Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Gytiz_Kweb

Lee_Pri kazka cia mala

Recommended Posts

Peikiamo komandos nario Vardas_Pavardė?: Lee_Pri

Peikiamo komandos nario pareigos?: priziuretoja cj nzn

Komandos nario nusižengimo paaiškinimas?: Viskas prasidejo nuo papeikimo man, kurio irodymu net nespejau ikelti

Zodziu bahuras izeidinejo, bego, saude, uz viska buvo nubaustas ir pasodintas, parase papeikima iskart atsisedes. Praejo 10min lee_pri sumaste ji unjailint, nes pagal jos logika cia buvo free starai

[21:33:54] {D56565}[UNJAIL] Administratorius Lee_Pri ištraukė Martis_Beleka iš kalėjimo už [free].

[21:34:01] ~~~~~~~~~~~~~~~~~~| {FF0000}SMS išsiųstas{FFCC00} |~~~~~~~~~~~~~~~~~~
[21:34:01] [Gytiz_Kweb >> Lee_Pri[24]:
[21:34:01] {FFCC00}ahuel? :DD

Zodziu toliau ejo nuo jos mutes, zyzimai ir saskos apsauginio bobelos gynimas. Negaliu paaiskint kodel unjailino, sake px rasyk papeikima, o as vietinis ozys tikrai ipisiu, lai aiskinas bobelka.

  • Patinka 7
  • Cha Cha 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Labutis ;ppp

 

9 minutes ago, Gytiz_Kweb parašė:

Zodziu bahuras izeidinejo, bego, saude, uz viska buvo nubaustas ir pasodintas, parase papeikima iskart atsisedes. Praejo 10min lee_pri sumaste ji unjailint, nes pagal jos logika cia buvo free starai

ETAPAS NUMERIS VIENAS

 

Ramiai budžiu, kai gaunu sms, kad PD išsidirbinėja ir mėto free starus, bei pasodino į jailą už visiškai nieką. Paprastai atrašiau, kad rašytų darbuotojo papeikimą ir direktorius viską išspręs, kai atsakys ir bus patvirtintas free jailas - unjailinsiu. Kiek vėliau paaiškėjo, kad ''free star ir free jail'' BAUDĖJAI ir yra PD valdžia.. Gražiai parašiau, kad norėčiau gauti įrodymus už ką buvo sudėti starai (nes žaidėjas prašė unjail) , man buvo atsakyta ''ARBA KAS'', kiek vėliau ir atsakymai kaip ''aš pavaduotojas ir man įrodymų darytis nereikia,

 

https://imgur.com/a/W4kJqIx

 

 

kai labai aiškiai BTT (bendrosiose teisėsaugos taisyklėse) yra nurodyta, kad DIREKTORIUS neprivalo darytis įrodymų IKI 40 įtarimo lygio, kas labai aiškiai žaidėjo pateiktuose įrodymuose esančiuose PD skilties papeikimuose    https://imgur.com/D6v6Gtd   matosi, kad starai buvo sudėti tikrai daug didesnio lygio nei 40. 

 

f5b9487aaf67459aec98a24a03d00bcc132.png

 

 

Nesulaukus jokių įrodymų iš PD pusės (o tik daugybę ''žvengaliukų'' ir pasityčiojimų, kad ''AŠ PAVAS AŠ NIEKO NEPRIVALAU DARYT'', ''ARBA KAS'') ir turint tik nukentėjusiojo žaidėjo įrodymus - unjailinau žaidėją. Po unjailinimo pasipylė begalinė viena už kitą juokingesnių žinučių lavina, o vos po kelių sekundžių priešais mano būdėjimo vietą ir ta pati...  PD valdžia! Ot grožis tada prasidėjo, mirgu margu keiksmų, įžeidimų, grasinimų, kad ''ir vėl pagausiu aš jį ir vėl starų prip*siu'' ...

 

ETAPAS NUMERIS DU

 

52 minutes ago, Gytiz_Kweb parašė:

Zodziu toliau ejo nuo jos mutes, zyzimai ir saskos apsauginio bobelos gynimas.

