Jump to content
📌 Renkami direktoriai!🧑🏻‍💼 Patikrink, galbūt vyksta rinkimai į Tavo mylimą darbą! ×
📢 Kreditų pirkimas SMS žinute naujas telefono numeris 1679! 📱 ×

Mūsų TeamSpeak kanalo statistika

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Alan_Paradox

Komandos pasikeitimai ir serverio kryptis

Recommended Posts

logo.png

 

Komandos pasikeitimai ir serverio kryptis

 

Sveiki, senai bebuvo didesnė proga parašyti apie kokias nors didesnio mąsto naujienas, tai kaip ir pasisekė, kad vienu metu sukrito gan daug. Kaip matėte, pastaruoju metu projekte yra ganėtinai daug pasikeitimų ir norėčiau šioje temoje kiek plačiau visą tai aptarti.

 

 

 

Buvę komandos nariai

 

Pastaruoju metu keitėsi labai daug. Pradėsime nuo Vikarijus_Finger, kuriam pasitraukus šiaip turėjau ir pats kažką raštelti, bet jis, savam stiliui, parašė viską pats taip, jog pats nelabai ką galėjau ir bepridurti. Pagalbininko rolėje jis išbuvo neilgą laiko tarpą - tai buvo "pasibandymas" norint pažiūrėti, ar toks darbas yra įdomus ir ar jam pačiam tai tiktų. Ne paslaptis, kad ilgainiui, jeigu viskas būtų vykę sklandžiai ir būtų buvę noro, jis būtų su laiku mane pakeitęs ir pagrindinio administratoriaus rolėje. Tačiau pasibandžius, kaip pats teigė - jam tai "nelipo". Bet nepaisant to, ir per trumpą laiką Vikarijus sugebėjo atlikti labai daug, pradedant savarankiškai suorganizuotu helovyno eventu, darbu su komanda, ryšio palaikymu su bendruomene, taip pat yra atliktų vertingų pakeitimų vidinėje komandos virtuvėje. Kaip visada - įspūdingai atliktas darbas ir labai greitas prisitaikymas. Dėkoju tau, kad išbandei ir kad skyrei savo laiko projektui.

 

 

Taip pat vakar iš mūsų komandos pasitraukė ir direktorių prižiūrėtojas Aivaras_Slavik. Jo kelias šiose pareigose buvo labai įvairus ir pačioje pradžioje jis buvo įmestas į sferą kur nelabai ką ir gaudėsi - visgi tai buvo direktorių prižiūrėtojas, kuris neturėjo patirties direktoriavime ir tiesiog yra buvęs trumpalaikis pavaduotojas. Iš pat pradžių buvo ir stagnacija, kai pareigos ėjo į antrą planą. Tačiau su laiku ir tinkamu stimulu Aivaras pradėjo dirbti, mokytis ir rodyti rezultatus - jo sritys prižiūrimos, idėjos - įgyvendinamos, veikla - generuojama o darbai atliekami efektyviai. Nuo to momento Aivaras atnešė stabilumo jausmą DP sferai - erdvei, kuri jau gan ilgą laiką nėra labai stabili ir turi gan didelę rotaciją, o pačiam gale buvo pakloti pirminiai pamatai ganėtinai ženkliems pokyčiams žaidime. Ačiū už darbą ir už laiką, kai atėjau į pagrindinę administraciją, buvai galvos skausmas, kad esi, bet padirbus su tavim ir pamačius išaugintus rezultatus tapai galvos skausmas, kad išeini. 

 

 

 

Komandos struktūros pasikeitimas

 

Išėjus Aivarui, automatiškai pirmasis darbas būtų jį pakeisti, tačiau viską įvertinus - nėra žmogaus kuris galėtų pilnai padengti tai, ko reikia DP sričiai, o tokie žmonės, kurie galbūt turėtų tam kompetencijas, turi kitų trikdžių - ar laikas, ar aktyviai nežaidžia, ar dar kas. Tad buvo priimtas sprendimas direktorių prižiūrėtojo pareigas skelti į dvi - taip pat, kaip dabar po Projekto Priežiūra mes turime administratorių prižiūrėtoją bei čyterių prižiūrėtoją. Dabar analogiškai Direktorių Priežiūroje turėsime dvi atskiras pareigybes: Klubų Prižiūrėtojo bei Darbų Prižiūrėtojo. Šios dvi atsakomybės bus visiškai atskiros ir tarpusavyje sąsajų neturės - šie žmonės tiesiog dalinsis privilegijomis. Kitaip tariant, klubų prižiūrėtojui dėl visų darbų blisto neverkit, o darbų prižiūrėtojui neašarokit, kad kažkas zonose šūdus daro.

 

Šis pokytis leidžia apmažinti kriterijus reikalingus kiekvienai sričiai ir jau tada išryškėja potencialūs kandidatai, iš kurių manau, kad buvo pasirinkta geriausia ką turime šiai dienai.

