Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Fanatik_Akrobatik

Imigruoju Fanatik_Akrobatik

Recommended Posts

 1. Tavo Vardas_Pavardė RLS.LT serveryje:Fanatik_Akrobatik
 2. Keliais sakiniais papasakok apie save, prisistatyk (kuo vardu, kiek metų, iš kokio miesto, kuo domiesi, ką veiki laisvalaikiu:Esu Darius, 1 6metų, lankau krepšinį,gyvenu šilainiuose laisvalaikių lošiu kašiuka einu į lauka su draugeliais paesiautėt.
 3. Kada pradėjai žaisti šiame projekte? Kokie pirmi įspūdžiai? Kas patiko, o kas nelabai? Papasakok plačiau:Šiame projekte pradėjau žaisti per medzioklės event kažkaip užkabino.
 4. Kokia tavo SA-MP patirtis? Galbūt esi kažką pasiekęs kituose serveriuose? Papasakok:Kaip ir nieko nesiekiau, tiesiog noriu gerai praleisti laiką. 
 5. Iš kokio SA-MP projekto imigruoji?:iš bumerino
 6. Iš kur sužinojai apie serverį? Jeigu pakvietė draugas, koks jo vardas žaidime?:Pastebėjau supergames.lt svetainėje ir užsukau čia.
 7. Ar žinai, kad serveryje yra pasiekimų, misijų sistemos? Ką galėtum apie jas pasakyti?:Taip žinau, tačiau galėtų padaryti kai kurias lengvesnes arba pridėti jų daugiau.
 8. Su kokiomis problemos jau teko žaidime susidurti? Papasakok plačiau, kaip jas išsprendei:Laikant vairavimo egzaminą.
 9. Ką manai apie serverio žaidėjus? Ar bendruomenė draugiška? Ar maloniai priėmė į serverį?:Kiek teko bendrauti su žaidėjais, tai pasirodė visai draugiški, suteikė pagalbos.
 10. Galbūt jau išbandei kokius nors, su pakvietimu, ar be, serverio darbus? Kurie iš jų tau patiko, o kurie priešingai?:Dar neteko išbandyti.
 11. Ką dažniau tenka naudoti: nuomojamą transportą, ar Taksi? Kodėl šia paslauga naudojiesi dažniau?:Dažniau naudojuosi Taksi, nes atrodo pigiau.
 12. Ar jau spėjai susidurti su kokiais nors sunkumais ir prašyti Administratorių pagalbos (/padmins)? Papasakok plačiau:Kol kas viskas tvarkoje.
 13. Ar teko kviesti kokį nors darbą su komanda /kviesti? Ar greitai buvo sureaguota ir atvykta į iškvietimą?:Taip teko kviesti taksi, kurie reagavo labai greitai ir efektyviai.
 14. Ką, tavo nuomone reikėtų keisti ar tobulinti, kad naujokams būtų lengviau įsitvirtinti mūsų projekte?:nzn dar nieko ateiti išsakisiu dbr neturiu prie ko prikibt.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

73afa143600d3751bd8b644e4783309a265.png

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.

Copyright © 2012-2021 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
 • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.