Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Alan_Paradox

Anonimins papeikimas: Lukas_Monstr

Recommended Posts

Anketa

• Peikiamo komandos nario Vardas_Pavardė? @Lukas_Monstr

• Peikiamo komandos nario pareigos?:pp

• Komandos nario nusižengimo paaiškinimas?:Dėl Luko daug nekomentuosiu,bet tik del isrinkto jo naujo 4lvl admin Mafioz_Elpatrone,kodel zmogus issipirkes is kenkeju saraso beveik iskart gavo sias pareigas,is kur toks pasitikejimas kad zmogus ne abuse‘ins pareigoms,ar cia pareigos duotos, kad jei gautu vel uz cyt devynetus,tai leistu zaist kaip Ernis_Akmenrah,speju admino net mafioz nebuvo nusipirkes,kai kiti tikrai daugiau laiko ir pastangu idejo kad gautu,bet ir taip negaudavo

• Įrodymai, patvirtinantys komando nario nusižengimą?: https://imgur.com/a/Yfivp11

 

  • Cha Cha 12
  • Pasimetęs (-usi) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

2 minutes ago, Alan_Paradox parašė:

Komandos nario nusižengimo paaiškinimas?:Dėl Luko daug nekomentuosiu

nice seni mr. anonimas, man papeikimas, manęs nekomentuosi, link kuria vieta nusižengiau tuomet?

 

Tavo manymu, žmogus sumokėjęs realius eurus, kad atgautų galimybę žaisti šiame serveryje ruošiasi jam kenkti? Ką tik išsipirkęs iš kenkėjų sąrašo, Elka yra stipriai motyvuotas ir aktyvus, taip pat gerai nusimano čytų sferoje (Kas yra didžiausias trūkumas serverio prižiūrėtojų komandoje), ir esu įsitikinęs, kad pats jų nebenaudoja.

 

mr. anonimas, lengvai galėjai parašyt "kodel zmogus issipirkes is kenkeju saraso beveik iskart gavo sias pareigas" man į dc ar forumą, o ne papeikime

  • Patinka 16
  • Dėkingas (-a) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

lempisku papeikimu dar nemates:DDDDDDDDd cj koks jeff roman rase

 

 

reikia namu darbu? image.png.2adf7ead48c2dfc4a96690854a98f6df.png

 

 

Redaguota . Redagavo Josh_Hokage
  • Patinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

2 minutes ago, Josh_Hokage parašė:

lempisku papeikimu dar nemates:DDDDDDDDd cj koks jeff roman rase

 

 

reikia namu darbu? image.png.2adf7ead48c2dfc4a96690854a98f6df.png

 

 

2Vpt90B.png

  • Dėkingas (-a) 1
  • Cha Cha 3

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Sv, kadangi papeikimas yra rašomas dėl manęs, noriu įsiterpti.
 

nežinau kas tu toks ir nežinau kam rašai šį papeikimą, abejoji Luko sprendimu? Nieko nepadarysi, tai yra ne tavo darbas ir žmogus kuris renką 4 lygio administratorių komandą tą daro įsitikinęs, kad kandidatas nenuvils. Lukas man pasitikėjimo turi nes bendraujam jau nemažą laiką, ir per tą laiką esu daug kart įrodęs jog nenaudoju čytų, daug kartu šaudėmės vienas prieš kitą, kiek paprastuose serveriuose, tiek su antičytu, esu daug kartu bendrines ekrano vaizdą, užeidinėjąs į žaidimą ir šaudymas mano ne kiek nesikeisdavo, taip anksčiau čytinau, taip prisidirbau, buvau nubaustas, praeiti turiu ne kokią, bet  esu pasikeitęs, visad jei kažkas abejoja mano švarumu aš jam galiu įrodyti jog nenaudoju jokių žaidimą palengvinančių programų. Kodėl tu, rašantis papeikimą abejoji manimi? Manai aš toliau čytinu? Manai aš neaktyvus? Manai aš nesistengsiu padėti žaidėjams ir kurti jiems veiklos serveryje? Ar rašai papeikimą iš pavydo? Jei Luko sprendimas nepasiteisins, aš busiu nušalintas o jis galimai nubaustas, nors nemanau, kad taip įvyks, kadangi man tiesiog nėra tikslo išsipirkinėti rconą kad čytint toliau serveryje, jei norėčiau kenkti, toliau ta daryčiau ir gaučiau banus arba devynetus.
 

