Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Feat_Thompson

Eimantas_Oho

Recommended Posts

  1. Peikiamo komandos nario Vardas_Pavardė?: Eimantas_Oho
  2. Peikiamo komandos nario pareigos?: Projekto Prižiūrėtojas
  3. Komandos nario nusižengimo paaiškinimas?: nešališkumas, netolygus bausmių taikymas. Buvau iš karto nušalintas dėl 1 padaryto nusižengimo. Taigi sveiki, manau daug kas žino šita dramą, bet nežino šitos dramos detalių. Prasidėjus mano kivirčam su RLS ADMIN jie buvo nebereikalingi. Sužinojus per aplikinius žaidėjus, kad RLS ADMINUI aš labai nepatinku ir mane reikėtų pašalinti, okey - aš atsimutinau, ir patrikau nes kodėl nesakai man į akis o kalbi per aplinkinus? ;: ::DDD daviau spaudimo žmogui nieko nebeatrašęs prašovė mute. Atsirado serverio snarglių kurie parašė labai negražų dalyką ir patys nejausdami ką rašo tai, tai vienam prašoviau 5 valandų užblokavimą. Praėjus 10 minučių aš jau buvau nušalintas nuo 4lygio administratoriaus, aš manau turėjau gauti tik 1 įspėjimą už šį padarytą užblokavimą. Kur buvo atkreiptas dėmesys į padarytus gerus darbus? Vienintelis iš prižiūrėtoju kišdavaus į mafiją ir blokuodavau čyterius ir dažniausiai užblokavimai būdavo patvirtininami, idk, rls...
  4. Įrodymai, patvirtinantys komandos nario nusižengimą? 

 

Pasirašo - rls kenkėjas by rls admin

  • Patinka 7
  • Cha Cha 6

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

NENORIU KIŠTIS, bet ar Eimantas buvo užtikrintas, kad kitą kartą būsi šaltų nervų ir tai nepasikartos? Siulau apmąstyti papeikimą dar kartą.

  • Patinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Pridedu dar prie papeikimo. 

Visiškai kvailai priimtas sprendimas. Žmogus prisidirbo, gavo savo nuobaudą, bet gavo unjailą, nes wtf nuveže su nuosava? To žmogaus net į grubių pažeidėju registrus neįrašė, lol. 

To pačio žmogaus pateiktuose matosi, kad raižo per abi eismo juostas kas yra NON RP ir visados už tai dėdavom per mano kadencija ir nusiskundimų nebūdavo, o dėl kitų starų manau ir taip viskas aišku. Gavo savo nuobaudą, vėl sėdi unjaile ir papeikimas atmestas.

 

On 2021-12-19 at 19:23, Mark_Bellarus parašė:

NENORIU KIŠTIS, bet ar Eimantas buvo užtikrintas, kad kitą kartą būsi šaltų nervų ir tai nepasikartos? Siulau apmąstyti papeikimą dar kartą.

Į serverį įnešiau daugiau naudos, nei kažko blogo. Buvau pagrindinis serverio prižiūrètojas kuris kišdavos į mafijų veiksmus ir blokuodavo žaidėjus už čytus. Užblokavau žaidėją ne iš nervų, o, kad su savo ilgais pirštais per daug įrodinėja. Visiškai nebuvo atsižvelgta į mano daromus veiksmus geraja prasme, o viskas buvo atsižvelgiama į blogaja, nes wtf aš fytas gi : DDDDDD

  • Patinka 1
  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 7 valandų, Darius_Blogizzz parašė:

Arba gerti mažiau reikėjo Featai jeigu netoleruoji alkoholio ir nepisti bano lempinio pora h 😜

Mana laikais mes metydavom vieni kitiem devynetus ir niekas adminu neatiminejo, krc kazkoke nesamone

  • Patinka 4

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Projekto priežiūra formuoja serverio prižiūrėtojų komandą, todėl kaip ir priskiria, taip pat ir atstatydina iš pozicijos ar taiko kitokią bausmę, jeigu serverio prižiūrėtojas nusižengia projekto, serverio prižiūrėtojų komandos vertybėms. Šioje situacijoje impulsyvus blokavimas ir kitos sekusios priežastys yra pakankamai atstatydinti serverio prižiūrėtoją.

 

Papeikimas atmestas.

  • Patinka 4

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.