Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Mark_Bellarus

Šiauliai vistiek nesnaudžia. The_Dude

Recommended Posts

Anketa

  1. Peikiamo komandos nario Vardas_Pavardė?: @The_Dude
  2. Peikiamo komandos nario pareigos?: Šiaulių magnato Projekto Prižiūrėtojas.                                                                      pimpalu paciulpejas
  3. Komandos nario nusižengimo paaiškinimas?: Akivaizdžios užblokavimo apiliacijos atmetimas.
  4. Įrodymai, patvirtinantys komandos nario nusižengimą?: Imgur: The magic of the Internet 

 

Spoiler

 

Vaizdine medžiaga:

Redaguota . Redagavo Mark_Bellarus
  • Patinka 1
  • Dėkingas (-a) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

A tai kas per zaidejas cia? Mafijozas? Tssg? Naujokas? Ne? Is kur man reikejo zinot vien pamacius tik siuos ird? 

Redaguota . Redagavo The_Dude
  • Cha Cha 9

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 1 valandą, The_Dude parašė:

A tai kas per zaidejas cia? Mafijozas? Tssg? Naujokas? Ne? Is kur man reikejo zinot vien pamacius tik siuos ird? 

mark bellarus prisistato. Tikriausiai reikia atidžiau stebėti įrodymus. Tikriausiai visi supranta, kad į įrodymus žiūri atmestinai.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

4 minutes ago, Rimantas_Negirtas parašė:

mark bellarus prisistato. Tikriausiai reikia atidžiau stebėti įrodymus. Tikriausiai visi supranta, kad į įrodymus žiūri atmestinai.

Taip, tikrai reikėjo būtent į šiuos įrodymus atidžiau pažiūrėti, suklydau, būna... :)

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Šiaip visai įdomu kur dingo mano ir Dude pirmi du komentarai, kažkaip keista, kai dingsta turinys iš papeikimo temos, gal būtų galima pagr. administracijai atsižvelgt į tai?

 

P. S. jei trinat, tai iki galo, nes kaip Dude citavo mane šitoj temoj, vistiek matos

  • Patinka 3

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Blokavimo būsena pakeista į patvirtintą, projekto prižiūrėtojas pilnai neįvertino blokavimo įrodymų ir juos atmetė. Situaciją vertiname kaip žmogiškąją klaidą - atmetant blokavimą nebuvo intereso kažkam suteikti pranašumo ar pakenkti. Komandos nariui skiriamas žodinis įspėjimas.

  • Patinka 4
  • Cha Cha 9
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.