Kaip ir minėjau.. VIS DAR stoviu toj pačioj budėjimo vietoj.. Po unjail vos po kelių sekundžių - gražuolis policijos pareigūnų (NEginti, NEsaugoti, NEpadėti - bet į jailą free kišti!) automobilis. ''AŠ SAKYSIU VISUS ŽODŽIUS (jei pagaunat apie koki video kalbu) Tokių pravardžių prisiskaičiau,tiek grasinimų.. Na atitinkamai, už tai - 60minučių tylos.. Nepatiko matyt PD direktoriui jo pavaduotojo tylėjimas, todėl nusprendė pakerštaut ir atgal mutę užmest.. už.. 

 

57 minutes ago, Pro_Mode parašė:

c4TFmJJ.png

sunim vadina

..... ŠUNĮ? o kur čia šuo? hmm.. Tiek to..

 

Bet.. Jei manot, kad neatitinkamai mute buvo gautas, tai va, prašom -    https://imgur.com/a/tyIPncw

 

 

P.S. SASKOS "APSAUGINIO" NEI VIENOS ŽINUTĖS NEMATAU.. GAL PASIDALINSI?

 

P.P.S. Nelabai paėjo tavo tas kerštas, kaip bebūtų gaila.. sorry, kita kart pasistengsiu tikrai įžeist! https://imgur.com/a/TrZcfPe

 

 

ETAPAS NUMERIS TRYS - APIBENDRINIMAS

 

Vienu žodžiu - nėra žodžių. Nei direktorius nei pavaduotojas nežino BTT, išsidirbinėja iš serverio žaidėjų (mėto free star ir free sodina į jailą), įrodymų neturi (dėl BTT žinių trūkumo), įžeidinėja, o gražiai paprašius įrodymų - išsityčioja, Nežinau, ką,berniukai, norėjot šituo ppk pasiekt, kai turit tik ''įžeidimą'' dėl šuns (kurio tarp kitko irgi nėra...), bet.. 

 

Aj ir tarp kitko.. Buvo ir prieš tai apie jūsų ''išdaigas'' paskūsta - https://imgur.com/a/oBjSDUY

 

Gerai, baigiu, nustokit rašinėt ''EIK ATSAKYK Į PPK''

 

GERO VAKARIUKO!

  • Patinka 3
  • Cha Cha 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

29 minutes ago, Lee_Pri parašė:

Labutis ;ppp

 

ETAPAS NUMERIS VIENAS

 

Ramiai budžiu, kai gaunu sms, kad PD išsidirbinėja ir mėto free starus, bei pasodino į jailą už visiškai nieką. Paprastai atrašiau, kad rašytų darbuotojo papeikimą ir direktorius viską išspręs, kai atsakys ir bus patvirtintas free jailas - unjailinsiu. Kiek vėliau paaiškėjo, kad ''free star ir free jail'' BAUDĖJAI ir yra PD valdžia.. Gražiai parašiau, kad norėčiau gauti įrodymus už ką buvo sudėti starai (nes žaidėjas prašė unjail) , man buvo atsakyta ''ARBA KAS'', kiek vėliau ir atsakymai kaip ''aš pavaduotojas ir man įrodymų darytis nereikia,

 

https://imgur.com/a/W4kJqIx

 

 

kai labai aiškiai BTT (bendrosiose teisėsaugos taisyklėse) yra nurodyta, kad DIREKTORIUS neprivalo darytis įrodymų IKI 40 įtarimo lygio, kas labai aiškiai žaidėjo pateiktuose įrodymuose esančiuose PD skilties papeikimuose    https://imgur.com/D6v6Gtd   matosi, kad starai buvo sudėti tikrai daug didesnio lygio nei 40. 

