Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Feat_Thompson

Eimantas_Oho

Recommended Posts

  1. Peikiamo komandos nario Vardas_Pavardė?: Eimantas_Oho
  2. Peikiamo komandos nario pareigos?: Projekto Prižiūrėtojas
  3. Komandos nario nusižengimo paaiškinimas?: Visiškas poxuizmas ant savo turimų pareigų, darbo neatlikimas, tiesiog pareigų turėjimas dėl vaizdo. Manau jau daugelis serveryje pastebėjo, kad Eimantas visiškai nežinoma persona kaip iš serverio komanda t.y niekur nesirodanti. Kiek žinau šis prižiūrėtojas yra atsakingas už administratorius, bet iš jo atliekamų darbų to nepasakyčiau. Pamatyti šį prižiūrėtoja tikrinant administratorių papeikimus čia yra labai retas reiškinys, nes kiek dabar praverstumėt administratorių papeikimus būtent tik kelis rastumėt jo patikrintus papeikimus daugiau visus tikrinta tiek Dudes, tiek Jonces, wtf? Kol esu 4 lygio administratorius nesu matęs, kad mūsų bendroje prižiūrėtojo grūpėje būtų kažką parašęs ar įsivėlęs į kokia diskusiją ar padėjas kažkuriam 4 lygio administratoriui iškilus jo klausimui. Apie blokavimų tikrinimus net nekalbu, nes kiek eisi, tiek nerasi, kad būtent jis į kažkurį atsakė. Žmogus visiškai komandoje sėdi, kad tiesiog sedėt ir nieko neveikt, o manau labiau paieškojus atsirastų tikrai labiau motyvacijos turintis žaidėjas. Galvojau sesas blogai komandoj ir kimarina, bet čia net sesą permušo.
  4. Įrodymai, patvirtinantys komandos nario nusižengimą?: nereikia jų, nes ir taip viskas aiškiai matosi.
  • Patinka 19
  • Pasimetęs (-usi) 2
  • Liūdnas (-a) 5
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Tiesiog ką galime bepasakyti, žmogus net neperžiūrėjo papeikimo sau per 24 valandas.

  • Patinka 7
  • Cha Cha 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Tiesiog juokas ima visa tai pamačius ir ant kiek rimtai jis žiūri į šias pareigas :D žmogus nežiūrėjo 24 valandas sau gauto papeikimo, peržiūrėjo, visiškai nieko neatsakė ir lyg niekur nieko pradėjo atlikti savo darbą :D situacija aiški.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Sveikas, smagu jog prisiminei mane, kad esu komandoje. Pripažįstu pareigas tikrai buvau apleidęs, bet tam tikrai buvo priežastis ir dėl to esu tik pats kaltas, kad apleidau šias pareigas. Papeikimas buvo peržiūrėtas seniau, bet kadangi buvau išvykęs to pamatyti nebuvo galima, kadangi žiūrėjau per telefoną kur nesu prisijungęs prie forumo. Dabar visiškai viską susitvarkiau ir aktyvumas tvarkosi.

  • Patinka 1
  • Nepatinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

26 minutes ago, Eimantas_Oho parašė:

Sveikas, smagu jog prisiminei mane, kad esu komandoje. Pripažįstu pareigas tikrai buvau apleidęs, bet tam tikrai buvo priežastis ir dėl to esu tik pats kaltas, kad apleidau šias pareigas. Papeikimas buvo peržiūrėtas seniau, bet kadangi buvau išvykęs to pamatyti nebuvo galima, kadangi žiūrėjau per telefoną kur nesu prisijungęs prie forumo. Dabar visiškai viską susitvarkiau ir aktyvumas tvarkosi.

:Dd tuom ir juokingas rlsas su savo klauniškom išdurkėm. Žmogus tik gavęs pareigas jau visiškai poxuizma paimė, nes jo vienintelis papeikimas tikrintas lapkričio 17 dieną. Ir TAI vienintelis papeikimas tikrintas kai turi jis šias pareigas. Gavus papeikima ir pradėtas spaustas iš aplinkinių sugalvojai pradėt atlikt sau paskirtą darbą, rly? Nemanau, kad taip daros.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Rūpestis dėl komandos nario aktyvumo yra suprantamas. Neaktyvumo priežastys yra asmeniškos, gana rimtos ir jos man žinomos, dėl ko tam tikra prasme tai pateisinu.

Tačiau darbai nestovi vietoje, atsakomybės turi būti atliekamos, dėl to Eimantui yra duotas atitinkamas laikotarpis (jis nėra ilgas) susitvarkyti savo aktyvumą, priešingu atveju ieškosime jam pamainos. 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.