Beje, manau nereik iš karto pult kažkam pakenkti, jei nori išgirsti argumentu ta galima padaryti discorde, arba klausimų temoje, kuria prikabinau specialiai tau žemiau. :)

 

 

 

  • Patinka 2
  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

32 minutes ago, Mafioz_Elpatrone parašė:

, taip anksčiau čytinau, taip prisidirbau, buvau nubaustas, praeiti turiu ne kokią, bet  esu pasikeitęs,

taip, *reklama* serverije aka rizinas turbut zinos daugelis irgi buvau hakeris, bet zmones keicesi manau, btw elka dar su cytais lose bet nebauskit

  • Cha Cha 1
  • Liūdnas (-a) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

sveiki nezinau kiek kas zinot kas ne, papeikimas lievas, bet svarbus irodymas kad lukui TURETU buti skiriamas ispejimas
 

jis vadovauja sitos grupuotes lyderis, todel manyciau uz bazara viena reiketu ispejima skirti vaikui, supras nors vaikas kad ne jo kiemas cia

  • Dėkingas (-a) 1
  • Cha Cha 4

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

siulau uzdaryti srv del sio konflikto

  • Patinka 4
  • Dėkingas (-a) 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Ok, matau minčių daugiau nėra, tai nėra tikslo čia daugiau ką ir marinuoti.

 

Esminis dalykas - Lukas turi pilnas galimybes paskirti asmenis į savo komandą, kaip ir buvę projekto prižiūrėtojai atsakingi už IV lygio administratorius su sąlyga, kad tai nepažeistų kokių logikos normų, pvz: žinomas kenkėjas, droperis, dar kas nors, ar asmuo kuriam draudžiama žaisti. Taip, Mafioz čytino, buvo rcon'e, o po to - draudimo žaist sąraše (kas yra realiai tas pats iš esmės), tačiau jis iš jo išsipirko ir buvo išbrauktas, tad nuobaudos jam yra netaikomos. Todėl nėra kažkokios griežtos priežasties, kodėl jis fiziškai negalėtų būti IV lygio administratoriumi. Projekto prižiūrėtojas pats susirenka savo komandą kuri jam neštų tinkamus rezultatus ir pats gali nusistatyti kriterijus. Man asmeniškai nėra didelio skirtumo kas yra administratoriai jeigu bendra komanda neša aukštus rezultatus. Tuolab toj pačioj komandoj kiek yra ir kiek yra buvę užblokuotų žmonių už čytinimus, o IV lygio komandoj vis dar yra ir anksčiau yra buve žmonių, kurie pridarė projektui žymiai daugiau žalos.

 

Asmeniškai, kai šis asmuo buvo priskirtas, aš buvau ir vis dar esu nepatenkintas. Aš taip pat nepritariu Luko sprendimui. Nemanau, kad šis asmuo turėtų būti administratorius ir kuris jau turėjo porą suklupimų. Tačiau tai yra ne mano, o Luko komanda.  Kaip aš nešu atsakomybę už bendrą projekto komandą, taip Lukas neša atsakomybę už savo komandą, įskaitant Mafioz_Elpatrone, ir jis tai žino, todėl nematau pagrindo priimti papeikimo, nes žmonės tiesiog nepatenkinti šiuo paskyrimu, kas suprantama. Aš galiu nepritarti Luko sprendimams, tačiau aš juos gerbiu ir jis turi teisę juos priimti savarankiškai - man svarbus rezultatas, o jeigu jis pradės šiūkšlintis, tada kalba bus kita.

 

Papeikimas atmestas - pats priskyrimas, nors ir atrodo nekaip ir pats taip nedaryčiau, nepažeidžia jokių nuostatų ir Luko sprendimu pasitikėsiu, o jei situacija pasikeis, tada kalba irgi pasikeis.

  • Liūdnas (-a) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.