 

 

 

Nauji (ir nevisai nauji) komandos nariai

 

Klubų priežiūrai buvo paskirtas dabartinis čyterių prižiūrėtojas Feat_Thompson. Neabejotinai tai yra asmuo, kuris daugiausiai yra susipažinęs su visa klubų sistema iš arti, įskaitant veiksmus, visą politiką kuri vyksta, tiek iš gerosios pusės tiek iš blogosios pusės. Taip pat jis yra aktyvus asmuo, kuris teikia pasiūlymus tam, kad ši sritis klestėtų.

 

Kaip komandos narys Mindaugas parodė, kad yra itin suinteresuotas į projekto gerovę ir aukštų rezultatų siekimą, o darbas čyterių prižiūrėtojo rolėje puikiai parodė jo darbo etiką. Atsižvelgiant į jo visas sąvybes, jis yra idealus žmogus šioms pareigoms ir net nelabai kilo minčių čia paskirti ką nors kitą. Šiuo metu jis užims tiek čyterių prižiūrėtojo, tiek klubų prižiūrėtojo pareigas, tačiau ilgainiui, kai klubų sistema plėsis ir jai reikės dar daugiau dėmesio, tikimės rasti ilgalaikį papildymą į komandą užimti čyterių priežiūros darbus.

 

 

Darbų priežiūrai perspektyvių kandidatų buvo daug, tačiau nusprendžiau į šią poziciją paskirti Ernis_Akmenrah. Ernestą tikrai visi žinote. Tai žmogus, kuris ilgą laiką yra buvęs per plauką nuo patekimo į komandą, tai yra labai protingas, draugiškas bei šiltas žmogus. Apart vieno paslydimo su čytinimu TRV, jis yra nepriekaištingos reputacijos žmogus (and tbh mes visai nesenai buvusį rconinį komandoj turėjom).

 

Kalbant apie jo tinkamumą - visas jo darbas yra neutraliuose darbuose, kur jis užimdamas pareigas ne tik buvo pavyzdys ir rodė gerus rezultatus, bet visa jo sritis tiesiog lyderiaudavo. Atsižvelgiant į tai, kad po atskyrimo jam tektų kuruoti būtent neutralius darbus, kaip pats buvęs vienas iš geriausių tiek neutralių darbų valdžios atstovų, tiek IV lygio administratorių, jis yra puikus kandidatas šiam darbui. 

 

 

Sveikinu abu su naujomis atsakomybėmis ir linkiu tik sėkmės. 

 

 

Serverio kryptis

 

Taip pat tema verta komentaro. Praeitos administracijos pagrindinis tikslas - darbų modernizacija - iš esmės jau įgyvendintas, kur liko tik TRV atnaujinimas, kuris ir taip yra dalinai padarytas. Nuspręsta toliau ta kryptimi neiti ir ieškoti kito būdo, kuris galėtų atnešti šiam projektui rezultatus. Buvo praleista daug laiko prie projekto analizavimo, mūsų veiklos analizavimo ir darbų pastangų/naudos santykio vertinimo priimta išvada, kad, trumpai tariant, nekaip atrodome. Projektas buvo ant mirties slenksčio, gyvybės nėra, veiksmo nėra, direktorių po šiai dienai negalima rasti nei mafijom nei teisėsaugai. Pradėjome galvoti kodėl taip yra iš dviejų pusių - visų pirma, kodėl iš tų frakcijų nėra reguliaraus aktyvumo, o tie kurie žaidžia - kodėl jie žaidžia? Prieita prie vienos paprastos išvados - veiksmam jeigu ir jungiasi, tai tik ant veiksmo, toliau nieko, o paprasti žaidėjai neina į veiksmus, nes 1) barjeras per aukštas, 2) nenori palikt savo darbų kur su chebra pakaitint galima. Na, bet jei trumpai, tai viso vertinimo metu išlindo pagrindinė RLS projekto problema.

 

 

Mūsų pagrindinė problema - viskas, ką mes siūlome, viską ką mes naujiname yra pritaikyta siaurai žaidėjų grupei. Naujinam darbus - nu tai tik tam darbui ir įdomu tas, koks skirtumas fūristui ką mes naujo įdėjom taksistam. Padarom veiksmo updeitą, tai medikam ar fūristam šimtas metų kad ten į laivą galim nuskrist narkotikų prisivogt. Šiai problemai sprendimas gan paprastas - reikia didinti visų mūsų sistemų prieinamumą, šalia to atsižvelgiant į tai, kad žaidėjų laikas ribotas ir vietoj to, kad jie praleistų kuo daugiau laiko serveryje, norime, kad laikas praleistas būtų labiau turiningas ir jie turėtų platesnį veiklos pasirinkimą.

