, jog žaidėjas šiuo metu Julius prasinešė, jog naudos „smcm“ ir čia visiškai gerai, už tokį dalyką žaidėjas nebūtų buvęs baudžiamas, nes prasinešė, jog nekiltų jokių nesklandumų. Tačiau, kodėl teisėsaugos atstovas stabdė žaidėją ir uždėjo bėglio režimą, jis nuskrido ant pastato stogo ir nušovė teisėsaugos darbuotoją? Niekas nieko nesako, žaidėjas fotografavo modifikacijas ir viskas yra tvarkoje, tačiau, kai žaidėjas ignoravo teisėsaugos stabdymą ir nuskridęs aukščiau ant pastato nušovė jį. Nuskridęs ant pastato, Julius įgavo pranašumą prieš teisėsaugos darbuotoja, todėl žaidėjas ir buvo nubaustas. Sprendimas priimtas ne manęs vieno, nes kaip ir žinote, esu naujas Jūsų Projekte, todėl kiekvienam skundui/papeikimus klausiu kitų PP nuomonės, kaip būtų geriau pasielgti vienoje ar kitoje situacijoje. Juliaus žodžiai „Tai gal, palei tave, turėjau nusileisti prie Dovio - Lados, leist,kad surakintų kai aš su 150star? :D“ Julius neturėjo nusileisti? Žaidėjas turėjo įtarimo lygi, teisėsaugininkas privažiavęs jį stabdė, tačiau, Julius pasirinko lengvesnį variantą nuskrido ant pastato stogo ir pareigūną nušovė.

27 minutes ago, Ray_Allen parašė:

Jis ne PATS susiprato, kad negalima mutinti, bet PAPEIKIMAS,

Mes nesame robotai, todėl normalu, jog mes darome klaidų, kaip šiuo metu klaidą padarė Nedas. Žaidėjas gavęs papeikimą suprato, jog padarė nusižengimą ir grįžęs į žaidimą atitildė Tave. Taip, praėjo 7 minutės, kol žaidėjas susiprato (pamatė gautą papeikimą) ir tik tada atmutino, taip, Administratorius turėjo kuo greičiau atitildyti Tave, bet kaip ir rašiau pradžioje, mes nesame robotai, todėl normalu, jog darome klaidų, o svarbiausia, jog iš tų klaidų mokomės.

30 minutes ago, Ray_Allen parašė:

Taigi, net LABAI LOGIŠKA būtų skirti Samperiui įspėjimą, kad kitą kart būtų pamoka pasiskaityti taisykles. 

"Sprendimas priimtas ne manęs vieno, nes kaip ir žinote, esu naujas Jūsų Projekte, todėl kiekvienam skundui/papeikimus klausiu kitų PP nuomonės, kaip būtų geriau pasielgti vienoje ar kitoje situacijoje" Kaip ir bebūtų, ne Tu, ne paprastas serverio žaidėjas, o Projekto Priežiūros nariai sprendžia ar administratorius bus baudžiamas ar ne. Nedas yra aktyvus serverio žaidėjas, aktyviai blokuoja žaidėjus, kurie pažeidinėja serverio taisykles, bet niekas to nemato? Kodėl niekas nerašo pagyrimo, kai administratorius gerai atlieka savo darbą? Bet kai administratorius nusižengia, iškart rašomas papeikimas ir reikalaujamą jį nubausti, kodėl? 

 

 

  • Patinka 10
  • Cha Cha 1
  • Nepatinka 5

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Pasisakysiu dėl Black Tomy situacijos. Mano manymu blokavimas yra bereikalingas ir atsižvelgta turbūt į tai, kad jis 4 lygio administratorius ir pasakė, kad tai darė specialiai. Buvo pateiktas ne vienas įrodymas IŠ MŪSŲ pusės kai šaudant į duris tokioje masėje ne visada kompiuteris taip viską užkraus ir kiti gaus kickus, wtf cia rls sistemos gaudo;dd žmogui užlagino einant į vidu kur 20 žmonių masę ir dar visi šaudo be perstojo į duris;dd norėčiau pamatyt tikslius argumentus, kad tai tikrai darė specialiai, o ne buvo kompiuterio problema. 

 

Taip pat viename įraše Samperis akivaizdžiai pasigauna su aim'u, kai įėjus žmogui į vidų greit taikinukus perclockina ant žaidėjo nuo sienos;ddd Moltenas apie tai pasakė, bet atsakymo į tai nematau, tai va priminsiu dar kartą. Ar čia prižiūrėtojas vėl kažkaip netaip peržiuri visų įrodymus?

