Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Ray_Allen

Mechu patobulinimas

Nu  

22 balsai

  1. 1. Reik?

    • Jojo belekas cia
    • Ciuhinkis su argumentais komentaruose


Recommended Posts

  1. Vardas_Pavardė serveryje: Rayjans Alens
  2. Pasiūlymo aprašymas: apacioj
  3. Pasiūlymo nauda serveriui: zodziu siaip toks 
  4. Vaizdinė medžiaga arba nuotrauka(/os):

vakar sugedo mano dune, kvieciu mech, afk viens Klaudizas negal priimt iskvietima negal sutvarkyt masinas tai as kaip normalus pilietis nuvariau palikau dune pas mechu ir parasiau Klaudizui kad sutvarkytu mano dune. Pasirodo reik sutarti pasirasyt is pradziu tai man reikejo vistiek pas ji nusigaut tai biski lievai. Tai mana pasiulyms toksa kad jei tau reik tvarkyt maske ir afk mechai ar tiesiog isleke nuvarai maske pas mechu(padaryt gal pridet nedidele salia salia aikstele tom maskem) ten koki pickup padaryt kad uzlipus pasirasai sutarti iskart kad reik tvarkyt, o mechai gauna pranesima kad reik tvarkyt ir pee komanda kaip /kviecia matytu ka reik tvarkyt ten pvz Ray_Allen tr.priemone Dune. Ir mechai kai turi laiko sutvarka maske o kai sutvarka gauni pranesima kad sutvarkyta maske tada nuvara i ta pacia aikstele ir darbas baigtas. Toks gal visai cool dalykas, toks tiesiog kad dodi zvanoka mechui reik kaladeles pakeist, ans pakeit tau vel zvanoka atvarai pasiemi. Arba sutarti padaryt isviso tik tada kai nori pasiimt maske jei nori pasiimt butinai susimoki kad butu kaip su atstatymu mzdg tokia lentele, kitaip nevaziuosi,  ir krc palieki uzrakinta maske mechu bazej bet mechai vstk gali ilipt taip padaryt nu kazka tokio 

 

per rageli rasau sori nera kabliu nes vienintelis kablys yra tai tik kai @Toyo_Yello pagaun savaitgali

  • Patinka 7
  • Liūdnas (-a) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Pirma sutvarkyt juos reik normaliai :D, vakar atvariau spalvos pasikeist 1 spalvą leidžia normaliai išsirinkt kokią nori o 2 jungi kitą spalvų puslapį ir išsijungia lentelė :Dd 

bet aš už

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Jooo, pirma visus bugus vieną kartą reik sutvarkyt, tada Allen'o įdėją įgyventint ir padaryt, kad pats žaidėjas pasirinktų norimą spalvą, o mechams tik perdažyt reiktų, nes *keiksmai* su spalvų parinkimu ir visais atspalviais

  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 18 valandų, Nikita_Nika parašė:

aš tai už, bepriekaistu, kaip i aki pataikei 

o tu zinai ka reiskia pataikyt i aki

 

as uz, zjbs ideja vicyyyy

  • Dėkingas (-a) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.