 

 

Su šia mintimi atsirado klubai - norime suteikti galimybę veiksmuose dalyvauti visiems, net jeigu TRV ar Medikuose dirbate. Galimybė tiek dirbti darbe tiek dalyvauti klubų veiksmuose automatiškai prideda naują auditoriją kuri jau gali dalyvauti veiksmuose, nes atkrenta priežastis kodėl to nebuvo daroma anksčiau. Manau, kad klubų atsiradimas ir mafijų panaikinimas buvo labai teisingas ėjimas ir artimiausiu metu mūsų pastangos eis į šios sistemos plėtojimą ir išbaigimą, nes čia tik pirminė "eksperimentinė" versija, kuri jau atnešė mums labai daug dividendų ir įkvėpė gyvybės į serverio gyvenimą. 

 

 

CBUG

 

Šalia to CBUG lieka išjungtas neterminuotai. CBUG taipogi buvo priežastis, kodėl tas "entry barrier" į veiksmų pasaulį buvo ganėtinai aukštas. Jį išjungus daug daugiau žmonių gali paprasčiau pradėti savo dalyvavimus veiksme be praleisto ilgo laiko šaudykloj. Su šiuo dalyku mes surizikavome, bet kol kas viskas rodo, kad tai buvo teisingas sprendimas ir mes to laikysimės einant toliau.

 

 

Teisėsauga

 

Mafijos jau yra išimtos iš serverio, tačiau turime teisėsaugą. Ji iš esmės funkcijos nebeturi ir manome, kad to nelabai ir reikia. Pridedant teisėsaugą prie zonų grobimų ar ateinančių veiksmų mes tiesiog turėsime daugiau problemų ir galvos skausmo negu naudos. Visi mūsų veiksmai bus koncentruoti į klubai vs klubai, o grobimai kurie anksčiau vyko tarp teisėsaugos ir mafijų bus perdaryti taip, kad tilptų į šį modelį. Ta proga mums trijų teisėsaugos sričių tikrai nebereikia. tad Armijos darbas yra užšaldomas jau dabar, o Policija bei Apsauga bus pilnai neutralūs darbai. Apsaugos funkcija išlieka pagalbinė Policijai su kameromis + bankomatai, o Policijos - nusikaltėlių gaudymas bei miesto priežiūra dėl KET pažeidimų. Kitaip tariant - atkrenta tik grobimai. Ilgainiui tai atsispindės ir BTT, o su laiku ir pačioje žaidimo modifikacijoje.

 

 

 

 

Kol kas žinių tiek. Pastaruoju metu pasikeitimų yra labai daug, bet kaita yra natūrali, o visi ženklai kol kas rodo, jog mūsų kaita veda mus teisinga kryptimi ir tikrai galime išspausti aukštus rezultatus.

 

 

 

Kaip visad, jeigu turite kokių klausimų, galite kreiptis į mane asmeniškai ir pasistengsiu išsklaidyt neaiškumus. (nors šiaip turim ir temą "paklausk komandos nario")

  • Patinka 15

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
29 minutes ago, Alan_Paradox parašė:

Ačiū už darbą ir už laiką, kai atėjau į pagrindinę administraciją, buvai galvos skausmas, kad esi, bet padirbus su tavim ir pamačius išaugintus rezultatus tapai galvos skausmas, kad išeini. 

Buvo smagu dirbti ir pagaliau susidirbti tarpusavyje.

 

Daug žadantys sprendimai, parako dar turim. Sveikinu Feat'ą ir Ernį!

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Sveikinu palikusius ir sveikinu atėjusius, sėkmės ! 

Taigi pradėsiu, nuo to, kad man, kaip žaidėjui, kuris žaidė nuo pat 2012 metų, matyt tokį serverio nuosmukį tikrai nėra pats maloniausias jausmas, taip, galbūt man, kai aš žaidžiau, būdamas vos 11 metų, tas žaidimas buvo kažkas wow, turbūt ir kitiem taip atrodė, o tuo labiau per skarbonkinius pc, nelabai kažką geriau ir galėdavai pažaist..  Kažkada RLS galėdavo lygiuotis į du didžiausius lietuvos SAMP serverius, bet dabar jau nebe 2014-i metai.. Žmonės, kurie žaidžia samp'ą yra tik pardavę gyvenimus sampui, kaikurie prisijungia tik dėl nostalgijos, bet ir tie prisijungusieji ilgai neužsibūna. Tai gerbiami serverio žaidėjai, serverio administratoriai, pagalvokit ar tikrai verta investuoti savo laiką į kažką, kas jau yra pasenęs? Pvz, futbolo komanda A nusiperka žaidėją, kuris yra 21-erių metų ir turi daug potencialo, tuo tarpu komanda B investuoja savo pinigus į 37-erių veteraną, kuris jau yra viską pasiekęs per savo karjerą ir jam žaidimo laiko daug nebeliko. Kaip manot, kuri komanda pasielgė protingiau?

Vienas buvęs žymus samp serveris, kuris prieš metus(lyg ir) baigė savo veiklą, ties samp'u ir visą savo veiklą perkėlė į GTA V, kad ir pavėluotai įšoko į šį traukinį, na bet ir žaidimui ne 17-ą metų, o 10 ir nenuostabu, bet jiems visai neblogai sekasi, Tai tikrai pagalvokit ar verta, švaistyt brangų laiką, o tuo labiau pinigus ant kažko, kas yra pasenes? 