  • Patinka 4

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

29 minutes ago, Prosta_Jonce parašė:

Mes nesame robotai, todėl normalu, jog mes darome klaidų, kaip šiuo metu klaidą padarė Nedas. Žaidėjas gavęs papeikimą suprato, jog padarė nusižengimą ir grįžęs į žaidimą atitildė Tave. Taip, praėjo 7 minutės, kol žaidėjas susiprato (pamatė gautą papeikimą) ir tik tada atmutino, taip, Administratorius turėjo kuo greičiau atitildyti Tave, bet kaip ir rašiau pradžioje, mes nesame robotai, todėl normalu, jog darome klaidų, o svarbiausia, jog iš tų klaidų mokomės.

 

 

Tai agirdi tada man isp nuiimk as kai susipratau iskarto unmute paprasiau irgi nesu robotas padariau klaida ir ja istaisiau 

 

Redaguota . Redagavo Death_Stalker

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

59 minutes ago, Feat_Thompson parašė:

Pasisakysiu dėl Black Tomy situacijos. Mano manymu blokavimas yra bereikalingas ir atsižvelgta turbūt į tai, kad jis 4 lygio administratorius ir pasakė, kad tai darė specialiai. Buvo pateiktas ne vienas įrodymas IŠ MŪSŲ pusės kai šaudant į duris tokioje masėje ne visada kompiuteris taip viską užkraus ir kiti gaus kickus, wtf cia rls sistemos gaudo;dd žmogui užlagino einant į vidu kur 20 žmonių masę ir dar visi šaudo be perstojo į duris;dd norėčiau pamatyt tikslius argumentus, kad tai tikrai darė specialiai, o ne buvo kompiuterio problema. 

 

Taip pat viename įraše Samperis akivaizdžiai pasigauna su aim'u, kai įėjus žmogui į vidų greit taikinukus perclockina ant žaidėjo nuo sienos;ddd Moltenas apie tai pasakė, bet atsakymo į tai nematau, tai va priminsiu dar kartą. Ar čia prižiūrėtojas vėl kažkaip netaip peržiuri visų įrodymus?

Tai dabar pagal tą blokavimą visi turi pirkt pc geresnius kad kai begi į masę nelagintų.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

3 minutes ago, Martynas_Zzm parašė:

Tai dabar pagal tą blokavimą visi turi pirkt pc geresnius kad kai begi į masę nelagintų.

Nieko nuo to nepakeisi žmogau:Dd visiems skirtingai būna, gi sakau, kad kelius vaizdo įrašus kur įbėgus teisėsaugai ir kažkam lečiau krove ir mes gavom kickus, gal ir tada pradedam blokuot?

Redaguota . Redagavo Feat_Thompson
  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

ne freepostinsiu bet jei norit kad nelagintu isidekit ramu daugiau - savininkas.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 2 valandų, Prosta_Jonce parašė:

Pradėkim nuo to, jog žaidėjas šiuo metu Julius prasinešė, jog naudos „smcm“ ir čia visiškai gerai, už tokį dalyką žaidėjas nebūtų buvęs baudžiamas, nes prasinešė, jog nekiltų jokių nesklandumų. Tačiau, kodėl teisėsaugos atstovas stabdė žaidėją ir uždėjo bėglio režimą, jis nuskrido ant pastato stogo ir nušovė teisėsaugos darbuotoją? Niekas nieko nesako, žaidėjas fotografavo modifikacijas ir viskas yra tvarkoje, tačiau, kai žaidėjas ignoravo teisėsaugos stabdymą ir nuskridęs aukščiau ant pastato nušovė jį. Nuskridęs ant pastato, Julius įgavo pranašumą prieš teisėsaugos darbuotoja, todėl žaidėjas ir buvo nubaustas. Sprendimas priimtas ne manęs vieno, nes kaip ir žinote, esu naujas Jūsų Projekte, todėl kiekvienam skundui/papeikimus klausiu kitų PP nuomonės, kaip būtų geriau pasielgti vienoje ar kitoje situacijoje. Juliaus žodžiai „Tai gal, palei tave, turėjau nusileisti prie Dovio - Lados, leist,kad surakintų kai aš su 150star? :D“ Julius neturėjo nusileisti? Žaidėjas turėjo įtarimo lygi, teisėsaugininkas privažiavęs jį stabdė, tačiau, Julius pasirinko lengvesnį variantą nuskrido ant pastato stogo ir pareigūną nušovė.

Mes nesame robotai, todėl normalu, jog mes darome klaidų, kaip šiuo metu klaidą padarė Nedas. Žaidėjas gavęs papeikimą suprato, jog padarė nusižengimą ir grįžęs į žaidimą atitildė Tave. Taip, praėjo 7 minutės, kol žaidėjas susiprato (pamatė gautą papeikimą) ir tik tada atmutino, taip, Administratorius turėjo kuo greičiau atitildyti Tave, bet kaip ir rašiau pradžioje, mes nesame robotai, todėl normalu, jog darome klaidų, o svarbiausia, jog iš tų klaidų mokomės.

