Jump to content

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Alan_Paradox

Sekmadieniniai apmąstymai v3

Recommended Posts

logo.png

 

Sekmadieniniai apmąstymai

v3

 

Long overdue jau šita tema, po daugiau negu mėnesio su Jumis sveikinuosi. Iš pradžių nebuvo ką papasakot, nebuvo ką parašyti, tada užpuolė darbai (mėnesis laiko budėjimo nėra pats geriausias dalykas), velykos (aka būni mažų vaikų auklė, nes esi geras. bet "senas buolis" ir per greitai susileidi spaudimui užsiimti jais), bet šia proga jau galima pasidalinti mintimis bei įvykiais.

 

Kad jau užsiminiau apie Velykas, norėčiau visus pasveikinti su šia švente. RLS šiais metais Velykos nebuvo labai smarkiai minimos, kadangi ruošiamės gimtadieniui, taip pat ir aktyvumas serverio yra smarkiai nukritęs - kas yra normalu. Orai neblogi, moksleiviam atostogos, tad tikiuosi kiekvienas iš jūsų radote laiko pabūti su savo artimaisiais, rasite laiko atsipalaiduoti ir sau bei artimiausiu metu dar susitiksime žaidime.

 

Apie gimtadienį - pasiruošimas tęsiasi ir jau vakar baigėsi pirmasis atnaujinimo minčių rinkimo turas. Šiandien skelbiu balsavimą, kurio detales galite rasti čia. Išreikškite nuomones, nuo jų priklauso kas mūsų laukia toliau. Nuoroda į temą:

 

 

Pora naujienų iš projekto pusės. Visų pirma, taisyklių pasikeitimai. Rytoj turėsime pasikeitimus taisyklėse, apie kuriuos detaliau paskelbsiu rytoj, tačiau nusiteikti galime tam, kad kai kurias vietas (keiksmažodžiai, šaudymas) aplaisvinsime, tuo tarpu kitas vietas (kenkėjiškumas) pagriežtinsime ir aiškiau apibrėšime. Tai jau galėsite nusikeikti viešąjame pokalbių lange ramiai. Tik primenu, kad kol naujosios taisyklės neįsigalioja, laikykitės esamų. Nedaug kentėt liko, išgyvensit...

 

Iš komandos gretų taip pat turime pasikeitimų: @Fixas_Hyperyra pakeliamas į Projekto Prižiūrėtojo pareigas. Šis žmogus komandoje jau gan ilgą laiko tarpą ir yra parodęs savo kompetenciją vien savarankišku iniciatyvumu, ypatingai renginių klausimais. Dažniausiai jis ir būdavo atraminis taškas toje temoje ir daug kartų dirbo bei vadovavo savo renginių komandai. Vien velykas surengė savarankiškai. Labai aiškiai matau, kad tai yra jo sfera ir norisi jį sutelkti ten, kur jis darbuojasi geriausiai bei norisi, kad šitas pakėlimas būtų jo indėlio pripažinimas iš administracijos pusės. Kadangi tiek administratorių, tiek bendros tvarkos, tiek čyterių prižiūrėtojų srityse mes esame ganėtinai patogioje vietoje, o Fixo stiprioji vieta yra kitur, jis bus priskiriamas prie Renginių srities priežiūros. Šalia jo, dėl analogiškų priežasčių prisijungia @Siaip_Sau, kuris dirbs su Discord priežiūra, Daug ką galima pritaikyti iš TS laikų, tikimės tvarkos ir geresnio sirties išnaudojimo. Sėkmės abiems!

 

Kalbant apie projekto priežiūrą, šios sritys yra skaldomos į atskiras - turėsime atskirą administratorių prižiūrėtoją, tvarkos prižiūrėtoją, čyterių prižiūrėtoją, renginių prižiūrėtoją bei Discord prižiūrėtoją. Anksčiau tai buvo neformali tiesa (atvirai kalbant, taip buvo jau ilgiau nei metai laiko, nes tas bendras apjungimas tiek ir atnešė tos naudos). Komandos nariams tai nelabai ir pasijaus, kadangi jie ir taip yra susitelkę savo srityse, tačiau dabar jie formaliai bus savo sričių viršuje, jie patys bus už jas atsakingi. Kiti projekto priežiūros nariai galės juos "padengti" esant reikalui ir tam privilegijas turės. Šie dalykai formaliai atsispindės forume nuo rytojaus. Ateityje numatomi ir kiti pasikeitimai komandos struktūroje, tačiau šiai dienai papasakosiu tik tiek.

 

Pastaruoju metu nebuvau itin aktyvus, tai norėčiau atskirai padėkoti projekto komandai, kuri puikiai susitvarkė ir be manęs ir išlaikė RLS visiškai nesugriuvusį. Džiaugiuosi, kad komandėlė gali dirbti ir savarankiškai. Dėkui mažučiai, myl myl Ir šiam kartui tiek iš manęs - bėgsiu ieškoti SA:MP atsisiuntimo ant naujo kompo, kuris jau galės išvežti daugiau FPS negu kambario temperatūra - jei kas turit kokį pasiūlymą dėl GTAškės kurią atsisiuntęs negaučiau reklamų apie tai, kaip Kostės nekenčia daktarai arba apie Lietuvos MILFes. you can hit me up. Sekantis postukas turėtų būt ne už kalnų, kai jau galėsiu pasidalinti daugiau ir konkretesnių žinių apie gimtadienį. 

 

Iki kitų kartų! 

  • Patinka 17

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
8 minutes ago, Mark_Bellarus parašė:

labas kada unrcon ce markas baltarusija raso jei ka

labas trisdesimt penki eurai devyniasdesimt devyni centai grynais ar kortele mokesite

  • Cha Cha 5

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.

Copyright © 2012-2021 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.