Taip pat žinant serverio pagrindinės administracijos sugebėjus, ypač kalbant apie Alfred'ą, manau visi puikiai susitvarkytų.

 

 

 

image.png.e895a566877a06d8897796dd1f3f56f1.png

Redaguota . Redagavo Grazvydas_Drifteris

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
prieš 3 valandų, Grazvydas_Drifteris parašė:

Sveikinu palikusius ir sveikinu atėjusius, sėkmės ! 

Taigi pradėsiu, nuo to, kad man, kaip žaidėjui, kuris žaidė nuo pat 2012 metų, matyt tokį serverio nuosmukį tikrai nėra pats maloniausias jausmas, taip, galbūt man, kai aš žaidžiau, būdamas vos 11 metų, tas žaidimas buvo kažkas wow, turbūt ir kitiem taip atrodė, o tuo labiau per skarbonkinius pc, nelabai kažką geriau ir galėdavai pažaist..  Kažkada RLS galėdavo lygiuotis į du didžiausius lietuvos SAMP serverius, bet dabar jau nebe 2014-i metai.. Žmonės, kurie žaidžia samp'ą yra tik pardavę gyvenimus sampui, kaikurie prisijungia tik dėl nostalgijos, bet ir tie prisijungusieji ilgai neužsibūna. Tai gerbiami serverio žaidėjai, serverio administratoriai, pagalvokit ar tikrai verta investuoti savo laiką į kažką, kas jau yra pasenęs? Pvz, futbolo komanda A nusiperka žaidėją, kuris yra 21-erių metų ir turi daug potencialo, tuo tarpu komanda B investuoja savo pinigus į 37-erių veteraną, kuris jau yra viską pasiekęs per savo karjerą ir jam žaidimo laiko daug nebeliko. Kaip manot, kuri komanda pasielgė protingiau?

Vienas buvęs žymus samp serveris, kuris prieš metus(lyg ir) baigė savo veiklą, ties samp'u ir visą savo veiklą perkėlė į GTA V, kad ir pavėluotai įšoko į šį traukinį, na bet ir žaidimui ne 17-ą metų, o 10 ir nenuostabu, bet jiems visai neblogai sekasi, Tai tikrai pagalvokit ar verta, švaistyt brangų laiką, o tuo labiau pinigus ant kažko, kas yra pasenes? 

Taip pat žinant serverio pagrindinės administracijos sugebėjus, ypač kalbant apie Alfred'ą, manau visi puikiai susitvarkytų.

 

 

 

image.png.e895a566877a06d8897796dd1f3f56f1.png

Ačiū, parašei viska, kas ir tavo seneliui jau senai aišku. Kita karta, gal apsiekime be užuolanku ir iškarto gali mest invite linka į Kesos projekta, nereikes tiek daug proto knist..

 

 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
prieš 4 valandų, Grazvydas_Drifteris parašė:

Sveikinu palikusius ir sveikinu atėjusius, sėkmės ! 

Taigi pradėsiu, nuo to, kad man, kaip žaidėjui, kuris žaidė nuo pat 2012 metų, matyt tokį serverio nuosmukį tikrai nėra pats maloniausias jausmas, taip, galbūt man, kai aš žaidžiau, būdamas vos 11 metų, tas žaidimas buvo kažkas wow, turbūt ir kitiem taip atrodė, o tuo labiau per skarbonkinius pc, nelabai kažką geriau ir galėdavai pažaist..  Kažkada RLS galėdavo lygiuotis į du didžiausius lietuvos SAMP serverius, bet dabar jau nebe 2014-i metai.. Žmonės, kurie žaidžia samp'ą yra tik pardavę gyvenimus sampui, kaikurie prisijungia tik dėl nostalgijos, bet ir tie prisijungusieji ilgai neužsibūna. Tai gerbiami serverio žaidėjai, serverio administratoriai, pagalvokit ar tikrai verta investuoti savo laiką į kažką, kas jau yra pasenęs? Pvz, futbolo komanda A nusiperka žaidėją, kuris yra 21-erių metų ir turi daug potencialo, tuo tarpu komanda B investuoja savo pinigus į 37-erių veteraną, kuris jau yra viską pasiekęs per savo karjerą ir jam žaidimo laiko daug nebeliko. Kaip manot, kuri komanda pasielgė protingiau?

Vienas buvęs žymus samp serveris, kuris prieš metus(lyg ir) baigė savo veiklą, ties samp'u ir visą savo veiklą perkėlė į GTA V, kad ir pavėluotai įšoko į šį traukinį, na bet ir žaidimui ne 17-ą metų, o 10 ir nenuostabu, bet jiems visai neblogai sekasi, Tai tikrai pagalvokit ar verta, švaistyt brangų laiką, o tuo labiau pinigus ant kažko, kas yra pasenes? 

Taip pat žinant serverio pagrindinės administracijos sugebėjus, ypač kalbant apie Alfred'ą, manau visi puikiai susitvarkytų.