"Sprendimas priimtas ne manęs vieno, nes kaip ir žinote, esu naujas Jūsų Projekte, todėl kiekvienam skundui/papeikimus klausiu kitų PP nuomonės, kaip būtų geriau pasielgti vienoje ar kitoje situacijoje" Kaip ir bebūtų, ne Tu, ne paprastas serverio žaidėjas, o Projekto Priežiūros nariai sprendžia ar administratorius bus baudžiamas ar ne. Nedas yra aktyvus serverio žaidėjas, aktyviai blokuoja žaidėjus, kurie pažeidinėja serverio taisykles, bet niekas to nemato? Kodėl niekas nerašo pagyrimo, kai administratorius gerai atlieka savo darbą? Bet kai administratorius nusižengia, iškart rašomas papeikimas ir reikalaujamą jį nubausti, kodėl? 

 

 

1. Kiekvienas fotografuojantis žmogus tokį dalyką išsijungia chatą, 2x F7, tad jokio stabdymo nerodė. Garso taip pat nebuvo, nes kaip daugelis modifikuotų GTA, neturi soundų. Man gavus bėgą, aš buvau ir toliau fotografavau iš įvairių pusių. Paspaudus išėjimo iš SMCM mygtuką nusileidau ant stogo. Tada pagalvojau, kad galiu priešintis pareigūnui, jei jis man uždėjo /bėgą. Ar mano bėda, kad pareigūnas sėdėjo mašinoj ir nieko nedarė ir taip paprastai mirė? Tai nebuvo specialus SMCM paspaudimas siekiant išvengti bausmės. 

 

2. Ok, tada labai gražų pavyzdį pateikė Stalkeris. Po 3min žmogus buvo atblokuotas, Ses įspėjo žmogų. Visą laiką taip buvo, kad už savo padarytus darbus yra prisiimama atsakomybė. O dabar čia išvis 4lvl administratorius. Manau, jis turėtų būti atsakingesnis?? 

 

 

3. Seni, buvau nušalintas nuo 4lvl už tai kad iš a51 paėmiau gun ir daviau mafijai, kuri neturėjo ginklų daryti veiksmui. Užblokavau stambius čyterius, bet į tai nekreipė dėmesio. 

 

4. SES?? : D Prašyčiau neberedaguoti mano komentarų. 8d53d8e3ef8161f0be6f3c3af556158e20.png

Buvau parašęs. Keista, kodėl Prosta_Jonce, praleidžia LV serveryje, savo užsienyje, daugiau laiko nei projekte, kuriam jis užima svarbias pareigas? Visą vakarą projekto prižiūrėtojas aktyviai plakė lv veiksmuose ir ŽYMIAI daugiau laiko praleido nei rls. https://www.part.lt/perziura/74b6251e87cfcaa18afa95f96f349ef194.png

 

 

PRIDEDU, dar ir GS žaidžia...  

https://www.part.lt/perziura/4c5651425ab40c69899096576d50cf21618.png

Redaguota . Redagavo Ray_Allen
  • Patinka 7
  • Cha Cha 1
  • Pasimetęs (-usi) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 12 valandų, Martynas_Zzm parašė:

ne freepostinsiu bet jei norit kad nelagintu isidekit ramu daugiau - savininkas.

Tai gal pradedam kiekvieną už tai blokuoti kuriam įbėgus į vidų taip greit visko neužkraus? Logikos 0 tavo rašomam tekste :Dd

 

Kalbant tapačia situacija Gabriel Fonsi pateiktame vaizdo įraše galime pamatyti, kad tas pats buvo ir kitiems [ https://imgur.com/a/2sNmSiR ] šitame epizode galima drąsiai užblokuoti 2 serverio žaidėjus, nes jie įėjo į pastatą ir buvo afk režime kol krovė objektos, aaaaaaaaaaaaaaaaaij ne, jie specialiai irgi turbūt paspaudė, kad gautume kickus;ppp jeigu blokuojam visus, tai blokuojam visus, o ne vienus blokuojam, o kitus praleidžiam. Ačiū, viso gero.

Redaguota . Redagavo Feat_Thompson
  • Patinka 2
  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

On 2021-11-14 at 00:28, Ray_Allen parašė:

1. Kiekvienas fotografuojantis žmogus tokį dalyką išsijungia chatą, 2x F7, tad jokio stabdymo nerodė. Garso taip pat nebuvo, nes kaip daugelis modifikuotų GTA, neturi soundų. Man gavus bėgą, aš buvau ir toliau fotografavau iš įvairių pusių. Paspaudus išėjimo iš SMCM mygtuką nusileidau ant stogo. Tada pagalvojau, kad galiu priešintis pareigūnui, jei jis man uždėjo /bėgą. Ar mano bėda, kad pareigūnas sėdėjo mašinoj ir nieko nedarė ir taip paprastai mirė? Tai nebuvo specialus SMCM paspaudimas siekiant išvengti bausmės. 