 

f5b9487aaf67459aec98a24a03d00bcc132.png

 

 

Nesulaukus jokių įrodymų iš PD pusės (o tik daugybę ''žvengaliukų'' ir pasityčiojimų, kad ''AŠ PAVAS AŠ NIEKO NEPRIVALAU DARYT'', ''ARBA KAS'') ir turint tik nukentėjusiojo žaidėjo įrodymus - unjailinau žaidėją. Po unjailinimo pasipylė begalinė viena už kitą juokingesnių žinučių lavina, o vos po kelių sekundžių priešais mano būdėjimo vietą ir ta pati...  PD valdžia! Ot grožis tada prasidėjo, mirgu margu keiksmų, įžeidimų, grasinimų, kad ''ir vėl pagausiu aš jį ir vėl starų prip*siu'' ...

 

ETAPAS NUMERIS DU

 

Kaip ir minėjau.. VIS DAR stoviu toj pačioj budėjimo vietoj.. Po unjail vos po kelių sekundžių - gražuolis policijos pareigūnų (NEginti, NEsaugoti, NEpadėti - bet į jailą free kišti!) automobilis. ''AŠ SAKYSIU VISUS ŽODŽIUS (jei pagaunat apie koki video kalbu) Tokių pravardžių prisiskaičiau,tiek grasinimų.. Na atitinkamai, už tai - 60minučių tylos.. Nepatiko matyt PD direktoriui jo pavaduotojo tylėjimas, todėl nusprendė pakerštaut ir atgal mutę užmest.. už.. 

 

..... ŠUNĮ? o kur čia šuo? hmm.. Tiek to..

 

Bet.. Jei manot, kad neatitinkamai mute buvo gautas, tai va, prašom -    https://imgur.com/a/tyIPncw

 

 

P.S. SASKOS "APSAUGINIO" NEI VIENOS ŽINUTĖS NEMATAU.. GAL PASIDALINSI?

 

P.P.S. Nelabai paėjo tavo tas kerštas, kaip bebūtų gaila.. sorry, kita kart pasistengsiu tikrai įžeist! https://imgur.com/a/TrZcfPe

 

 

ETAPAS NUMERIS TRYS - APIBENDRINIMAS

 

Vienu žodžiu - nėra žodžių. Nei direktorius nei pavaduotojas nežino BTT, išsidirbinėja iš serverio žaidėjų (mėto free star ir free sodina į jailą), įrodymų neturi (dėl BTT žinių trūkumo), įžeidinėja, o gražiai paprašius įrodymų - išsityčioja, Nežinau, ką,berniukai, norėjot šituo ppk pasiekt, kai turit tik ''įžeidimą'' dėl šuns (kurio tarp kitko irgi nėra...), bet.. 

 

Aj ir tarp kitko.. Buvo ir prieš tai apie jūsų ''išdaigas'' paskūsta - https://imgur.com/a/oBjSDUY

 

Gerai, baigiu, nustokit rašinėt ''EIK ATSAKYK Į PPK''

 

GERO VAKARIUKO!

tu vps neprasiciuhinus nedaryk tokiu sprendimu. papeikimas parasytas pries 2 valandas, darbuotojai turi teise pateikt ird per 24h jei nepateiks tada galesit rasyt drk papeikimus ir taip toliau. turi būt atauses kad nesuprast kad nera free starus paziurejus vien i maskes 30proc bukle. bego sudauze masina, bego gavo uz neklausyma ir trugdyma darbui kas nejasna. direkas viska mate atmete papeikima, truksta dar kazko? raso direko papeikima ir viskas, tada priims dp ir unjailinsi o ne savavaliskai. Apie koki ziniu trukuma kalbi kai zaidejai ilgiau zaidzia rlse nei tu zinai ka reiskia sampas. noreciau paklaust ar martis buvo uzmutintas uz keiksmus racijoje? saliskumas?? Imguras: interneto magija 

a9a1c5ece41a8f81acf3abc43b9b709046.png

 

negalejau neisiterpt bispridielas vyksta zlastis paeme 

  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

3 minutes ago, Ray_Allen parašė:

tu vps neprasiciuhinus nedaryk tokiu sprendimu. papeikimas parasytas pries 2 valandas, darbuotojai turi teise pateikt ird per 24h jei nepateiks tada galesit rasyt drk papeikimus ir taip toliau. turi būt atauses kad nesuprast kad nera free starus paziurejus vien i maskes 30proc bukle. bego sudauze masina, bego gavo uz neklausyma ir trugdyma darbui kas nejasna. direkas viska mate atmete papeikima, truksta dar kazko? raso direko papeikima ir viskas, tada priims dp ir unjailinsi o ne savavaliskai. Apie koki ziniu trukuma kalbi kai zaidejai ilgiau zaidzia rlse nei tu zinai ka reiskia sampas. noreciau paklaust ar martis buvo uzmutintas uz keiksmus racijoje? saliskumas?? Imguras: interneto magija 

a9a1c5ece41a8f81acf3abc43b9b709046.png

 

negalejau neisiterpt bispridielas vyksta zlastis paeme 

vicius jau senas bausmes pasiskaitom, mutes tik uz keiksmazodzius viesose vietose

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

2 minutes ago, Ray_Allen parašė:

tu vps neprasiciuhinus nedaryk tokiu sprendimu. papeikimas parasytas pries 2 valandas, darbuotojai turi teise pateikt ird per 24h jei nepateiks tada galesit rasyt drk papeikimus ir taip toliau. turi būt atauses kad nesuprast kad nera free starus paziurejus vien i maskes 30proc bukle. bego sudauze masina, bego gavo uz neklausyma ir trugdyma darbui kas nejasna. direkas viska mate atmete papeikima, truksta dar kazko? raso direko papeikima ir viskas, tada priims dp ir unjailinsi o ne savavaliskai. Apie koki ziniu trukuma kalbi kai zaidejai ilgiau zaidzia rlse nei tu zinai ka reiskia sampas. noreciau paklaust ar martis buvo uzmutintas uz keiksmus racijoje? saliskumas?? Imguras: interneto magija 

a9a1c5ece41a8f81acf3abc43b9b709046.png

 

negalejau neisiterpt bispridielas vyksta zlastis paeme 

:DDDDDDD

oj mamamia, gal dar gaujos nariu pakvieskit kokiu?

Parašytas darbuotojo papeikimas - okey, direktorius gali atsakyt per 24h. 

Žmogus gavęs free jailo turi atsedėt savo visiškai neužsitarnautą laiką, nes direktorius atsakys į ppk tik už 24h max? 

Parašė asmeniškai, kad reikia unjailo, paaiškino situaciją, paprašius pd valdžios įrodymų už padarytą nusižęngimą už kurį žaidėjas buvo pasodintas kaleiman - įrodymai nebuvo suteikti. LEISK TAU PRIMINTI, KAD PD VALDŽIA IR BUVO TIE ŽMONĖS, KURIE JĮ PASODINO. Atrašė, bet įrodymų nepateikė. Man nereikia laukti, kol bus atsakytą į kažkokį tai darbuotojo papeikimą. dėl unjail, man tereikia įrodymų, kuriuos pateikti buvo ATSISAKYTA..

 

Šališkumas? Nuo kada mutinam už keiksmus racijoj? Mutinama yra tik tada, kai keiksmai yra vartojami viešuosiuose pranešimuose kaip /pvp, /dvp /s ar skelbimai. Darbo racija vieša?? Primink, kada paskutinį kart serveryje lankeis...? SENBUVI

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

12 minutes ago, Lee_Pri parašė:

:DDDDDDD

oj mamamia, gal dar gaujos nariu pakvieskit kokiu?

Parašytas darbuotojo papeikimas - okey, direktorius gali atsakyt per 24h. 

Žmogus gavęs free jailo turi atsedėt savo visiškai neužsitarnautą laiką, nes direktorius atsakys į ppk tik už 24h max? 

Parašė asmeniškai, kad reikia unjailo, paaiškino situaciją, paprašius pd valdžios įrodymų už padarytą nusižęngimą už kurį žaidėjas buvo pasodintas kaleiman - įrodymai nebuvo suteikti. LEISK TAU PRIMINTI, KAD PD VALDŽIA IR BUVO TIE ŽMONĖS, KURIE JĮ PASODINO. Atrašė, bet įrodymų nepateikė. Man nereikia laukti, kol bus atsakytą į kažkokį tai darbuotojo papeikimą. dėl unjail, man tereikia įrodymų, kuriuos pateikti buvo ATSISAKYTA..