 

 

 

image.png.e895a566877a06d8897796dd1f3f56f1.png

O jums patiems nedapiso dar tą pačią dainelę dainuoti per visur? :D Nei jūs kišat pinigus, nei jūs investuojat laiką ir apskritai, ne jūsų pisalas čia yra :D Norit žaidžiat, norit nežaidžiat — laisva Lietuva
btw, nori gal alfredo pirma paklausti ar moka ar nori jis gta5 skriptinti? ablauhu gvardije blbl

Redaguota . Redagavo Darius_Blogizzz

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
prieš 5 valandų, Justas_Ses parašė:

Ačiū, parašei viska, kas ir tavo seneliui jau senai aišku. Kita karta, gal apsiekime be užuolanku ir iškarto gali mest invite linka į Kesos projekta, nereikes tiek daug proto knist..

 

 

Tikrai, neturėjau omeny reklamos kažkios, tiesiog pasirinkau kaip pavyzdį. p.s. tam projekte tenka lankytis labai mažai, bet kiek apsilankau vis matosi aiškus rezultatas ir įdėtas darbas, kuris taip pat atneša ir gerus rezultatus, kurie neša pastovumą serverio žaidėjų kieky.

prieš 4 valandų, Darius_Blogizzz parašė:

O jums patiems nedapiso dar tą pačią dainelę dainuoti per visur? :D Nei jūs kišat pinigus, nei jūs investuojat laiką ir apskritai, ne jūsų pisalas čia yra :D Norit žaidžiat, norit nežaidžiat — laisva Lietuva
btw, nori gal alfredo pirma paklausti ar moka ar nori jis gta5 skriptinti? ablauhu gvardije blbl

Nereikia taip visko priimt širdin, čia buvo tik pasiūlymas. Na, bet žinant, kad tavo atsakymas greičiausiai bus "savo pasiūlymus pasilik sau/imk pats ir daryk", tai ties ta vieta toliau ir nesitęsiu. 

Btw, pavasarį rašiau pasiūlymą išimti CBUG, guess what, few months later it is done. 

Tai, gal gerb. Darius_Blogizzz, kuris turbūt serveryje pats paskutinį kart lankeis prieš n metų, gal vietoj to, kad spjaudytum tuščius žodžius pabandyk pats pabūt serverio žaidėjo vietoj 2022-2023 metais (ilgiau nei mėnesiuką) ir tada, pabandyk (galbūt pavyks) pagalvot, kas šiam serveriui ištikrųjų būtų naudinga. 

Redaguota . Redagavo Grazvydas_Drifteris

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
16 minutes ago, Grazvydas_Drifteris parašė:

Tikrai, neturėjau omeny reklamos kažkios, tiesiog pasirinkau kaip pavyzdį. p.s. tam projekte tenka lankytis labai mažai, bet kiek apsilankau vis matosi aiškus rezultatas ir įdėtas darbas, kuris taip pat atneša ir gerus rezultatus, kurie neša pastovumą serverio žaidėjų kieky.

Nereikia taip visko priimt širdin, čia buvo tik pasiūlymas. Na, bet žinant, kad tavo atsakymas greičiausiai bus "savo pasiūlymus pasilik sau/imk pats ir daryk", tai ties ta vieta toliau ir nesitęsiu. 

Btw, pavasarį rašiau pasiūlymą išimti CBUG, guess what, few months later it is done. 

Tai, gal gerb. Darius_Blogizzz, kuris turbūt serveryje pats paskutinį kart lankeis prieš n metų, gal vietoj to, kad spaudytum tuščius žodžius pabandyk pats pabūt serverio žaidėjo vietoj 2022-2023 metais (ilgiau nei mėnesiuką) ir tada, pabandyk (galbūt pavyks) pagalvot, kas šiam serveriui ištikrųjų būtų naudinga. 

Ar tu apsimeti ar tikrai driftanulsia? Aš nenoriu žaisti - aš nežaidžiu. Kas nori žaisti - tas žaidžia. Tu nenori žaisti nes dead game - nežaisk, tik nelįsk kur tau nereikia ir rink postus kitame forume, paprasta ne? Kame jūsų problema, aš nesuprantu? Ta linkmę kuria serveris pradėjo eiti ir apie ką Alan'as rašė mes jau žinojom nuo 2017 metų, kad taip reikia o ne į darbus koncentruotis ties darbų atnaujinimais, kurie irgi buvo reikalingi bet prioritetas turėjo būti kaip ir juokingai skambėtu "daugiau veiklos". Bet kad jūs gerbiami kleckiukai sėdėjot šiknas surauke ir laimingi kai Ridas pridalino retų mašinų už alų ar parūkyti, pridalino limonų ir kreditų. Zajebis sedėti supistoj ekonomikoj dabar? Užtat tada smagu buvo 💪 Ar dabar Andriuha su Alan'u turėtu reaguoti taip:O blet, Drifteris parašė kad serveris dead, vyniojam viska pisam į gta5Ą~``!!"!!. Turėkit savo nuomonę, ir reikškit ją kada reikia, nes tik pizdėlint ir temokat.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
1 minute ago, Darius_Blogizzz parašė:

Ar tu apsimeti ar tikrai driftanulsia? Aš nenoriu žaisti - aš nežaidžiu. Kas nori žaisti - tas žaidžia. Tu nenori žaisti nes dead game - nežaisk, tik nelįsk kur tau nereikia ir rink postus kitame forume, paprasta ne? Kame jūsų problema, aš nesuprantu? Ta linkmę kuria serveris pradėjo eiti ir apie ką Alan'as rašė mes jau žinojom nuo 2017 metų, kad taip reikia o ne į darbus koncentruotis ties darbų atnaujinimais, kurie irgi buvo reikalingi bet prioritetas turėjo būti kaip ir juokingai skambėtu "daugiau veiklos". Bet kad jūs gerbiami kleckiukai sėdėjot šiknas surauke ir laimingi kai Ridas pridalino retų mašinų už alų ar parūkyti, pridalino limonų ir kreditų. Zajebis sedėti supistoj ekonomikoj dabar? Užtat tada smagu buvo 💪 Ar dabar Andriuha su Alan'u turėtu reaguoti taip:O blet, Drifteris parašė kad serveris dead, vyniojam viska pisam į gta5Ą~``!!"!!. Turėkit savo nuomonę, ir reikškit ją kada reikia, nes tik pizdėlint ir temokat.

Nenori žaist - nežaidi? Tai kokio velnio kišies, kur tau neaktualu ir tuo labiau nebus naudinga, nei tau nei kitiems?

Va, ties serverio veikla ir turiu omeny, kad GTA V turi daug didesnį pranašumą su savo galimybėmis, nei sampas. 

Tuo metu, kai ridas buvo savininkas nežaidžiau, tai apie būtent tą laikotarpį tikrai daug negaliu pakomentuot, bet jei tu sakai, kad už alų pardavinėdavo turtą, kodėl tada, kai pasikeitė savininkas, pamatė, kokia serveryje situacija, gal reikėjo ne pro pirštus tą praleist, o rast problemos sprendimą? Galų gale ta serverio ekonomika nėra tokioj prastoj situacijoj ir čia problema tikrai ne joje.

"Pizdėlint ir temokat" O neatrodo, kad dabar tu pizdėlini? Taip. pripažinsiu, jog kažkada senai senai, tikrai prisidėjai prie serverio gerovės, bet dabar nebeprisidedi, ateini tik į forumą, kažkam protą papist. Nekalbu apie kokį Antanas_Bananas, kuris prisijungia tik mašinoj pakaitint algą, aš kalbu būtent apie tuos žmonės, kurie bent kažkiek, bet tikrai įdeda pastangas, kad serveris eitų gera linkme. 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
23 minutes ago, Darius_Blogizzz parašė:

Ar tu apsimeti ar tikrai driftanulsia? Aš nenoriu žaisti - aš nežaidžiu. Kas nori žaisti - tas žaidžia. Tu nenori žaisti nes dead game - nežaisk, tik nelįsk kur tau nereikia ir rink postus kitame forume, paprasta ne? Kame jūsų problema, aš nesuprantu? Ta linkmę kuria serveris pradėjo eiti ir apie ką Alan'as rašė mes jau žinojom nuo 2017 metų, kad taip reikia o ne į darbus koncentruotis ties darbų atnaujinimais, kurie irgi buvo reikalingi bet prioritetas turėjo būti kaip ir juokingai skambėtu "daugiau veiklos". Bet kad jūs gerbiami kleckiukai sėdėjot šiknas surauke ir laimingi kai Ridas pridalino retų mašinų už alų ar parūkyti, pridalino limonų ir kreditų. Zajebis sedėti supistoj ekonomikoj dabar? Užtat tada smagu buvo 💪 Ar dabar Andriuha su Alan'u turėtu reaguoti taip:O blet, Drifteris parašė kad serveris dead, vyniojam viska pisam į gta5Ą~``!!"!!. Turėkit savo nuomonę, ir reikškit ją kada reikia, nes tik pizdėlint ir temokat.

surukytas buvai, tylos tau

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
7 minutes ago, Grazvydas_Drifteris parašė:

Nenori žaist - nežaidi? Tai kokio velnio kišies, kur tau neaktualu ir tuo labiau nebus naudinga, nei tau nei kitiems?

Va, ties serverio veikla ir turiu omeny, kad GTA V turi daug didesnį pranašumą su savo galimybėmis, nei sampas. 

Tuo metu, kai ridas buvo savininkas nežaidžiau, tai apie būtent tą laikotarpį tikrai daug negaliu pakomentuot, bet jei tu sakai, kad už alų pardavinėdavo turtą, kodėl tada, kai pasikeitė savininkas, pamatė, kokia serveryje situacija, gal reikėjo ne pro pirštus tą praleist, o rast problemos sprendimą? Galų gale ta serverio ekonomika nėra tokioj prastoj situacijoj ir čia problema tikrai ne joje.

