Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Jeff_Roman

Relog Ervis_Juracka

Recommended Posts

1. Pažeidėjo @Vardas_Pavardė @Ervis_Juracka
2. Įrodymai (būtina):  
https://youtu.be/9ZDEKfPNmBI
3. Papildomi komentarai (nebūtina): Pradėjau stabdyti, ir vos priėjus prie mašinos padarė rr, viska matysit filmuotoje medžiagoje. 

Redaguota . Redagavo Jeff_Roman
  • Nepatinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Oo dėkui , kad įkėliai , aš tiesiog atsijungiau iš serverio , prižiūrėtojai ar dar koks velnias gali pasižiūrėti per logus(turbūt taip vadinasi) ,kad iki pat šios akimirkos nesu ir nebuvau prisijunges (data , laikas akivaizdžiai matosi ) blyn kita karta bega uzmesk. 
Ir tau patikslinsiu relog sàvoka:

Relog - Greitas prisijungimas iškart po atsijungimo. Nuoroda i sutrumpinimus https://www.supergames.lt/topic/247286-samp-sutrumpinimai/

 

Laukiu atsakymo :) 

 

Redaguota . Redagavo Ervis.Juracka
  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

24 minutes ago, Ervis.Juracka parašė:

Oo dėkui , kad įkėliai , aš tiesiog atsijungiau iš serverio , prižiūrėtojai ar dar koks velnias gali pasižiūrėti per logus(turbūt taip vadinasi) ,kad iki pat šios akimirkos nesu ir nebuvau prisijunges (data , laikas akivaizdžiai matosi ) blyn kita karta bega uzmesk. 
Ir tau patikslinsiu relog sàvoka:

Relog - Greitas prisijungimas iškart po atsijungimo. Nuoroda i sutrumpinimus https://www.supergames.lt/topic/247286-samp-sutrumpinimai/

 

Laukiu atsakymo :) 

 

Relog yra tai, kai pareigūnas pradeda jus stabdyti su H raide, vos išlipus iš transporto priemones ir priėjus prie jūsų, jūs padarėte RR ir daugiau neprisijungėt, tai traktuojama, kaip atsijungimas iš žaidimo, norint išvengti bausmės..

  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

21 minutes ago, Jeff_Roman parašė:

Relog yra tai, kai pareigūnas pradeda jus stabdyti su H raide, vos išlipus iš transporto priemones ir priėjus prie jūsų, jūs padarėte RR ir daugiau neprisijungėt, tai traktuojama, kaip atsijungimas iš žaidimo, norint išvengti bausmės..

Atmink , kad tavo H rodo privaziavus o ne is tolo. Taves nekaltinu faktas gali traktuoti ,, kaip relogas ir panasiai , bet cia yra kaip ir spraga sistemoi-taisyklese , siaip turetu zmogus buti surakintas arba su bega statusu , kad galetu traktuoti relog... Bet sakau relogas yra Atsijungi ir iskart prisijungi. Atsijungiau tam , kad buta eiciau susitvarkyti , gal but ir pasigavo tas momentas. Nu tegul sprendzia priziuretojai nebandau issisukineti ir tegul biski taisykles pakoreguoja :)

Redaguota . Redagavo Ervis.Juracka

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

2 minutes ago, Ervis.Juracka parašė:

Atmink , kad tavo H rodo privaziavus o ne is tolo. Taves nekaltinu faktas gali traktuoti ,, kaip relogas ir panasiai , bet cia yra kaip ir spraga sistemoi-taisyklese , siaip turetu zmogus buti surakintas arba su bega statusu , kad galetu traktuoti relog... Bet sakau relogas yra Atsijungi ir iskart prisijungi. Atsijungiau tam , kad buta eiciau susitvarkyti , gal but ir pasigavo tas momentas. Nu tegul sprendzia priziuretojai nebandau issisukineti ir tegul biski taisykles pakoreguoja :)

Man tas pats buvo su @Nojus_Shadow gal metai ar daugiau atgal jisai taip pat privažiavo prie skelbimu kontoros su H raide pradėjo stabdyti, ir aš iškarto atsijungiau tai gavau bana už reloga grynai ta pati situacija, o tą syki aš buvau didesniu atstumu nuo jo o tu buvai prie pat manęs, tai gali laukti užblokavimo :)

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Dabar, Jeff_Roman parašė:

Man tas pats buvo su @Nojus_Shadow gal metai ar daugiau atgal jisai taip pat privažiavo prie skelbimu kontoros su H raide pradėjo stabdyti, ir aš iškarto atsijungiau tai gavau bana už reloga grynai ta pati situacija, o tą syki aš buvau didesniu atstumu nuo jo o tu buvai prie pat manęs, tai gali laukti užblokavimo :)

Nebijau nei to bano nieko. Tik laaabai daug spragu cia yra. Priziuretojai turetu susimastyti

Nu nais korupcija isitvirtino :D:D:D  

 

https://imgur.com/a/RbY9EHs

 

Tegul sprendzia valdzia :)

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Laukiamas blokavimas

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Tema rakinama

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.