Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Zilvis_Gang

Peikiu Lukas_Buzz

Recommended Posts

  1. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): Lukas_Buzz
  2. Pažeidimo aprašymas: /Mute komandos panaudojimas be jokios priežasties.
  3. Pažeidimo įrodymai (foto/video): 4cd4f0c5461937cf15677104567c6c8d787.png
Redaguota . Redagavo Zilvis_Gang

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Nu tai sveikiii, čiuvak nesusireikšmink serveryje pats darai isdivalkes, Grasini nepagrįstais įspėjimais už tai, kad naudoju /c, kuris net nėra viešas chat. Tai va už tą nepagrįsta grasinimą įspėjimu ir gavai puse valandėlės tylos karalių pažaisti. :) 
77539afca7d280e492eb44abee398cb1931.png

Redaguota . Redagavo Lukas_Buzz

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Kad perspėjau,jog už admin taisyklių pažeidimus gausi vėl antrą ispėjimą,čia nėra Grąsinimai. Čia tas pats,kad dirbčiau PD ir perspėčiau,jog už policijos darbui trugdymą gausi stars.

 

 

Redaguota . Redagavo Zilvis_Gang

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

O tu pagrįsk, kad aš gausiu, aš tai supratau, kaip grasinimą, kokius pažeidimus tu mano elgesyje šiuo metu pastebėjai? :) Nebejuokink tu, grįžai į serverį pats žinai, kokią etikete užsikabinai, nebėra temos su tavimi daugiau. :) Savotiškai grasinai, nepateikęs niekam jokių įrodymų, jeigu galvoji, kad turėčiau gauti eik rašyk papeikimus arba verk Featui, o negrasink per /c :) 

Redaguota . Redagavo Lukas_Buzz

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Jau vieną ispėjimą gavai,jeigu toliau pažeidinėsi adminstratoriaus taisykles,gausi ir antrą,čia yra faktas ir nejokia paslaptis,kad už admistratoriaus taisyklių nesilaikymą taikomi ispėjimai,aš tau tik priminiau.

 

Tai jeigu aš dabar per /s parašysiu,kad už čytų naudojimą bus blokuojama paskyra,tai reiškia aš grąsinu visam servui pagal tave? :D Tu čia rimtai ar prikolini?

Redaguota . Redagavo Zilvis_Gang

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Ne ne ne palauk, tu konkrečiai parašei gausiu įspėjimą, tai jau yra traktuojama, kaip grasinimas, kaip ir "Trenksiu aš tau į galvą", o ne "įspėju gali gauti įspėjimą, nes esu Meeee" arba "Primenu už admin taisyklių nesilaikymą gali gauti įspėjimą" :) 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Išjunk tą durniu. Taip aš parašiau,kad jeigu tu pažeidinėsi administratorių taisykles,konkrečiai tu gausi vėl ispėjimą,tikrai ne Juozas gaus ispėjimą jeigu tu pažeisi taisykles,o faktas,kad tu....

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Tu dar kartą paskaityk ką parašei "Gaus įspėjimą" viskas aš jau tai traktuoju, kaip grasinimą, kaip ir minėjau "Gaus į galvą" čia lygiai taip pat yra grasinimas, jeigu tau kažkas čia sudėtingai suvokiama bėk panardyk gausiu tą įsp, bent neverksiu, kaip tu visiems :D Viskas nebekomentuok neįdomus esi. O jeigu pas tave tiek logika neneša sorry vyreli, metas sugrįžti tau į realų gyvenimą. 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Papeikimas priimtas, žaidėjas bus nubaustas 1 administratoriaus įspėjimu už neteisingi paskirtą užtildymą. Jeigu nepatinka mano sprendimas - toliau pratęsime diskusija komandos narių papeikimuose, ačiū. Be to palyginimui už ką buzzas buvo užmutintas - https://imgur.com/a/KkbIzfl. Ir papeikime pateiktą nuotrauką už ką gavo mute Žilvis.

  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.