"Pizdėlint ir temokat" O neatrodo, kad dabar tu pizdėlini? Taip. pripažinsiu, jog kažkada senai senai, tikrai prisidėjai prie serverio gerovės, bet dabar nebeprisidedi, ateini tik į forumą, kažkam protą papist. Nekalbu apie kokį Antanas_Bananas, kuris prisijungia tik mašinoj pakaitint algą, aš kalbu būtent apie tuos žmonės, kurie bent kažkiek, bet tikrai įdeda pastangas, kad serveris eitų gera linkme. 

O kodel tu kišiesi, jeigu nežaidi? =D

Tavo mintis yra kad nekistu pinogu ir laiko i serveri, mano mintis yra ne tavo reikalas spresti ka jiems daryti. Abieju mintis teisingos, bet as bent ta pacia minti pasilieku sau. Ir tu turbut pirmasis per ilgus metus kam as 'pisu prota' beje

 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Dabar, Darius_Blogizzz parašė:

O kodel tu kišiesi, jeigu nežaidi? =D

Tavo mintis yra kad nekistu pinogu ir laiko i serveri, mano mintis yra ne tavo reikalas spresti ka jiems daryti. Abieju mintis teisingos, bet as bent ta pacia minti pasilieku sau. Ir tu turbut pirmasis per ilgus metus kam as 'pisu prota' beje

 

ti, kad zaidziu wtf.
Ačiū, kad pripažinai, jog mano mintys teisingos. Bet leisk nuliūdint, jog tavosios nelabai, nes aš nesprendžiu ką jiem daryt, aš tik siūlau.
viskas baigiam, jei neturi su kuo chatint, va eik https://www.cleverbot.com gal dar kazka naudingo suzinosi

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
12 minutes ago, Grazvydas_Drifteris parašė:

ti, kad zaidziu wtf.
Ačiū, kad pripažinai, jog mano mintys teisingos. Bet leisk nuliūdint, jog tavosios nelabai, nes aš nesprendžiu ką jiem daryt, aš tik siūlau.
viskas baigiam, jei neturi su kuo chatint, va eik https://www.cleverbot.com gal dar kazka naudingo suzinosi

Tai vat savo siulyma tam paciam botui gali parasyt 🤷‍♂️

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
Dabar, Darius_Blogizzz parašė:

Tai vat savo siulyma tam paciam botui gali parasyt 🤷‍♂️

Nenustebčiau, jog jis galbūt daugiau suprastų, ką turiu omeny, nei tu. 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
prieš 9 valandų, Grazvydas_Drifteris parašė:

Sveikinu palikusius ir sveikinu atėjusius, sėkmės ! 

Taigi pradėsiu, nuo to, kad man, kaip žaidėjui, kuris žaidė nuo pat 2012 metų, matyt tokį serverio nuosmukį tikrai nėra pats maloniausias jausmas, taip, galbūt man, kai aš žaidžiau, būdamas vos 11 metų, tas žaidimas buvo kažkas wow, turbūt ir kitiem taip atrodė, o tuo labiau per skarbonkinius pc, nelabai kažką geriau ir galėdavai pažaist..  Kažkada RLS galėdavo lygiuotis į du didžiausius lietuvos SAMP serverius, bet dabar jau nebe 2014-i metai.. Žmonės, kurie žaidžia samp'ą yra tik pardavę gyvenimus sampui, kaikurie prisijungia tik dėl nostalgijos, bet ir tie prisijungusieji ilgai neužsibūna. Tai gerbiami serverio žaidėjai, serverio administratoriai, pagalvokit ar tikrai verta investuoti savo laiką į kažką, kas jau yra pasenęs? Pvz, futbolo komanda A nusiperka žaidėją, kuris yra 21-erių metų ir turi daug potencialo, tuo tarpu komanda B investuoja savo pinigus į 37-erių veteraną, kuris jau yra viską pasiekęs per savo karjerą ir jam žaidimo laiko daug nebeliko. Kaip manot, kuri komanda pasielgė protingiau?

Vienas buvęs žymus samp serveris, kuris prieš metus(lyg ir) baigė savo veiklą, ties samp'u ir visą savo veiklą perkėlė į GTA V, kad ir pavėluotai įšoko į šį traukinį, na bet ir žaidimui ne 17-ą metų, o 10 ir nenuostabu, bet jiems visai neblogai sekasi, Tai tikrai pagalvokit ar verta, švaistyt brangų laiką, o tuo labiau pinigus ant kažko, kas yra pasenes? 

Taip pat žinant serverio pagrindinės administracijos sugebėjus, ypač kalbant apie Alfred'ą, manau visi puikiai susitvarkytų.

 

 

 

image.png.e895a566877a06d8897796dd1f3f56f1.png

Logika išsireiškimo iš vienos pusės - protinga mintis, iš kitos - idiotiška. 

