Jump to content
📌 Renkami direktoriai!🧑🏻‍💼 Patikrink, galbūt vyksta rinkimai į Tavo mylimą darbą! ×
📢 Kreditų pirkimas SMS žinute naujas telefono numeris 1679! 📱 ×

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Justas_Ses

Naujasis Taksi įmonės direktorius!

Recommended Posts

vDsrq.png

 

Pirmi rinkimai, kada yra galimybė rinktis iš daugiau nei vieno kandidato, šiuose rinkimuose labai daug ką nulėmė kandidatų įdėjos, todėl pagrinde dėmesys buvo kreipiamas į idėjas. Prisipažinsiu, šie rinkimai tikrai buvo ganėtinai sunkūs…

 

---

 

Tomas_Toreno - "Taksistus galite išsikviesti su komanda/kviesti. " - nelabai suprantu, kam reikėjo tokią informaciją parašyti, bet tiek to... "Per laimės valandą (Nuo 19:00 iki 20:00) galėsite važinėti su taksi ženklu" - jau įsivaizduoju, kaip kiekvieną vakarą, kiekvienam darbuotojui uždedi taksi ženklą, o po valandos nuėmi... Labai didelė tikimybė, jog po 2 dienų jau atsisakytum šitos idėjos. Budėjimo sistema N kartų nepasiteisinusi, todėl ji būtų tik dėl grožio… Nesi buvęs neutralių darbų valdžioje, dažniausiai figuruoji teisėsaugoje ar mafijoje, todėl siūlyčiau parodyti savo galimybes būnant neutralių darbų pavaduotojumi, tada bandyti kandidatuoti į direktoriaus postą. Šiuo atvėju, manau kad taksi firmai neatneštum kažko naujo…

 

Ernis_Hard - idėjos nelabai kuom skiriasi nuo Tomo, jos tiesiog atsibodusios ir banalios. Naujokų supažindinimas skamba įdomiai, tačiau kaip žinoti taksistui kada naujas žaidėjas prisiregistruoja? Kaip bus užtikrinama, jog tikrai laisvas taksistas nuvažiuotų prie naujoko ir jam padėtų? Šiuo atvėju neįrodei kad atneštum kažko naujo ir naudingo taksi firmai.

 

Klaudijus_Klaudijuz - patiko tavo mintys, jog taksistai nėra vien tik darbuotojai kurie vežioja iš taško A į tašką B, iš tiesų į taksistus ateina labai daug naujokų ir atitinkamai dirbant su jais, jie gali pasiekti aukštesnių rezultatų ir užsilikti mūsų projekte, todėl labai svarbu kokį pirmą įspūdį sudarys darbo valdžia. Nemokamos paslaugos žaidėjams yra 50/50, žinant mūsų bendruomenę kuri labai tingi darytis nuotraukas, o po to kelti į forumą, todėl yra didelis šansas jog ši idėja nesulauktų didelės sėkmės. Nelegalių medžiagų pervežimas labai daug priklausytų nuo furistų, kadangi atlygis jiems turėtų būti didesnis negu vežant įprastus krovinius, automatiškai kenčia TRV ir/arba tavo fondas, kadangi iš kažkieno kišenės turės būti nemenki atlygiai. Pati idėja skamba labai įdomiai, pagirtina. Anketa tikrai stipri, tačiau manau, jog šiuose rinkimuose turėtum užleisti direktoriaus vietą naujokui. Mes žinom, kad tu gali būti direktorium ir žinom kiek tu gali, tačiau norime vystyti naujus žaidėjus ir suteikti jiems progą.

 

Selas_Sesisimtai - už mintis apie taksi - pliusas. Patiko idėja, įprastas "rangų sistemas" pakeisti kitokiu principu, iškarto kitoks įspūdis susidaro darbuotojams, nes pavadinimas "rangų sistema" turbūt visiems jau atsibodusi. Konteinerių sistema labai labai patiko ir tikiuosi, kad ji sulauks didelio susidomėjimo. Tiesiog skaitant anketą matosi tavo noras būti direktoriumi, turi aiškius tikslus pakeist taksistus, leidžiu tau atsiskleisti ir parodyti ką sugebi. Tikiuosi, kad supratai mano duotas pastabas per pokalbį, ir kad tavo komandoje bus adekvatūs žaidėjai.

Redaguota . Redagavo Justas_Ses
  • Patinka 9
  • Dėkingas(-a) 3
  • Pasimetęs(-usi) 1
  • Nepatinka 8

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
46 minutes ago, Justas_Ses parašė:

 

Tomas_Toreno - Nesi buvęs neutralių darbų valdžioje, dažniausiai figuruoji teisėsaugoje ar mafijoje, todėl siūlyčiau parodyti savo galimybes būnant neutralių darbų pavaduotojumi, tada bandyti kandidatuoti į direktoriaus postą. 

 

Klaudijus_Klaudijuz -  Anketa tikrai stipri, tačiau manau, jog šiuose rinkimuose turėtum užleisti direktoriaus vietą naujokui. Mes žinom, kad tu gali būti direktorium ir žinom kiek tu gali, tačiau norime vystyti naujus žaidėjus ir suteikti jiems progą.

 

@Justas_Ses Dėkuii už išsamią analizę.

Bet gal apsispręsk? 🤔 (net nesakyk, kad anketa buvo prasta, nes tai supratau, bet kam minėti, jog vienam reikia patirties, o kitam ne?) :D 

  • Patinka 3
  • Nepatinka 6

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.

Copyright © 2012-2021 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.