 

2. Ok, tada labai gražų pavyzdį pateikė Stalkeris. Po 3min žmogus buvo atblokuotas, Ses įspėjo žmogų. Visą laiką taip buvo, kad už savo padarytus darbus yra prisiimama atsakomybė. O dabar čia išvis 4lvl administratorius. Manau, jis turėtų būti atsakingesnis?? 

 

 

3. Seni, buvau nušalintas nuo 4lvl už tai kad iš a51 paėmiau gun ir daviau mafijai, kuri neturėjo ginklų daryti veiksmui. Užblokavau stambius čyterius, bet į tai nekreipė dėmesio. 

 

4. SES?? : D Prašyčiau neberedaguoti mano komentarų. 8d53d8e3ef8161f0be6f3c3af556158e20.png

Buvau parašęs. Keista, kodėl Prosta_Jonce, praleidžia LV serveryje, savo užsienyje, daugiau laiko nei projekte, kuriam jis užima svarbias pareigas? Visą vakarą projekto prižiūrėtojas aktyviai plakė lv veiksmuose ir ŽYMIAI daugiau laiko praleido nei rls. https://www.part.lt/perziura/74b6251e87cfcaa18afa95f96f349ef194.png

 

 

PRIDEDU, dar ir GS žaidžia...  

https://www.part.lt/perziura/4c5651425ab40c69899096576d50cf21618.png

Pridedu prie savo 2 punkto - 

Ir Stalkerio situacija

 

2 užtildymai per pzu. 1 atmutininas po 3min,kitas po 7min. Abu gavo įspėjimus. Samperis atmutino po 7min negavo įspėjimo. 

 

 

  • Patinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 3 valandų, Julius_Molten parašė:

Pridedu prie savo 2 punkto - 

Ir Stalkerio situacija

 

2 užtildymai per pzu. 1 atmutininas po 3min,kitas po 7min. Abu gavo įspėjimus. Samperis atmutino po 7min negavo įspėjimo. 

 

 

kisuos bet nu
:- D skirtingas situacijas lygini, abiejuose is pzu mutino kur visi zino kad negalima, o samperis saudykloje kur daug zmoniu saudes ir nesuprato kam buvo adresuotas izeidimas : D

  • Patinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 4 valandų, Mafioz_Elpatrone parašė:

kisuos bet nu
:- D skirtingas situacijas lygini, abiejuose is pzu mutino kur visi zino kad negalima, o samperis saudykloje kur daug zmoniu saudes ir nesuprato kam buvo adresuotas izeidimas : D

1. Nesvarbu, pažeidimas padarytas - bausmę reikia prisiimti. Visi žino ir kad pareigūnai negali mutinti, nes reikia dėti /ita. Kuom cia skiriasi? Visi žino tiek šitą, tiek kitą tildymo taisyklę. 

2. Featas mano draugas, galėtų pats uztildyti, JEI jis būtų įsižeidęs, JEI jis būtų pagalvojęs, kad čia jam skirta. 

3. FEATUI skirta negalėjo būti, ir durnam aišku, nes saudziausi prieš Feata, ir atejo Samperis iš nugaros, ir nušovė. Buvo priimtas skubotas sprendimas, nepagalvojus ką galima, ko ne. Jei ne mano greita reakcija į mute, būčiau prasėdėjęs muteje visą valandą. + su Samperiu nepergeriausi santykiai, tad žmogus pasinaudojo proga ir užtildė. 

 

 

  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Situacija dėl Juliaus_Molten vertinu kaip akivaizdžiai žaidybinę ir tikrai yra dėl ko blokavimą palikti bei dėl ko ir ne, jeigu jau kalbame apie situacijos su smoothcam pasinaudojimą kitų žaidėjų atžvilgiu. Jonas nebuvo neteisus patvirtindamas blokavimą, tačiau įvertindamas visas puses, esu linkęs paskyrą atblokuoti.

 

Situacijoje dėl Samperio ir užtildymo: suprantamas projekto prižiūrėtojo sprendimas neskirti realaus įspėjimo serverio prižiūrėtojui, kadangi žaidėjas buvo atitildytas, situacija labiau atrodo kaip nesusipratimas, nors tikrai Samperis pasielgė ne taip, kaip turėtų (dėl to atitildė praėjus 7 min). Tačiau jeigu pradėsime skirti realius įspėjimus dėl tokių smulkesnių situacijų, tai prie gero šis būdas tikrai neprives - kartais užtenka gerai užduoti per galvą.

  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.