 

Šališkumas? Nuo kada mutinam už keiksmus racijoj? Mutinama yra tik tada, kai keiksmai yra vartojami viešuosiuose pranešimuose kaip /pvp, /dvp /s ar skelbimai. Darbo racija vieša?? Primink, kada paskutinį kart serveryje lankeis...? SENBUVI

Tai taip atsedes ta kalejima o jei neteisingas kalejimas bus kompensuota pinigais, o pd valdzia nubausta  ko siausies su tais capslokais o delto mutes gerai suklydau atsiprasau ir aciu uz komplimenta serveryje lankiaus rugsejo dvidesimt devinta 

cia savus istatymus pradejot kurt, neteisingas jail atsedesi kompensuos darbuotojai/valdzia nubausta ir viskas. 24h irodymu pateikimui nei tu turi teise prasinet irodymu nei tu ka. DP ir auksciau gali knist prota direkams ir pavams o ne tu 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

10 minutes ago, Ray_Allen parašė:

Tai taip atsedes ta kalejima o jei neteisingas kalejimas bus kompensuota pinigais, o pd valdzia nubausta  ko siausies su tais capslokais o delto mutes gerai suklydau atsiprasau ir aciu uz komplimenta serveryje lankiaus rugsejo dvidesimt devinta 

cia savus istatymus pradejot kurt, neteisingas jail atsedesi kompensuos darbuotojai/valdzia nubausta ir viskas. 24h irodymu pateikimui nei tu turi teise prasinet irodymu nei tu ka. DP ir auksciau gali knist prota direkams ir pavams o ne tu 

  • Piktnaudžiavimas privilegijų statusu bent 1 kartą, jeigu yra apčiuopiama žala serveriui ar jo žaidėjų kokybei, arba jeigu yra atsisakoma pateikti įrodymus už skirtą bausmę. - 24 val;

ten kaskoks luciano nuo manes 2 banus gavo krc uz issipisinejimus su komandom, gycka net btt nezinodams pasisake kad gali pist starus be ird, nors tai neleidziama, tiksliu irodymu nera ( nuotrauka is ragelio kai kazks chate rasineja ), papeikimas atmestas nes ale dyrekas viska mate ir zino ( palei btt pareigunas turi pateikt ird nes virsija 40 star riba ) zaidejui buvo pakenkta, gavo unjaila. viso gero labanakt ryt penktadienis

  • Cha Cha 2
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

5 minutes ago, Ray_Allen parašė:

Tai taip atsedes ta kalejima o jei neteisingas kalejimas bus kompensuota pinigais, o pd valdzia nubausta  ko siausies su tais capslokais o delto mutes gerai suklydau atsiprasau ir aciu uz komplimenta serveryje lankiaus rugsejo dvidesimt devinta 

cia savus istatymus pradejot kurt, neteisingas jail atsedesi kompensuos darbuotojai/valdzia nubausta ir viskas. 24h irodymu pateikimui nei tu turi teise prasinet irodymu nei tu ka. DP ir auksciau gali knist prota direkams ir pavams o ne tu 

Kalbi apie šituos įrodymus, kuriuose nėra užfiksuotas nei vienas nusižengimas? 

 

Į papeikimą atsakyta, bet nei vieno įrodymo patvirtinančio,kad čia ne free starai, tik kažkokie randominiai chatai nufotkinti su samsungu?

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 2 valandų, Lee_Pri parašė:

Kalbi apie šituos įrodymus, kuriuose nėra užfiksuotas nei vienas nusižengimas? 

 

Į papeikimą atsakyta, bet nei vieno įrodymo patvirtinančio,kad čia ne free starai, tik kažkokie randominiai chatai nufotkinti su samsungu?

Visu pirma nuotraukoje matome kaip isipisineja, tada raso sasy ir bicas issitelina todel izdeta bega, kitu irodymu nereikia nes jie siekia 40 itarimo lygio. Tegul pacukas numeta video pats nuo hp ir pamatysi, kad kalejimas jam buvo teisingas. Kita karta viena sprendimu nepriimk. Nes tu tik esi tik mergina.