 

Nieko naujo nepasakei, GTA V pranašesnis žaidimas ir čia yra faktas, jis naujesnis, grafikos geresnės, auditorija platesnė. Bet iš kitos pusės, kaip ir Darius minėjo, kur pinigus investuoja Andrius yra jo paties reikalas - jeigu jis nori toliau puoselėti būtent šią bendruomenę būtent šioje aplinkoje, prašom, laisvame pasaulyje gyvename ir savo lėšas gali skirt kur tik nori, kai perki alaus ar čipsų pakelį parduotuvėj turbūt nėra smagu kai atbėga kažkoks random nepažįstamas žmogus ir sako "tu gal daržovių nusipirk, gi geriau čia yra", o analogiškai turbūt nelakstai į kokio CS 1.6 serverių forumus ir rašai "E chebra eikit į Csgo, ten naujas žaidimas, geresnės galimybės seni, važiuojam ten".

 

Viena iš priežasčių kodėl šis projektas laikosi yra nostalgijos faktorius, tas yra tiesa ir tą visi suvokiame, turbūt ir tu pats. Žmonės prisijungia prisimint vaikystės ar "senų gerų laikų" ir papliekia kažkiek, po to nueina, po to vėl grįžta anksčiau ar vėliau. Bendruomenės branduolys yra žmonės kurie tiesiog leidžia laiką labiau kaip bendravimo platformoje su kažkiek papildomos užklasinės veiklos. 

 

Dėl GTA V, tai taip, ir pats matyčiau šito projekto migraciją į GTA V, bet tai ne tavo sprendimas, ne mano sprendimas - tai Andriaus sprendimas, tačiau pabandysiu paaiškinti kodėl tai nėra taip paprasta kaip atrodo, kad "e varom GTA V keliam serva viskas bus zjbs".

 

Visų pirma - techniniai iššūkiai. Naujesnis žaidimas ir jo serveris automatiškai turėtų ryti daugiau resursų, kas reiškia papildomą resursų praplėtimą, kas automatiškai kainuoja. Kitas dalykas - skirtingai nuo SA:MP, yra įvairių alternatyvių platformų kur galima organizuoti žaidimą, o kad išsirinkt geriausią, reikia pakankamai dar gerai gaudytis ten, kas turi savo laiko investiciją. Tada vien elementarus dalykas, kad pati programavimo kalba ant kurios statomi serveriai iš esmės skiriasi. SA:MP naudojama PAWNo, kuri turi panašumų su C++ turbūt daugiausiai, tuo tarpu (kiek pats minimaliai domėjausi) GTA V yra ant C#/JS ar kažkas panašaus į tą pusę. Tai jau reiškia, kad (tarkim ir tam pačiam Alfredui) reikėtų rašyti viską nuo nulio kalba, kuri yra svetima. Tai yra dar papildomos laiko ir jau finansinės investicijos. Tada įeina žemėlapio kūrimo darbai, kur žmonės tikrai ima brangiau negu SA:MP, nes ir rezultatai analogiškai skirtingi. Taip pat yra žengiama į labiau konkurencingą rinką, kuri turėtų plėstis, bet tuo pačiu yra ir neišbandyta pilnai.

 

Toks ėjimas reikalautų labai daug laiko ir dar daugiau investicijų, kas galbūt ir būtų protinga, jeigu norėtum, kad po dviejų-trijų metų tau tas perėjimas į GTA:V pradėtų nešti kažkokius dividendus, o po dar poros metų ir pilnai atsipirkti ir toliau generuoti pelną. O pats Andrius serverį laiko ne tiek dėl pelningumo ar dar ko. Aišku jei būtų nuspręsta judėti į GTA V iš tos pusės, tai ir įvyktų, bet tai nebūtų nei greitai, nei pigiai. o atsipirkimo perspektyvos artimu metu tikrai nesimatytų. 

 

 

Geriau džiaukimės ką turime ir vietoj to, kad sukti galvą "kodėl mes ne GTA:V" pagalvokim "kodėl mes dar GTA:SA" .Atsakymas paprastas - dėl suburtos bendruomenės kuri toliau leidžia laiką šioje platformoje ir dėl nostalgijos faktoriaus. Taip pat kaip laikosi kiti GTA:SA serveriai, kaip kokio CS 1.6 serveriai, ar CS:S. 

 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose
On 2023-01-04 at 17:19, Darius_Blogizzz parašė:

Greiciausiai, per durnas as ;/

Ko tu čia rėkauji :D

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Prisijunk prie RLS forumo diskusijų!

Gali komentuoti dabar ir užsiregistruoti vėliau. Jei jau turite forumo paskyrą, prisijunkite, jog galėtumėte komentuoti.
Dėmesio: Naujiems forumo dalyviams bus reikalingas moderatorių patvirtinimas, norint išvengti brukalo.

Svečias
Atsakyti...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą..   Pašalinti teksto formatavimą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuoroda buvo įterpta automatiškai.   Įterpti kaip paprastą nuorodą

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Kraunasi...

Copyright © 2012-2021 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.