Jump to content

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Samperis_Dry

Pasiūlymas dėl narkotikų

Kokaino poveikio koregavimas  

38 balsai

 1. 1. Ar sutinkat?Recommended Posts

Anketa:

 1. Vardas_Pavardė serveryje: Samperis_Dry
 2. Pasiūlymo aprašymas: Kaip ir visi žino ir mato, jog RLS serverio šaudymo stilius keičiasi į kitą pusę. Seniau, dar gaujų laikais, CBUG'o nebūdavo, visi kaip pagrindinį ginklą naudodavo AK. Deagle taip pat buvo naudojamas, bet ne CBUG'ui, o tiesiog užspausdavai kairį pelės mygtuką ir šaudydavaisi. Su laiku į serverį atėjo CBUG'as ir daugelis prie to turėjo adaptuotis. Šiom dienom reta pamatyt žmogų grobime ar kitur kuris nenaudotų CBUG'o. Viskas su tuo gerai, į RLS atėjo naujas šaudymo stilius, bet narkotikai ties šia vieta buvo užmiršti. Anksčiau, kai šaudydavaisi iš AK, toks vartojimas puikiai tiko, kadangi taip greit nebūdavo galima mirt, kaip dabar nuo pilnos serijos Deagle kulkų su CBUG'u. Mano nuomone toks vartojimas visiškai nesusiderina su dabartiniu serverio šaudymu stilium ir siūlau koreguoti kokaino poveikį. Mano siūlymas, kad kokainas suveiktų akimirksniu, o jo vartojimo laikas būtų kas 6 sekundes, kas dabar yra suveikimo laiko tarpas nuo suvartojimo. Nebūtinai jo naujas veikimas turėtų būt toks kokį aš dabar įsivaizduoju, jį galima koreguoti ir čia manau turėtų apsitarti projekto komanda, savininkas, kad vartojimas netaptų per OP, bet tuo pačiu būtų pritaptų prie dabartinio serverio šaudymo stiliaus.
  Teisėsauga taip pat neturėtų būti užmiršta. Pasiūlymą labiau orientavau į mafijų pusę, bet taip pat teisėsaugai siūlyčiau padaryt, kad užsidėjus skydą gaunama žala iš Deagle ginklo būtų kažkiek mažesnė. Tikrai įmanoma kažką sugalvoti, kad abi pusės būtų lygios, bet atnaujintos. Čia tik užvedimui ant kelio, po to viskas priklausys nuo projekto komandos vizijos.
 3. Pasiūlymo nauda serveriui: Manau viską paminėjau antram punkte.
 4. Vaizdinė medžiaga arba nuotrauka(/os):
Redaguota . Redagavo Samperis_Dry
 • Patinka 5
 • Cha Cha 1
 • Pasimetęs (-usi) 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

pries, manau beda ne pasikeitusiam saudymo stiliuj. rls vartojimas ir unikalus tuo,kad jam reikia kazkiek skillo, gaudytis timing'e. vienintelis skirtumas tarp ak laiku ir dabartiniu, tai, kad anksciau suprasdavo zmones, kad vartojimui reikia skillo, jo aktyviai mafijzaj mokesi, o db vienintelis rupestis kuo greiciau dgl kulkas isaudit. nemanau kad kaska reikia keist dabartinej vartojimo/skydu sistemoi

 • Patinka 9
 • Dėkingas (-a) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Prieš, gers y tas wartojims, su vartojimu gali nužudyt bičą, kuris geriau cbugina, bet prasčiau vartoja. 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Dabar pagalwok ką parašei...

Vartojimas suveikia kas 5 sekundes. Visko ko reikia šiam dalykui tai time'ingo ir gero mąstymo. Vartojimas yra lengvas dalykas kurį lengva išmokt. Prieš.

 • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.