Ir SS iš tlf nes unable to save screnshoot jei nematote.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 10 valandų, Pro_Mode parašė:

Kita karta viena sprendimu nepriimk. Nes tu tik esi tik mergina.

Ok??? ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


gerai kita kart sprendimu nedarysiu nes ne bicas esu

 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 1 valandą, Lee_Pri parašė:

Ok??? ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


gerai kita kart sprendimu nedarysiu nes ne bicas esu

 

bJa4JWQ.png

 

UNJAIL Martis_Beleka taip ir neuzpildes bet unjail gavo. Kaip suprantu jis yra jusu vaikinas?

  • Cha Cha 5

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

On 2022-09-29 at 23:11, Lee_Pri parašė:

Labutis ;ppp

 

ETAPAS NUMERIS VIENAS

 

Ramiai budžiu, kai gaunu sms, kad PD išsidirbinėja ir mėto free starus, bei pasodino į jailą už visiškai nieką. Paprastai atrašiau, kad rašytų darbuotojo papeikimą ir direktorius viską išspręs, kai atsakys ir bus patvirtintas free jailas - unjailinsiu. Kiek vėliau paaiškėjo, kad ''free star ir free jail'' BAUDĖJAI ir yra PD valdžia.. Gražiai parašiau, kad norėčiau gauti įrodymus už ką buvo sudėti starai (nes žaidėjas prašė unjail) , man buvo atsakyta ''ARBA KAS'', kiek vėliau ir atsakymai kaip ''aš pavaduotojas ir man įrodymų darytis nereikia,

 

https://imgur.com/a/W4kJqIx

 

 

kai labai aiškiai BTT (bendrosiose teisėsaugos taisyklėse) yra nurodyta, kad DIREKTORIUS neprivalo darytis įrodymų IKI 40 įtarimo lygio, kas labai aiškiai žaidėjo pateiktuose įrodymuose esančiuose PD skilties papeikimuose    https://imgur.com/D6v6Gtd   matosi, kad starai buvo sudėti tikrai daug didesnio lygio nei 40. 

 

f5b9487aaf67459aec98a24a03d00bcc132.png

 

 

Nesulaukus jokių įrodymų iš PD pusės (o tik daugybę ''žvengaliukų'' ir pasityčiojimų, kad ''AŠ PAVAS AŠ NIEKO NEPRIVALAU DARYT'', ''ARBA KAS'') ir turint tik nukentėjusiojo žaidėjo įrodymus - unjailinau žaidėją. Po unjailinimo pasipylė begalinė viena už kitą juokingesnių žinučių lavina, o vos po kelių sekundžių priešais mano būdėjimo vietą ir ta pati...  PD valdžia! Ot grožis tada prasidėjo, mirgu margu keiksmų, įžeidimų, grasinimų, kad ''ir vėl pagausiu aš jį ir vėl starų prip*siu'' ...

 

ETAPAS NUMERIS DU

 

Kaip ir minėjau.. VIS DAR stoviu toj pačioj budėjimo vietoj.. Po unjail vos po kelių sekundžių - gražuolis policijos pareigūnų (NEginti, NEsaugoti, NEpadėti - bet į jailą free kišti!) automobilis. ''AŠ SAKYSIU VISUS ŽODŽIUS (jei pagaunat apie koki video kalbu) Tokių pravardžių prisiskaičiau,tiek grasinimų.. Na atitinkamai, už tai - 60minučių tylos.. Nepatiko matyt PD direktoriui jo pavaduotojo tylėjimas, todėl nusprendė pakerštaut ir atgal mutę užmest.. už.. 

 

..... ŠUNĮ? o kur čia šuo? hmm.. Tiek to..

 

Bet.. Jei manot, kad neatitinkamai mute buvo gautas, tai va, prašom -    https://imgur.com/a/tyIPncw

 

 

P.S. SASKOS "APSAUGINIO" NEI VIENOS ŽINUTĖS NEMATAU.. GAL PASIDALINSI?

