Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
E_Juračka

William Hard

Recommended Posts

  1. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): William Hard
  2. Pažeidimo aprašymas: Lban 24h. Bėgimas nuo policijos ir pzu ? Cmon jei mane gaudei ar bandei sustabdyti tai reikėjo bėga užmesti. Tu net nežinai dėl ko aš į pzu išėjau ir realiai neturėjau reikalo bėgti nuo tavęs , 0star , nei šaudžiau nei kà. Ir mano nuomone būdamas prižiurėtoju su žmonėm reikia bendrauti , paaiškinti kà blogai padarė ir panašiai , jei supratimo 0 veiksmai. Aš nesitikiu , kad tau  įspėjima duos ar kà kitka visi ten jus savi subėge(beje iš keliú ta pati girdžiu). Tik dėl savęs nesikelk virš kitú su savo galimybėm
  3. Pažeidimo įrodymai (foto/video):
  4. https://prnt.sc/OTWXp0OlpS5g

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

6. Papeikimo nerašykite, jei buvote UŽBLOKUOTAS SERVERYJE. Tiek /ban, tiek /lban blokavimai tikrinami VVP, įspėjimus uždeda projekto prižiūrėtojai.

  • Patinka 1
  • Nepatinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

6. Papeikimo nerašykite, jei buvote UŽBLOKUOTAS SERVERYJE. Tiek /ban, tiek /lban blokavimai tikrinami VVP, įspėjimus uždeda projekto prižiūrėtojai.

 

Paskaityk taisykles, jos stipriai pasikeitusios. Vienas pažeidimas iš tavo pusės buvo, tačiau antram pritrūko įrodymų, įspėjimo nedėsiu.

 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.