Jump to content
❄️⛄️ #MūsųKalėdos2022 - Adventinis kalendorius! ×
📢Atiduok savo balsą šių metų rudens sezono nominacijose!📝 ×

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Aivaras_Slavik

Naujasis Medikų direktorius.

Recommended Posts

RZEuf.png

Labas naktis visiems, medikų direktoriaus rinkimų analizė pagaliau pasirodė forume. Per penkias dienas keturi kandidatai nusprendė išbandyti savo jėgas šiuose rinkimuose. Analizė apačioje.

 

---

 

Fps_King - nėra ką analizuoti, pažeistos ne viena, bet kelios direktorių rinkimų taisyklės (šrifto dydis didesnis nei 14pt, nepateikti /info;/xp lentelių duomenys). Visiškai jokio kabliuko už kurio galėčiau užsikabinti ir nuo kurio galėčiau pradėti gryninti tavo idėjas ir planus. Viskas atrodė maždaug taip: PRISTATAU NAUJOVĘ - Garbės sąrašą ir rangų sistemą už taškus. Nėra ką analizuoti, kad ir kaip gerai gali išreikšti savo mintis pokalbio metu, duok kabliuką ir raštiškoje kandidatūroje.

 

Spurga_Karamele - ko mažiausiai tikėjausi tai, kad nukopijuosi praeito karto kandidatūrą ir įklijuosi ją čia, tikrai nustebino (nemaloniai), Pati kandidatūra nėra bloga, bet ji kopijuota, palikti tokius žodžius kaip: ,,puiki galimybė išbandyti save bei nusistatyti sau limitus", kai tu jau esi buvusi medikų direktore (turiu pripažinti, visai nebloga), nėra protingas sprendimas. Kitas

 

San_Aivaras - kandidatūra daug įspūdžio nepadarė, tavo veikla serveryje taip pat daug nežada, prieš rinkimų nugalėtoją atrodai silpnai, tačiau meluočiau sakydamas, kad man nepatiko tavo idėjos, jas tikrai galima sėkmingai įgyvendinti. Patiko, kad rašai apie situaciją paprastai ir tiesiai, gerai, kad lygini darbus ir supranti darbų skirtumus. Na, tavo reputacija nėra gera ir aktyvumas projekto gyvenime nestebina,. Šį syk ne.

 

Jonas_Gargalyne - palyginus su apsaugos direktoriaus rinkimais, čia - visai kita kalba! Esu patenkintas tavo pažanga nuo praeitų rinkimų, greitai spėjai atsidurti projekto dėmesio centre, esi pastebimas. Taip pat patiko ir idėjos, labai norėčiau pamatyti jas visas įgyvendintas. Džiaugiuosi, kad supratai ko iš tavęs noriu, o dabar linkiu tau sėkmės vadovaujant!

  • Patinka 5
  • Dėkingas(-a) 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Sveikinu gargalyne, stiprybes išlaikyt minimalke

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

veeeeeeee sveikinuuuuuuu

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.

Copyright © 2012-2021 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.