 

P.P.S. Nelabai paėjo tavo tas kerštas, kaip bebūtų gaila.. sorry, kita kart pasistengsiu tikrai įžeist! https://imgur.com/a/TrZcfPe

 

 

ETAPAS NUMERIS TRYS - APIBENDRINIMAS

 

Vienu žodžiu - nėra žodžių. Nei direktorius nei pavaduotojas nežino BTT, išsidirbinėja iš serverio žaidėjų (mėto free star ir free sodina į jailą), įrodymų neturi (dėl BTT žinių trūkumo), įžeidinėja, o gražiai paprašius įrodymų - išsityčioja, Nežinau, ką,berniukai, norėjot šituo ppk pasiekt, kai turit tik ''įžeidimą'' dėl šuns (kurio tarp kitko irgi nėra...), bet.. 

 

Aj ir tarp kitko.. Buvo ir prieš tai apie jūsų ''išdaigas'' paskūsta - https://imgur.com/a/oBjSDUY

 

Gerai, baigiu, nustokit rašinėt ''EIK ATSAKYK Į PPK''

 

GERO VAKARIUKO!

Na aš ar nesakiau, kad išrinko hujova valdžia policijos, nuo pirmos dienos prasidėjo nesąmonės, o čia dar tik keletas tokiu pažeidimu, o kiek jų bus vėliau, kaip sakoma neprisirpę vaisiai dar, toliau bus dar žiauriai, kol Aivaras neatsigaus, ir nepradės rinkti normaliai direktorių 

  • Dėkingas (-a) 1
  • Cha Cha 10
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 1 valandą, Gabrielius_Tiesiog parašė:

Na aš ar nesakiau, kad išrinko hujova valdžia policijos, nuo pirmos dienos prasidėjo nesąmonės, o čia dar tik keletas tokiu pažeidimu, o kiek jų bus vėliau, kaip sakoma neprisirpę vaisiai dar, toliau bus dar žiauriai, kol Aivaras neatsigaus, ir nepradės rinkti normaliai direktorių 

Visu pirma as tau siulyciau nusizudyti. O veliau pakalbekime apie sio serverio pasiekimus. Tavo pasiekimai sitame serveryje visiem puikiai zinomi. Pildai i direktoriu jau tiek kartu kiek neturi net iq ir vistiek negauni. Susimastyk šlymakas.

Visu antra tu nesurinktum komandos pas tave niekas neitu nes tu esi biski kaip sakiau kitokio poziurio. Dirbtum vienas tam PD ir veiksmo mafijoms nebutu niekada. 

Ir visu trecia eik geriau maisiukus rinkt arba akmenis plaut. NES CIA KALBA POLICAJAI TODEL VISI RAMIAI IR MUMS P* KA APIE MUS MANAI.

  • Patinka 4
  • Dėkingas (-a) 1
  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Nžn ar šita tema ar jack marozy labiau prakaitu dauža

 

Atsipalaiduojam keliam du pirštus į viršų ir važhuojam į priekį!!! 

 

  • Dėkingas (-a) 3

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 12 valandų, The_Smecher parašė:

Nžn ar šita tema ar jack marozy labiau prakaitu dauža

 

Atsipalaiduojam keliam du pirštus į viršų ir važhuojam į priekį!!! 

 

Kodel stumi ant bendravardzio lukai is kauno? Gal tu i projekto komanda eik bus daugiau naudos

  • Dėkingas (-a) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

IV lygio administratorius turi pilna teisė prašyti įrodymų iškart, jei yra įtariamas netinkamas įkalinimas, todėl čia, viskas gerai.

 

Kiek matau, buvo sudeta daugiau nei 40 įtarimo lygiu(iš viso 75), todėl įrodymai iš valdžios puses buvo būtini, tačiau iš visos šitos makalynes matau, jog tera įrodymai už 30 įtarimo lygiu, todėl administratorie turejo pilna teisė ištraukti žaidėją iš kalėjimo. 

 

Administratorė nebus baudžiama. 

  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.